Jump to content
Dogomania

Szczeniak 6mies-odebrany z adopcji-MA DOM! UDAŁO SIĘ!


Patsi

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poznałam historię Liska prze znajomą, dwa dni temu. Osoba, która go znalazła nie była w stanie poradzić sobie z kolejnym psem, mając staruszka-gapę, nadpobudliwą suczkę i jeszcze maleńkie dziecko. Jest sama (mąż pracuje w W-wie i jest możliwość przetransportowania do stolicy, jeśli będzie taka potrzeba).
Szkoda psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Tak bywa , mamy jednego psa drugiego i czasami kolejnego . Trzeba jednak mieć świadomość na ile możemy sobie pozwolić i zapewnić zwierzakom dobrą opiekę dlatego należy uszanować tą trudną decyzję o oddaniu liska do schronu .Mam nadzieję że uda się mu znaleźć dobry dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Poznałam historię Liska prze znajomą, dwa dni temu. Osoba, która go znalazła nie była w stanie poradzić sobie z kolejnym psem, mając staruszka-gapę, nadpobudliwą suczkę i jeszcze maleńkie dziecko. Jest sama (mąż pracuje w W-wie i jest możliwość przetransportowania do stolicy, jeśli będzie taka potrzeba).
Szkoda psiaka.[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no to sytuacja mało komfortowa:shake:.......

no to teraz czas na jakieś ogłoszenia dla Liska ....bo tak chyba nic to nie da ...
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Nie uwierzycie! Lisek znalazł dom!!!!:multi::multi::multi::multi:
Ktoś znalazł ogłoszenie w necie, zadzwonił do p.Eli, p.Ela go odebrała ze schronu i zawiozła do nowego domku. Lisio mieszka teraz w pobliżu p.Eli. Szaleję ze szczęścia:multi:Bo myślałam, że będzie duuuużo gorzej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patsi']Nie uwierzycie! Lisek znalazł dom!!!!:multi::multi::multi::multi:
Ktoś znalazł ogłoszenie w necie, zadzwonił do p.Eli, p.Ela go odebrała ze schronu i zawiozła do nowego domku. Lisio mieszka teraz w pobliżu p.Eli. Szaleję ze szczęścia:multi:Bo myślałam, że będzie duuuużo gorzej.[/quote]

:-o:-o:-oSUPER :multi::multi::multi::multi:,miał chłopak szczęście :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desideratum']tydzień cudów powiadam wam ;) cieszę się niesamowicie, że kolejna bida znalazła swoje szczęście ;) :multi:[/quote]

Ja też Ci mówię że cuda i cudeńka takie z tym Liskiem niesamowite oj żebyś Ty wiedziała .
O ludzka naiwności......:-o:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Co się znowu stało?[/quote]
Lisek został adoptowany przez pana, którego opisuje Alicja w tym wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24905&page=35[/url]

No i na całe szczęście został już zabrany....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...