Jump to content
Dogomania

Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!


Tola

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Impact][SIZE=3]Patrzę jaki paskudny dzień dzisiaj, podejrzewam że u ciebie Kreciku też podobnie jak w Warszawie. Jak to dobrze, że ty nie w schronie.

[SIZE=5]Witaj Kreciku[/SIZE]

[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/200/img5181mz7ro5.jpg[/IMG]
[/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Krecika zima, ale mogę Was zapewnić, że zimno to mu nie jest ;). Niestety dzisiaj w nocy nie wytrzymał i troszkę nasiusiał, ale ma co mu się dziwić , bo bierze moczopędne leki.
Poza tym Krecik zjedł dzisiaj na śniadanko biały serek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']U Krecika zima, ale mogę Was zapewnić, że zimno to mu nie jest ;). Niestety dzisiaj w nocy nie wytrzymał i troszkę nasiusiał, ale ma co mu się dziwić , bo bierze moczopędne leki.
Poza tym Krecik zjedł dzisiaj na śniadanko biały serek.[/quote]

Nie wątpię, ze u ciebie ma cieplutko. Mnie samej zimno na myśl o tej klatce w której był. A że nasiusiał trudno, jest wytłumaczony. I tak sie pięknie zachowuję. Kochane psisko.

Link to comment
Share on other sites

Będę dziś urabiać TZ żeby mały wylądował u mnie, wyjazd w piątek już zlikwidowałam, los mi sprzyjał, na sobotę w ciągu dnia będę potrzebowała kogoś kto przytupta do mnie i zajmie się trochę małym. Nie wiem jednak czy to do końca dobry pomysł bo 3.04 wyjeżdżam nieodwołalnie na kilka dni....Może uda się coś znaleźć dla malucha w tym czasie

Link to comment
Share on other sites

Chyba nie będzie potrzeby, znalazłam dt, w Wawie gdzie bez problemu dziewczyna zajmie się małym przez miesiąc, chyba to lepsze niż dwa tygodnie u mnie i potem zmiana:roll: Jak długo mały ma brać te leki? Zupełnie o tym zapomniałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Masz rację. Już nie mogę się doczekać kiedy mały przyjedzie i będzie mozna bidulka trochę podrasować[/quote]

Dokładnie. Zresztą sama wiesz po Sisi ile dało parę dobrych posunięć "marketingowych", które zrobiłaś. Począwszy od zmiany imienia, poprzez pranie i "wizaż" aż do najważniejszego operacji u Garncarza.

[SIZE=1]Gumtree pracowite jest bo tak na dobrą sprawę trzeba by codziennie wznawiać[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=System]Pewnie powiecie, że nie jestem normalna, bo powinnam się cieszyć, że Krecik dostał szansę, ale i tak strasznie trudno będzie mi się z nim rozstać. On jest taki smutny, praktycznie cały czas leży, a każde stuknięcie go stresuje. :-( Jeśli chodzi o te kropelki, które bierze, to dzięki nim zeszła opuchlizna z oczu i dopiero teraz można zrobić mu badanie. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=System]Erazm mam nadzieję, że jak wrócicie od Garncarza, to nam zaraz wszystko opiszesz. [/FONT][/SIZE]

[IMG]http://img158.imageshack.us/img158/2818/img5187xc5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Rany jaki słodziak. Nie dziwię ci się że tęskno ci za nim będzie. Powiem ci że gdybym mogła wierz mi wzięłabym go na stałe. Trudno się dziwić ze ona taki nerwowy z tymi stuknięciami i śpi. Nie wiadomo co za nim, jakie przejścia, jak przebiegała utrata wzroku.

Jak znam Erazm to wiem że napisze co i jak.

Powiedz mi ile ta biedaczyna była w schronie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']
Powiedz mi ile ta biedaczyna była w schronie?[/quote]
Wydaje mi sie ze niedługo, bo zobaczyłabym go. Chyba ze siedział biedak w budzie:-(
Jutro postaram dowiedziec sie czegos wiecej o Kreciku; czy został oddany do schroniska czy znaleziony na ulicy. No i kiedy to było. Napisze wszystko wieczorem.
Biedny Krecik, tak bardzo mi go zal...
Moze jak nabierze zaufania i pewnosci, ze nic mu juz nie grozi to bedzie radośniejszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Mnie Krecik się podoba, ale to mało marketingowe;), ale może się mylę, moja ostatnia szara komóreczka ledwo dycha...:shake:
Nie martwcie się, codziennie będzie raport o Kreciku:cool3:[/quote]

Erazm dbaj o tą ostatnią komóreczkę :) nie możesz jej stracić:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...