Jump to content
Dogomania

Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!


Tola

Recommended Posts

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Romek-Zamość']Mam to samo :-([/quote]
Wczoraj jak go trzymałam to on się wtulał mocno. Jestem pełna podziwu dla tego psiaka, ze w obliczu potwornego cierpienia (dr Garncarz powiedział, że to jest potworny ból) ten psiak tak to znosi. Normalnie jestem pod wrażeniem.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
dzis rano przed spacerem Krecik przeszedl sam z mojego pokoju (w ktorym przebywa caly czas bo tam ma budke) do drzwi wyjsciowych- taki jest dzielny. W windzie grzecznie czekal i nawet troszke dreptal po trawniku, niestety ma biegunke...ale mysle ze to tylko zmiana zywienia i stres...podroz, nowe miejsce-nie ma sie no dziwic. Mysle ze narazie za wczesnie panikowac tylko zaczekac i bedzie dobrze. Raport poranny zdany :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']:grins::grins::grins::grins::grins: teraz to go wezmą dla posagu:shake:[/quote]

Ale mamy prawo wyboru, więc wybierzemy posażny domek :loveu::loveu::loveu:

Aha i bardzo ważne od początku nie ma podanego telefonicznego kontaktu. Może teraz podać jakiś i jaki? Tam jest tylko
[SIZE=1]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Oczywiście , zadzwoniłam:oops:, mały jest dzielny, nawet potuptał sobie trochę na spacerku:multi::multi::multi:[/quote]

Ja się chyba pogodzę ze swoim i pojde na weekend do niego... Erazm ty wiesz dlaczego:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Krecik sie zadomawia/zadomowia (jak jest prawidlowo?) :p....niewazne
Chodzi po calym mieszkaniu, zaczyna coraz lepiej reagowac, taki przykladzik jadlam kanapke a on poczul zapach i przyszedl :razz:
podsunelam mu pod nos sucha karme ktorej wczesniej nie chcial jesc i schrupal, apetyt mu dopisuje a to na pewno dobry znak. A teraz spi smacznie obok mnie...

Link to comment
Share on other sites

Cholera złapałam się na tym, że tęsknię za Krecikiem.

Ach ja nie mówiłam, żebyście widzieli co wyprawiał Rambo wczoraj, jak wywąchał "zdradę" na moim swetrze i kurtce. Nos mało nie połamał :):):). Ale był raczej zaciekawiony dlaczego nie przyszłam z tą zdradą i chyba miał o to pretensje.

Link to comment
Share on other sites

Kreciku mizianka od cioteczek, Rambuś też pewnie chętnie by cię obwąchał. Wygląda na to, że mały już przyjął do wiadomości,że zmiana miejsca to się zdarza, a wszędzie jest traktowany po królewsku. Nosa to ma niezłego, wczoraj zeżarł[B] cała moją[/B] jajecznicę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...