Jump to content
Dogomania

Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!


Tola

Recommended Posts

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani z Legionowa zrezygnowała...:-(Przyznam się, że miałam złe przeczucia, ale co ma wisieć nie utonie...
Jest jednak nadzieja, już jakis czas temu dzwoniła sympatyczna osoba z Wybrzeża, wspominałam o niej Isadorze, dziś ponownie zadzwoniła w jego sprawie. Wygląda na naszą krew:lol: jest gotowa przyjechać po malucha, jednak muszę wpierw zabrać Krecika do Garncarza, spróbuję umówić się na piątek:roll:.
Krecik musi znaleźć domek:mad:

Link to comment
Share on other sites

Podała, znalazła jakąś zachudzoną bidę, zresztą to nieważne, teraz szukamy domkuuuuuuuuuuuu. Jeszcze dzisiaj rozmawiałam na ten temat z Isadorką i chyba wykrakałam:shake:
Zobaczymy, może Krecik pojedzie na Wybrzeże:roll:, będzie pretekst żeby jechać nad morze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Podała, znalazła jakąś zachudzoną bidę, zresztą to nieważne, teraz szukamy domkuuuuuuuuuuuu. Jeszcze dzisiaj rozmawiałam na ten temat z Isadorką i chyba wykrakałam:shake:
Zobaczymy, może Krecik pojedzie na Wybrzeże:roll:, będzie pretekst żeby jechać nad morze[/quote]
Trzymam kciuki.
Najwazniejsze zeby pojechał do dobrych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Też prawda, uff padam dzis zawiozłam dwa burki do Poznania, mam nadzieję, ze samochód TZ wywietrzeje do jego powrotu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, bo podhalanka była prosto ze schronu.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziewczyny, Calineczka juz urodziła, ma podawane leki na zatrzymanie laktacji, trzeba rozglądać się za domkiem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Krecik pojedzie do Redy:multi::multi::multi:, nie wiem co by musiało sie wydarzyć , aby tak nie było:lol::lol::lol:. Pani i jej rodzina już czekają na sygnał kiedy mały będzie mógł zmienić miejsce zamieszkania. Krecik będzie miał towarzystwo innych psiaczków o podobnych gabarytach, w domu podgrzewane podłogi ze względu na małe rozrabiaki, dużoooooo miziania i spanko w łóżeczku:multi::multi::multi: Próbuję utrzymać dystans, ale nie mogę.
Wszystko będzie wiadomo w czwartek, kto, gdzie, kiedy po wecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Dziewczyny Krecik pojedzie do Redy:multi::multi::multi:, nie wiem co by musiało sie wydarzyć , aby tak nie było:lol::lol::lol:. Pani i jej rodzina już czekają na sygnał kiedy mały będzie mógł zmienić miejsce zamieszkania. Krecik będzie miał towarzystwo innych psiaczków o podobnych gabarytach, w domu podgrzewane podłogi ze względu na małe rozrabiaki, dużoooooo miziania i spanko w łóżeczku:multi::multi::multi: Próbuję utrzymać dystans, ale nie mogę.
Wszystko będzie wiadomo w czwartek, kto, gdzie, kiedy po wecie[/quote]

Się z radości skręcę w chińskie osiem

Link to comment
Share on other sites

Ale wiadomość:multi::multi::multi:
A miałam juz nie wchodzic dzisiaj na dogo.
To czekamy do czwartku i trzymamy kciuki:thumbs:
Dziewczyny jesteście kochane:loveu:, takie dobre duszki naszego Krecika.
Niech szczęscie juz go nie opuszcza:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy nie chcą go dla posagu:mad::mad::mad:?
Znajomi Redy jak zobaczyli zdjęcie Krecika z szynszylką to podobno się dopytywali czy szynszylka to w promocji z Krecikiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zapewniłam, że szynszylek zostanie u Siemionki:evil_lol:. I dobrze , bo mają 5 kg Tusielka, bezzębnego, ale w zeszłym roku zjadł im ulubioną ropuchę w ogrodzie:angryy: Chłopak podobno do rany przyłóż, ale dziko żyjące stwory budzą w nim instynkt myśliwski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...