Jump to content
Dogomania

Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM


Ulaa

Recommended Posts

ta miazga to tkanki czegoś co było paluszkiem, pozbawione czucia całkowicie.
to białe, co wystaje z miazgi to goła żywa kość, po której pan doktor stukał, a Krówek nic! pozostała część kości zginęła.

wcześniej amputowany paluszek jak widać, ślicznie zagojony.

[IMG]http://triton.imageshack.us/Himg219/scaled.php?server=219&filename=img6544zm7.jpg&xsize=578&ysize=480[/IMG]

tak grzecznie czekałem, żeby mi to paskudztwo obcięli...

[IMG]http://triton.imageshack.us/Himg227/scaled.php?server=227&filename=img6542nt2.jpg&xsize=578&ysize=480[/IMG]

o, tak grzecznie.
aż się Koszałek nadziwić nie mógł ;)

[IMG]http://triton.imageshack.us/Himg227/scaled.php?server=227&filename=img6543mw0.jpg&xsize=578&ysize=480[/IMG]

[IMG]http://triton.imageshack.us/Himg229/scaled.php?server=229&filename=img6541do2.jpg&xsize=578&ysize=480[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krowkowa lapka wyglada juz lepiej jak powiedziala p. Kasia ale miala na mysli ranke z tylu lapki, zel ktory mu przykladala juz sie skonczyl choc sa juz pierwsze efekty widoczne. Jutro p. Kasia dokupi dla Krowka kolejna porcje zelu, zeby dalej mogl szalec z Rudaska, no i nowy bucik musimy dla Krowka zamowic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Krowkowa lapka wyglada juz lepiej jak powiedziala p. Kasia ale miala na mysli ranke z tylu lapki, zel ktory mu przykladala juz sie skonczyl choc sa juz pierwsze efekty widoczne. Jutro p. Kasia dokupi dla Krowka kolejna porcje zelu, zeby dalej mogl szalec z Rudaska, no i nowy bucik musimy dla Krowka zamowic.[/quote]

Ja znalazłam na którymś bazarku 4 buciki bez szwów!!! Zaraz znajdę

Link to comment
Share on other sites

Same prezenciki dzis sie dla Krowka posypaly. :loveu: Najpierw zadzwonila p. Kasia ze buciki z bazarku juz dzis dotarly, sa wspaniale, mieciutkie :loveu: i nie beda Krowka juz obcierac jak te ktore kupilysmy w sklepie zoo (szajs) :shake:
I jeszcze wplynelo dla Krowka na leczenie [SIZE=3][B]180 zl.[/B][/SIZE] od mamucik z kociego watku ktore zebrala na Mikolajkowej akcji w swojej szkole. :multi: A jeszcze zeby radosci stalo sie zadosc to Krowek jest zaproszony wraz z nami do tej szkoly gdzie dzieci nie tylko ze chca go widziec Krowka na zywo ale rowniez przygotuja dla nas niespodzianke. :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Czyli zostaje przyszły tydzień.
Po drodze trzeba zostawić karmę głodującym szczeniętom i ich matce na wsi w gm. Krzeszowice oraz obfocić maluchy.
Czy jeśli ktoś będzie jechał z Krówkiem, a nie byłabym to ja, to mogę się zabrać? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Szwy ściągnięte, Krówek był bardzo cierpliwy. Co do rehabilitacji- dr Baran powiedział, że pewnie chodzi o standardowe usprawnianie stawów i mięśni przez ćwiczenie i naciąganie ich- zademonstrował jak to robić, ale może warto zapytać jeszcze dra Derkowskiego co miał na myśli.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamiętam dr Derkowskiemu bardzo zależało, aby Krówek trafił do niego na kontrolę. Szwy nie były takie ważne, jak zestaw ćwiczeń przygotowany dla Krówka i to musi pokazać dr Derkowski. Może i standardowe. Ale jeśli nie, to nie będzie efektu, bo Krówek ma zaniki czucia i mięśni, jak powiedział pan doktor, musi być właściwie przeprowadzona rehabilitacja - to jest NAJWAŻNIEJSZA rzecz aby odzyskał sprawność i po to właśnie miała być kontrola u niego...

A szczeniaki nadal głodne.
Myślałam, że uda się powiązać te 2 sprawy :-(
Czy ktoś będzie jeszcze jechał do Krakowa przed świętami?

Link to comment
Share on other sites

Zreasumuję tutaj: musimy wyrobić Krówkowi paszport, zaczipować, zaszczepiony chyba jest, no i zgromadzić całą jego dotychczasową dokumentację medyczną.
Czyli przed wyjazdem do Niemiec trzeba Krówka pokazać dr Derkowskiemu żeby dał wytyczne rehabilitacyjne? I czy wydane z Arki ma wszystkie wyniki badań i wypis?
Jutro zadzwonię do Wrocławia i dopytam o szczegóły wyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...