Jump to content
Dogomania

Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!


Tola

Recommended Posts

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak miło czytać takie dobre wiadomosci.Psina taka szcześliwa.Co do leczenia oczek jesli będziecie robić jakąś zbiórke to chętnie sie dołoże.
Isadorko ty jak zawsze niezawodna.
A tu taki wesoły swiąteczny link.
[URL]http://www.kartkiflash.pl/img_kartki/kartka_51.swf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Jak miło czytać takie dobre wiadomosci.Psina taka szcześliwa.Co do leczenia oczek jesli będziecie robić jakąś zbiórke to chętnie sie dołoże.
Isadorko ty jak zawsze niezawodna.
A tu taki wesoły swiąteczny link.
[URL]http://www.kartkiflash.pl/img_kartki/kartka_51.swf[/URL][/quote]

Ja tylko skromnie z ogłoszeniami weszłam. Erazm tu najwięcej zrobi. Teraz najważniejsze co powie Garncarz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość'][FONT=System][SIZE=3]Krecik został wykąpany, odrobaczony i pozbawiony czterech kleszczy.:razz:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=System]Teraz smacznie sobie śpi, przestał się kulić i dał brzusio do wymiziania. :lol:[/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/2032/img5180dy2.jpg[/IMG][/FONT][/quote]
Jezu, ale to wzruszajace zdjecie! :placz:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie Krecik z wieczornego spacerku przyszedł za moim TZ-em po schodach do domu :lol:.
Poza tym on jest czyścioszkiem , bierze moczopędne leki, ale nie siusia w domu, tylko cierpliwie czeka , aż wyniesie się go na dwór. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ stan Krecika wymaga jak najszybszej wizyty u weta, jutro spróbuję znaleźć tymczas dla niego, musi to być miejsce gdzie będzie spokojnie mógł poczekac na DS, ja niestety podróżuję często, a przy jego schorzeniu nie ma sensu narażać go na dodatkowy stres przenoszenia z dt do dt i z powrotem. Jeśli się uda nie będziemy czekac do piątku tylko pojadę po niego wcześniej
Piszcie jak najwięcej o jego nawykach co lubi jeść, jak reaguje na bodźce zewnetrzne.
[COLOR=Red]CUDOWNIE, żE ZABRALIśCIE GO ZE SCHRONU:loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Ponieważ stan Krecika wymaga jak najszybszej wizyty u weta, jutro spróbuję znaleźć tymczas dla niego, musi to być miejsce gdzie będzie spokojnie mógł poczekac na DS, ja niestety podróżuję często, a przy jego schorzeniu nie ma sensu narażać go na dodatkowy stres przenoszenia z dt do dt i z powrotem. Jeśli się uda nie będziemy czekac do piątku tylko pojadę po niego wcześniej
Piszcie jak najwięcej o jego nawykach co lubi jeść, jak reaguje na bodźce zewnetrzne.
[COLOR=Red]CUDOWNIE, żE ZABRALIśCIE GO ZE SCHRONU:loveu:[/COLOR][/quote]

[B]A ja wiedziałam cioteczko, że ciebie nim załatwię[/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Piszcie jak najwięcej o jego nawykach co lubi jeść, jak reaguje na bodźce zewnetrzne.
[/quote]

Jeśli chodzi o jedzenie, to w tej chwili przez cały czas podstawiam mu smakołyki. Dziwne, ale dałam mu gotowane mięsko, a on wcale nie był nim zainteresowany, natomiast z wędlinakmi radzi sobie doskonale. Zjadł też dzisiaj troszkę suchej karmy.
Najbardziej nas zaskoczył , jak z ogromnym apetytem rzucił się na znalezione podczas spacerku , ugotowane ziemniaki wyrzucone dla ptaków.
W tej chwili trudno jest mówić o reagowaniu na bodźce zewnętrzne, bo Krecik prawie cały czas śpi. On chyba musi odespać schron, bo praktycznie nie opuszcza swojego posłanka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Trudno pojadę sama, ale nawet 50 km nie wyżebrzę? W dwie strony to bym miała 100 mniej do przejechania ;)?[/quote]

Wywaliłam tamtego posta i miałam nadzieję, że go nie przeczytałaś. :oops:
Posłuchaj załatwiaj tymczas i będziemy się jakoś umawiać. Ja też woziłam różne psy i wiem co to znaczy jak ktoś podjedzie kawałek.
A może akurat uda się w poniedziałek, wtedy przecież nie pracujemy. Na tygodniu jest nam ciężko, bo jak ja jestem w pracy , to mój TZ siedzi z dzieckiem (które akurat jest chore). Jak ja wracam, to mój TZ jedzie na nockę do pracy, a samochód mamy jeden.

Link to comment
Share on other sites

Poczekaj kochana w poniedziałek nie , nie ma sensu pchac się na drogi bo będą świąteczne tłumy wracać. Czy jest jakiś pociąg z Warszawy do Zamościa? Nie chce mi się teraz grzebać w googlach:oops:, jetem u mnie na zadoopiu i wolno mi chodzi internet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Poczekaj kochana w poniedziałek nie , nie ma sensu pchac się na drogi bo będą świąteczne tłumy wracać. Czy jest jakiś pociąg z Warszawy do Zamościa? Nie chce mi się teraz grzebać w googlach:oops:, jetem u mnie na zadoopiu i wolno mi chodzi internet[/quote]

Nie mam bladego pojęcia! :roll:
A co Ci chodzi po głowie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Nie mam bladego pojęcia! :roll:
A co Ci chodzi po głowie? :cool3:[/quote]

Ojj jak ja Erazm znam to jej tam nie chodzi po głowie ale się kłębi tysiące myśli. Ona już Krecikiem załatwiona jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[SIZE=1]do Erazm - wybacz ciotka musiałam[/SIZE] :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...