Jump to content
Dogomania

Te istnienia już wkrótce zgasną na zawsze.Tak zwalnia się rytm ich serc..


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wreszcie komp dziala.To prawda - Misiek pojechal do Warszawy, ale z racji stale rosnacej nagonki na Neris oraz masy bezpodstawnych i okrutnych oszczerstw kierowanych naprzeciw jej osoby, nie bedzie wypowiadac sie juz na dogo i oficjalnie informowac o stanie zdrowia i poczynaniach Misia.I ja rozumiem. Bardzo personalnie odbieram ataki na osoby, ktore cenie.I tak jest tez w tym przypadku.[B]Paradoksalnie najwiecej do powiedzenia maja te osoby, ktore nie robia dla psow nawet cwierci tego co Neris.[/B]Coz, plucie, knucie i obrzucanie blotem zrobilo sie powszechne na tym forum.Szkoda.Wzniosla rozrywka po ciezkim dniu pracy? Bywa.

Tymczas dla czarnego kudlacza jest niepewny, gdyz kwestia domu stalego dla Misia stanela pod znakiem zapytania.Na pewno miejsce czeka na rudego kudlacza.Transport jest niezbedny, ale poniewaz nie mam jeszcze dokladnych danych nt. ilosci psow na niego czekajacych proponuje sie po prostu wstrzymac ze zbieraniem pieniedzy, skoro Ecci bedzie jechac pod koniec maja i moze zabrac jednego psa (rudasa?).. chociaz z tego co czytalam ma jechac jeszcze jakis staruszek z ramienia Koperek? przepraszam, nie mam czasu przebijac sie przez watek.Prosze o streszczenie wnioskow z ostatnich postow

ps
misiek jeszcze przed opuszczeniem schroniska
[URL]http://img223.imageshack.us/img223/1995/misiolcz0.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ładny jest Misiek. Współczuję Neris i rozumiem. Cóż niemal narodową cechą Polaków jest skłonność do "bicia piany". Zawsze mnie wkurza jak np za ścianą dzieje się coś złego, facet leje kobitkę dzieciaki itp. I nikt nie raguje bo przecież nie wypada się wtrącać do rodziny. A już np podanie własnego dziecka do prokuratury za znęcanie się nad matką, ojcem to pewne wyklęcie ze społeczeństwa. Ale jak stanie się coś złego i przyjdą z taśmami i ogrodzą teren to natychmiast mnóstwo osób wie co się działo, opowiada byle twarz w kamerze pokazać. Zapytałam kiedyś w czasie takiej "akcji" a gdzie Q~~ byliście do tej pory? Niestety. [B]Neris jak czytasz to - jestem z Tobą serduchem i duszą.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Na innym wątku już napisałam,ale pozwolę sobie na powtórzenie prośby:
bardzo,bardzo proszę o ajkiekolwiek wiadomości o zdrowiu Malizny.
Bardzo lubię tego psa.Jestem naprawdę szczerze zainteresowana jej losem,zdrowiem itd.
Z góry dziękuję za spełnienie prośby.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img117.imageshack.us/img117/2382/150508031xa5.jpg[/URL]

Weterynarz u którego był wczoraj Misiek stwierdził, że ma on raka.Podejrzewa przerzuty do płuc.W poniedziałek powinny być bardziej szczegółowe wyniki badań.

Uważam, że w związku z zaistniałą sytuacją - nieprzewidzianymi problemami, jakich dostarczył wysłany pies i wystarczającą dozą nerwów jaką dostarczyły Neris ataki na jej osobę nie wporządku byłoby obarczać ją kolejnym psem.Powinna odpocząć.Kudłaczowi i czarnusiowi powinno się szukać innego tymczasu.Chociaż wątpliwym jest, by tak się znalazł.Nie wolno jednak walic dodatkowo Neris patelnia w glowe.Tyle z mojej strony :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)'][URL]http://img117.imageshack.us/img117/2382/150508031xa5.jpg[/URL]

Weterynarz u którego był wczoraj Misiek stwierdził, że ma on raka.Podejrzewa przerzuty do płuc.W poniedziałek powinny być bardziej szczegółowe wyniki badań.

Uważam, że w związku z zaistniałą sytuacją - nieprzewidzianymi problemami, jakich dostarczył wysłany pies i wystarczającą dozą nerwów jaką dostarczyły Neris ataki na jej osobę nie wporządku byłoby obarczać ją kolejnym psem.Powinna odpocząć.Kudłaczowi i czarnusiowi powinno się szukać innego tymczasu.Chociaż wątpliwym jest, by tak się znalazł.Nie wolno jednak walic dodatkowo Neris patelnia w glowe.Tyle z mojej strony :-([/quote]

Co się stało Neriskowi?

Link to comment
Share on other sites

Dogo nie działało mi od przedwczoraj!



POTRZEBNA POMOC ! Te dwa pieski : rudy kudłacz i czarny kudłaczek już nie mają czasu. Rudy czuję się coraz gorzej (serduszko !) :-(:-(
A czaruszek kudłaty jest przekochanym , ciepłym , starszym psem ,który będzie musiał umrzeć za niewinność i wiek . On ma ok. 10 lat i bardzo chce jeszcze żyć!
POMÓŻCIE PROSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dostalam wiadomosc od Neris, ze jednak chce podjac sie opieki nad rudym kudlaczem.Mialam opory, ale nie moge decydowac za nia.I swiadomie odbierac temu psu prawo do zycia.Warunkiem jest jednak wyzbycie sie dwoch tymczasowiczow - z tego co zrozumialam, domki sa tylko transportu brak - Amelka ma jechac chyba do Wroclawia? Jutro Neris ma dzwonic i dowiem sie wszystkiego dokladnie.Szkoda tylko czarnego kudlacza, ma tylko 10 lat, jeszcze z 5 moglby pociagnac spokojnie..

Kikou - niech pieniazki jeszcze leza na ten transport, bo jak widzisz troche sie miesza.

ps.

Iwuś, poszedł ten 8 letni pinczer 16-kowy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Boże to cudownie , ze Misio nie ma raka złośliwego.Kochany staruszek:loveu:

Aguś ten pinczerek poszedł ! - super :multi:

I co robimy z tym naszym biednym czarnuszkiem , bo Neris chciała go komuś znajomemu "upchnąć", jak sama napisała , na DT.
Aguś spytaj ją może - przepraszam ale tak trudno jest sie z tym pogodzić !
:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)']Misiek nie ma raka zlosliwego :multi:[/quote]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

A o pinczerka to się bili telefonicznie, a w końcu przyjechali państwo, którzy go dzisiaj zobaczyly w gazecie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...