Jump to content
Dogomania

Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!


Tola

Recommended Posts

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][COLOR=indigo][B]Normalnie mam lzy w oczach, ze szczescia oczywiscie.[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=indigo]Hurra, Hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi:[/B]
[B][/B]
[B][SIZE=1]Mowie Wam , jest wielu dobrych ludzi na tym swiecie. Pomimo wszystko nadal wierze w czlowieka. [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Erazm 19:06:01
zobaczymy moze byc ze zejdzie mu to ciśnienie, a jak będą z nim problemy to zabieg, Garncarz dał kontakt i opis dla lekarza w Gdańsku

Erazm 19:12:28
Dorcia napisz na wątku bo Romki umrą z ciekawosci ja muszę troche się ogarnąć[/quote]


:hmmmm::hmmmm::hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm'][COLOR=red][FONT=Arial Black][SIZE=7]KRECIK jUż W RAMIONACH BEATKI !!!!!!![/SIZE][/FONT][/COLOR]
[SIZE=7][FONT=Arial Black][COLOR=red][COLOR=green][SIZE=4]więcej info wkrótce:loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/quote]


[SIZE=6][COLOR=purple]Już pojechał ????[/COLOR][/SIZE]

Oczywiście bardzo, bardzo się cieszę :laola:, ale proszę napiszcie coś więcej, bo już nie mogę wytrzymać.:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wzruszam sie okrutnie...
Od poczátku...Wstalismy wczoraj o 5 rano, poszlismy na spacerek wtowarzystwie yoorka, a potem w droge...Z Beatka i jej mezem spotkalismy sie za Toruniem, Beatka jak z procy wypadla z baru i porwala z piskiem radosci Krecika w ramiona, Krecik tak sie wystraszyl, ze zawarczal:crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol:, pozniej odjechali. Beatka na tylnym siedzeniu, z jednej strony Krecik, z drugiej Pan Boczek( tez bidulek wyrwany ze schroniska, adoptowany od Agnieszki w Warszawie), Pan Boczek laskawie przyjal Krecika, byl bardzo zainteresowany jego budka i pewnie z tego powodu chcial sie zakumplowac z naszym maluchem. W domu pierwszy przywital ich alfa, czyli bezzebny Tusielek( Beatka adoptowala go gdy maly mial szkorbut) wylizal Krecika i tradycyjnie potuptal warknac na Pana Boczka:evil_lol:. Shyla jak na dame przystalo nie miala nic przeciwko nowemu adoratorowi. Noc Krecik przespal z Beatka, jej mezem, Panem Boczkiem w lozeczku:loveu::loveu::loveu:. Maluch jest pod stala opieka, Beatka pomaga mu poznac dom, mowi do niego podczas oprowadzania po nowych wlosciach, Shylla oslania wlasnym cialem Krecika przed wystajacymi przedmiotami, Tusielek z kolei pilnuje na zewnatrz, aby maly nie wszedl do stawu, Pan Boczek uporczywie chce sie zaprzyjaznic... Krecik doskonale rozpoznaje dzwiek otwieranej lodowki i z cala reszta blyskawicznie odnajduje droge do kuchni:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Zostal dzis ze zwierzakami na 3 godziny sam w domu i... przywital Beatke merdaniem ogonka pod drzwiami. Teraz sa u weta, Krecik bedzie zaszczepiony na wscieklizne, bo robilam mu tylko kombajn ze wzgledu na jego forme...
Siedze i placze na szczéscie na tym watku z radosci, nasz slepaczek nie mogl trafic lepiej, Beatka kocha bardzo te skrzywdzone w szczegolny sposob. Musza czuwac nad Krecikiem jakies psie anoily

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=System]Dzięki, że się odezwałaś, faktycznie Krecik miał dużo szczęścia w nieszczęściu. :loveu:Nawet nie marzyłam o takim zakończeniu. :iloveyou:[/FONT][/SIZE]
[FONT=System][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=red]Erazm bardzo ale to, bardzo Ci dziękujemy, za uratowanie malucha.[/COLOR][/SIZE] :Rose::Rose::Rose:[/SIZE][/FONT]
[FONT=System][SIZE=3]Jak będziesz miała jakieś wieści o Kreciku, to bardzo Cię proszę podziel się z nami. A dzisiaj nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć Ci udanej imprezy. :smilecol:[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=System]Ps. Czy możesz mi napisać gdzie ogłaszałaś Krecia, bo muszę ruszyć z kampanią reklamową tej bidy , o której Ci pisałam :???:[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość'][SIZE=3][FONT=System]Dzięki, że się odezwałaś, faktycznie Krecik miał dużo szczęścia w nieszczęściu. :loveu:Nawet nie marzyłam o takim zakończeniu. :iloveyou:[/FONT][/SIZE]
[FONT=System][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=red]Erazm bardzo ale to, bardzo Ci dziękujemy, za uratowanie malucha.[/COLOR][/SIZE] :Rose::Rose::Rose:[/SIZE][/FONT]
[FONT=System][SIZE=3]Jak będziesz miała jakieś wieści o Kreciku, to bardzo Cię proszę podziel się z nami. A dzisiaj nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć Ci udanej imprezy. :smilecol:[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=System]Ps. Czy możesz mi napisać gdzie ogłaszałaś Krecia, bo muszę ruszyć z kampanią reklamową tej bidy , o której Ci pisałam :???:[/FONT][/SIZE][/quote]

Krecik był ogłaszany na allegro i u mnie i u Erazm, poza tym na alegratce i paru innych oj musiałabym poszperać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Krecik był ogłaszany na allegro i u mnie i u Erazm, poza tym na alegratce i paru innych oj musiałabym poszperać.[/quote]

Nie wiem , co to znaczy "i u mnie i u Erazm" ale czy mogę się do Was uśmiechać ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Nie wiem , co to znaczy "i u mnie i u Erazm" ale czy mogę się do Was uśmiechać ? :lol:[/quote]

Ja mam konto na allegro i Erazm ma konto na allegro = "i u mnie i u Erazm":evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Uśmiechać się możesz oczywiście jak najbardziej :loveu::loveu::loveu: psiaki z twojej ręki sa cudowne czego przykładem Krecik

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...