Jump to content
Dogomania

Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!


Tola

Recommended Posts

Zobaczyłam go dzisiaj w schronie, a właściwie usłyszałam...
Płakał...
Gdy podeszłam bliżej i wyczuł moją obecność - skomlał i próbował wspiąć się na siatkę:-(
Jest niewidomy:-(
Nie jest młody, ale mam nadzieję, ze ma szansę...
Czy ktoś mu pomoże?
[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2564/dscn6447ty8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1109/dscn6448eo9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Romek-Zamość']Nie wiem ile ma lat :shake:. Jest malutki, cały czas się trzęsie i bardzo skowycze :-([/quote]
Zbyt wiele jest tych psich nieszczęśc:( Czy wiadomo dlaczego nie widzi? Zaćma? Moze da się zoperować, leczyć? Dowiedzcie się proszę:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Żeby się dowiedzeć będę musiała zabrać go do naszego weta. Jak myślicie , czy niewidomy pies ma szansę na adopcję.[/quote]
Ma!
Dobrze by było zdiagnozowac te oczka:( Może jest jakaś szansa zeby choć troszkę widział?:placz:

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj koniecznie trzeba najpierw zdiagnozować psinkę - może się uda uratować oczka - nie wiemy co jest przyczyną ślepoty.Może sie okaże , ze piesek potrzebuje leczenia lub zabiegu i może normalnie widzieć.Więc koniecznie
diagnoza i to dobrego weta!Czy masz takie możliwości ? Jak coś to pisz będziemy razem działać.
Druga rzecz na cito to znalezc domek tymczasowy !
Koniecznie postaraj się dowiedzieć o nim jak najwięcej. Bo takie informacje są konieczne w szukaniu domu , robieniu ogłoszeń. A tak w ogóle czy on ma jakies ogłoszenia czy jeszcze nic?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=System]Strasznie jestem zaganiana, ale obiecuję, że jutro zabiorę go do weta. Gdyby nie to, że mam swoje cztery psy , już bym go miała. Tak mi go szkoda, że dosłownie trudno mi o nim pisać. Wyobraźcie sobie jak wygląda malutki niewidomy piesek, zwinięty w kłębuszek, cały rozdygotany i zawodzący z rozpaczy. Dziewczyny , czy macie kogoś kto może dać mu dom tymczasowy? [/FONT][/SIZE]
ps. On nie ma jeszcze żadnych ogłoszeń, bo dopiero wczoraj go odkryłyśmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']Słuchaj koniecznie trzeba najpierw zdiagnozować psinkę - może się uda uratować oczka - nie wiemy co jest przyczyną ślepoty.Może sie okaże , ze piesek potrzebuje leczenia lub zabiegu i może normalnie widzieć.Więc koniecznie
diagnoza i to dobrego weta!Czy masz takie możliwości ? Jak coś to pisz będziemy razem działać.
Druga rzecz na cito to znalezc domek tymczasowy !
Koniecznie postaraj się dowiedzieć o nim jak najwięcej. Bo takie informacje są konieczne w szukaniu domu , robieniu ogłoszeń. A tak w ogóle czy on ma jakies ogłoszenia czy jeszcze nic?[/quote]


Boże jaka bieda, żal d... ściska. Faktycznie jak Iwonka piszę - konieczna jak najszybsza wizyta u wetka. Może sie okaże że coś sie da zrobić wtedy można myśleć o Garncarzu. Może jak będzie pojawi się tu Erazm zawiadomiłam ją. Ona "oczne" psiaki u Garncarza przerabiała.

Ogłoszenia mogę robić, tylko muszę wiedzieć chociażby w przybliżeniu wiek. Coś więcej np jak wet powie że jest szansa na odzyskanie wzroku to zaznaczyć to. Kurcze sklecę może jakieś allegro na już, a będzie się zmieniało treść. Tylko jakiś namiar do kogo dzwonić.

Jeszcze bym alegratkę dołożyła, a resztę jak już będzie trochę info o psiaku.
[B]To co dajecie jakiegoś telefona do kogo ludziska mogą dzwonić, maila może też? Niech sobie już aukcja pracuje. Nieraz sie trafiają ludzie którzy psiaka nie wezmą ale wpłacą jakieś pieniążki. Może napiszę tez że na tymczas chociażby. Hmm to co będzie namiar? :):):)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...