Jump to content
Dogomania

Szczeniak 6mies-odebrany z adopcji-MA DOM! UDAŁO SIĘ!


Patsi

Recommended Posts

Dostałam wiadomość od koleżanki mojej koleżanki... Znalazła psa ale niestety nie może go zatrzymać...

[FONT=Arial][SIZE=2]Piesek - samiec, idzie mu szósty miesiąc życia, wysokość ostateczna w zasadzie już osiągnięta i wynosi ok. 30 cm w kłębie. Jest sympatyczny - cieszy się do ludzi, na niemowlaka nie zwracał szczególnej uwagi, ale za kilkuletnimi dziećmi ogląda się z zainteresowaniem - być może zna takie towarzystwo. Poza tym chętnie się bawi, zgadza się zarówno z suczkami, jak i naszym samczykiem (choć to stary kastrat, więc może opinia niewymierna:) Na spacerze trzyma się blisko, sika jeszcze jak suczka:) Jest spokojny, wesoły i sympatyczny, straszny przytulasek. Co do stanu zdrowia - dużo kaszle, ale prawdopodobnie wynika to z podrażnienia krtani (być może był gdzieś uwiązany), bo robi to sporadycznie, ma też jakby lekki katarek - ale nic poważnego, nawet nie ma sensu zaczynać mu leków, przebywając w domu i z dobrym odżywianiem złapie szybko formę. Piesek dostarczony zostanie wykąpany, odrobaczony i zaszczepiony. Prawdopodobnie bez problemów zostaje sam w domu - był parę godzin u siostry i nie było żadnej demolki ani obrażonych sąsiadów pod drzwiami, swobodnie można mu zabrać miskę z jedzeniem. Także naprawdę szkoda go do schroniska... Jeśli jesteś pewna, że możesz go choć tymczasowo przygarnąć, to mogę go jeszcze przytrzymać - inaczej muszę go jutro oddać do schroniska. Pozdrawiam, Ela.

Ja psiaka wziąć nie mogę, ze względu na moje koty, które boją się psów. Czy ktoś mógłby go przygarnąć na dt? Obiecuję ogłaszanie psiaka, gdzie się da.
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro mnie nie będzie,tzn. będę dopiero popołudniu. Gdyby ktoś mógł podjąć się opieki nad psiakiem-to nr do p.Eli:[FONT=Arial][SIZE=2] 0 605 583 084.
Jeśli nie możecie wziąć Liska na tymczas, podnieście proszę wątek.
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość od p.Eli, że Lisek może zostać u niej jeszcze tydzień. Odetchnęłam z ulgą ale muszę mu intensywnie szukać domu. U p.Eli są obecnie (z Liskiem)4 psy i miesięczne dziecko. Dzisiaj zrobię mu jeszcze więcej ogłoszeń. Tak czy inaczej tymczas wciąż poszukiwany,,,,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patsi']Dostałam maila od p.Ewy. Pyta, czy ktoś się zainteresował Liskiem. Jeśli nic się nie znajdzie Lisek w sobotę rano idzie do schronu:placz:Co ja mam kurde zrobić...:-([/quote]

Niedobrze czasu coraz mniej :shake::shake::placz:,a gdzie go ogłaszasz ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...