Jump to content
Dogomania

Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!


Tola

Recommended Posts

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krecik spał sobie cichutko, o 4.30 dostał pecję miziania od Tz, poszliśmy o 7 na spacerek, nie chciał tuptać, kilkakrotnie brałam go na ręce i przenosiłam, za którymś razem zrobił wieeeeeeeeeeeelkie siku i kilka krokow, nie zapominajmy,że mieszkam w centrum Warszawy i huk musi byc niesamowity. W domu chodzi sobie i obwą****e kąty, albo śpi, teraz tez tuptamy na spacerek, więc wieści z frontu za jakiś czas:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam, gorąco Panie tym razem pisze Romek :cool1: moja TŻ jest w pracy. Pozwolę sobie tylko napisać co przykazał mi weta. Jeżeli chodzi o wodę to mieliśmy mu reglamentować, lekkie odwodnienie ma sprzyjać zmniejszeniu płynów w gałkach ocznych co wpłynie na obniżenie ciśnienia w gałkach i zmniejszenie ewentualnego bólu głowy. Faktycznie oczy zmniejszyły się i zginęły nabrzmiałe czerwone żyłki. Kropelki, które mieliśmy stosować także mają za zadanie obniżać ciśnienie w gałkach. Mam wielką nadzieję, że uda się chociaż w części uratować małemu zwrok. Pozdrawiam gorąco !!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Witaj, no to ja wczoraj dałam mu się napić:oops:
Byliśmy teraz na spacerze mały zrobił rzadką jasną koopkę, ale z małym gęstszym akcentem na koniec, więc może to stres, albo zmiana karmy... Przejdę się przed Garncarzem jeszcze do jednego weta, aby obejrzał resztę.
Krecik po powrocie do domu obszedł teren i znów leży sobie cichutko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Witaj, no to ja wczoraj dałam mu się napić:oops:
Byliśmy teraz na spacerze mały zrobił rzadką jasną koopkę, ale z małym gęstszym akcentem na koniec, więc może to stres, albo zmiana karmy... Przejdę się przed Garncarzem jeszcze do jednego weta, aby obejrzał resztę.
Krecik po powrocie do domu obszedł teren i znów leży sobie cichutko[/quote]

Sprawa koopkowa to jedna z poważniejszych spraw zaraz po oczętach. [B]Kurcze jaka ja jestem ciekawa Krecika.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siemionka']Witam, juz sie zarejestrowalam i wlaczam do forum bo od dzis bede tymczasowa opiekunka Krecika
pozdrawiam
Magda[/quote]

Serdecznie witamy i bardzo się cieszymy, że jesteś z nami. :loveu:
Z niecierpliwością będziemy czekać na wszelkie informacje o naszym słodziaczku. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Serdecznie witamy i bardzo się cieszymy, że jesteś z nami. :loveu:
Z niecierpliwością będziemy czekać na wszelkie informacje o naszym słodziaczku. :lol:[/quote]
Bo wszyscy tu bardzo bardzo pokochalismy Krecika:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to jestem, Krecik niestety NIC nie widzi i NIE MA SZANS NA TO BY ODZYSKAć WZROK. Zbyt duże zniszczenia. Dostał kropelki które obniżą mu ciśnienie w oczkach (norma 25 a w lewym ponad 30 w prawym ponad 40). Powoduje to potężny ból głowy. Psiak jest kochany, można go zamiziać. Jest przekochany. Jest w domku tymczasowym pod dobrą opieką. Ciotka na tymczasie od razu wzięła go na ręce i rozpoczęła proces miziania. Świetnie sobie poradziła z kropelkami. Będzie bywać na wątku.

Teraz tylko ulżyć w bólu Krecikowi. I odchuchać go. To bardzo kochany piesek i musi mieć kochany domek. Tyle na gorąco.

Resztę powie ciocia Erazm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']No to jestem, Krecik niestety NIC nie widzi i NIE MA SZANS NA TO BY ODZYSKAć WZROK. Zbyt duże zniszczenia. Dostał kropelki które obniżą mu ciśnienie w oczkach (norma 25 a w lewym ponad 30 w prawym ponad 40). Powoduje to potężny ból głowy. Psiak jest kochany, można go zamiziać. Jest przekochany. Jest w domku tymczasowym pod dobrą opieką. Ciotka na tymczasie od razu wzięła go na ręce i rozpoczęła proces miziania. Świetnie sobie poradziła z kropelkami. Będzie bywać na wątku.

Teraz tylko ulżyć w bólu Krecikowi. I odchuchać go. To bardzo kochany piesek i musi mieć kochany domek. Tyle na gorąco.

Resztę powie ciocia Erazm[/quote]
Szkoda że nie będzie widział:(
Cieszę sięże jest bezpieczny i ma się dobrze:):loveu:Jesteście kochane!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...