Jump to content
Dogomania

Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!


Tola

Recommended Posts

To Krecik jest KOCHANY. Powiem, że jak dr Garncarz powiedział diagnozę to mnie ścisnęło w gardle. Taki świetny psiak. I bardzo brzydko pomyślałam, po raz kolejny o tych co go tak zostawili. Poza tym jestem zachwycona stanem w jakim psiak został przekazany do Erazm. Czyściutki, wypachniony aż miło i widać że to bardzo poważne i serdeczne podejście.

No i fajnie że Magda się zalogowała, widać że ciotka Magd przygotowana do lekcji, bardzo poważne podejście ma. Rany ja jestem tak wzruszona że te zdania składam jak uczniak. Wybaczcie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isadora7'] Dostał kropelki które obniżą mu ciśnienie w oczkach (norma 25 a w lewym ponad 30 w prawym ponad 40). Powoduje to potężny ból głowy. Psiak jest kochany, można go zamiziać.
[/quote]

Boże pomyślcie jak on musiał cierpieć zanim podaliśmy mu krople na obniżenie ciśnienia. :placz::placz::placz:
Czy wet mówił dlaczego Krecik stracił wzrok?
Ciekawa jestem od jak dawna on może być niewidomy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Boże pomyślcie jak on musiał cierpieć zanim podaliśmy mu krople na obniżenie ciśnienia. :placz::placz::placz:
Czy wet mówił dlaczego Krecik stracił wzrok?
Ciekawa jestem od jak dawna on może być niewidomy?[/quote]

Dr Garncarz powiedział że to trwa już trochę miesięcy, że na pewno to nie jest świeża sprawa. Dlatego jest to nieodwracalne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaa2']Dzwonił pan, który jest zainteresowany adopcją piesia[/quote]

Poczekajmy na Erazm, psiak na razie rozpoczął leczenie. Pewnie po "ściągnięciu" ciśnienia będzie konieczna operacja siatkówek. Generalnie psiak do adopcji będzie gotowy za miesiąc. Ale poczekajmy na resztę szczegółów jak Erazm wejdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Nasz wet.mówił, że Krecik do końca życia będzie musiał brać leki.[/quote]

Jest to prawdopodobne. Zobaczymy. Dr Garncarz to najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Fantastyczny człowiek jako człowiek tez. Jak on rozmawia z pacjentami, jestem pod wrażeniem. Wiedziałam o nim od dawna, słyszałam, czytałam. Ale byłam pierwszy raz i jestem pod ogromnym wrażeniem. A już dawno wyrosłam z wieku egzaltowanej panienki i nie biorę sie na byle pic i lep. Krecik miał szczęście, ze został przez Was zauważony i że trafił do dr Garncarza. Będzie żył i nie będzie cierpiał. Bo teraz cierpi bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siemionka']Krecik juz w nowym domku, czuje sie chyba dobrze, jak narazie caly czas spi w nowym mieciutkim poslanku, mysle ze bedzie mu tu dobrze =] Dodalabym fotki ale mam z tym problem? Jak sie tu wstawia fotki?[/quote]

Ja ci chętnie wytłumacze na GG np. Ale padam dzisiaj a muszę jeszcze allegro zrobić dla wycieńczonego jamnika. Możesz przesłać mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wstawię dzisiaj, a jutro wieczorem możemy na GG sie spotkać i wytłumaczę. A dzisiaj to może przeslij wstawię od razu bo widzisz że ciotki przebierają kopytkami. Wszyscy zakochani w Kreciku.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]No i na DOBRANOC specjalny kąsek dla wielbicieli/wielbicielek Krecika.

Siemionka podesłała zdjęcia.

Zobaczcie jak został wyposażony przez ciotkę Erazm. Krecik to chłopak z posagiem, ma już własną budkę.[/SIZE]

[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/415/krecik1xl7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/6794/krecik2hl6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, tego się niestety spodziewałam, choć miałam nadzieję, że będzie jakaś maleńka szansa... Ale nie ma co biadolić, Garncarz wytłumaczył nawet czemu Krecik taki zwinięty w kłębuszek i słabo chodzi, po prostu boli go głowa przeokrutnie, efektów obniżenia ciśnienia można spodziewać się za jakieś 5-7 dni, zobaczycie jak maluch się wyprostuje, mam nadzieję, że nie zacznie za bardzo rozrabiać( czytaj: mam nadzieję, że zacznie choć troszkę rozrabiać:lol:) Nie brałam go dzisiaj do weta gdyż uznałam, za Waszą poradą, że na szczepienia za wcześnie, a pazurki mogą chwilę poczekać, umówiłam się z Siemionką na poniedziałek i wtedy mały zostanie poddany dalszej obróbce:lol:
Biedna Siemionka przetestowałyśmy nawet jej znajomość zapuszczania kropelek do oczu, hi hi, ale nam klasę pokazała, sztuczna szczęka wypadła mi na podłogę i cichutko podreptała w stronę drzwi...
Wiem, że mały jest w dobrych rękach, wierzę, że ulży mu po tych kropelkach, wierzę,że trafi do super ludzi i wiem, że nigdy już nie trafi do schroniska

Link to comment
Share on other sites

Siedzę i gapię się na zdjęcie Krecika i aż mnie ściska:shake: Co tam w tej jego główce się dzieje, czy mniej go boli...
Garncarz nic nie mówił, ale na zęby to on ma nie więcej niż jakieś 5 lat, popytam weta w poniedziałek. Mały wygląda też średnio, bo zwinięty, poczekajcie jeszcze będzie z niego elegant, ogon pójdzie w górę, boczki się zaokrąglą, będzie jak Parys( ale nie Hilton bo trzeba by go przefarbować:evil_lol:)
Ojej ciotka Ty mi nie odpuścisz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...