Jump to content
Dogomania

Te istnienia już wkrótce zgasną na zawsze.Tak zwalnia się rytm ich serc..


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tego na dole teoretycznie mają odebrać ludzie, którzy go znaleźli. Czekają tylko na wyleczenie.
Pozostaje ten na górze.
Ja niestety nie mam dokąd go zabrać, przepraszam, ale myśl o tym że ma zginąćą jest dla mnie nie do zniesienia.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Ciotki błagam wczytajcie się w pierwsza stronę - Termin ma wyznaczony ten:
[IMG]http://images30.fotosik.pl/200/9bda84fae1ef5891.jpg[/IMG]

i dla niego jest allegro
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=357256914[/URL]

i to on ma ponad 1100 wejśc i DWÓCH obserwatorów. Allegro kończy się jutro w dzien na który ma wyrok.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Oj ciotka, to lepiej Ty się wczytaj w to co piszemy wyżej ;)[/quote]

Ja już jestem całą w nerwach. Po prostu. Tym bardziej że kilka dni temu dla psiaka który miał już załatwiony tymczas, sponsoring, nagle "wcięło" w schronie. Nikt nic nie wie.

Robie kilka ogłoszeń teraz i tez nie do końca mam czas sie wczytywać. Jeżeli sie pomyliłam to proszę o odpowiedź czy RATUJEMY TEGO CO NA ALLEGRO?

Link to comment
Share on other sites

Dorotko z tego co ja zrozumiałam to wygląda to tak , ze Neris myśli o [B]hoteliku / [/B][B]DT [/B] dla[B] Miśka[/B] ( to ten ktory ma allegro zrobione przez ciebie )

[B]Czarny kudłaty z siwym pyszczkiem[/B] ma byc [B]prawdopodobnie [/B]odebrany przez znalazców po wyleczeniu.

Problemem teraz jest ten [B]drugi czarny piesek , który siedzi schowany za skrzynią[/B] -[COLOR="Red"][B] on nie ma nic oprócz wyroku !!!!!!![/B][/COLOR]

Ostatni jest beżowy kudłacz - ale on chyba nie ma jeszcze terminu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Brązowy kudłacz pojedzie do mnie transportem z Misiem.
Wyznaczenie terminu może się odbyć poza nami, nie dowiemy się - tak samo jak z tym kudłatym przepięknym co nikt nie wiedział że ma wyrok...[/QUOTE]

Masz na myśli tego dużego kudłacza , którego już nie ma z nami [*]
A co do wyznaczania terminów to masz całkowitą racje - nigdy nic nie wiadomo...
Czyli teraz najpilniejszym problemem jest nasz "skrzynkowy czarny chłopak ":-(

Link to comment
Share on other sites

Dorotko ja przeszukałam właśnie wątek Dymeczka , bo tam Negri pisała o tym czarnym piesku.On kiedys atakowal Dymeczka w boksie i stąd była o nim mowa!

Co znalazłam w streszczeniu :

Mały , czarny , z białym krawatem - wiek ok. 4 lat ( to nie pomyłka!)
Uciekł z domu , pogryzł kogoś , był na obserwacji w klinice 2 tyg. , potem trafił do schronu , właściciele niby go szukali a jak znaleźli w schronie , to stwierdzili ,ze maja małe dziecko i sie sami go boja i go nie chcą .
Ja o nim nie wiem nic poza tym , że dawał w kość innym biedakom w boksie (sama widziałam )
Wiem , że to nie wiele i na dodatek żadne dobre wiadomości ale tyle wiadomo!

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, jak pogryzł człowieka to naprawdę niedobrze :shake:

Misio jedzie do dogomaniaczki mieszkającej 20 km ode mnie - ale będzie narazie w kojcu bo tam juz jest jeden samiec.
Jak będzie trzeba to ujawnimy dane personalne, ale na razie trwają prace nad TZ-tem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']jaki duzy jest ten czarny agresorek?
ja bym mogla go przechowac miedzy 16tym a 31 maja.... ale potem niestety znowu wyjezdzam....[/QUOTE]

Czarny agresorek jest mały - taki poniżej kolana !

Odnośnie tego pogryzienia to Kinga (Negri) będzie może wiedzieć więcej , bo ona była chyba w kontakcie z jego właścicielami .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...