Jump to content
Dogomania

Cygan nigdy jej nie odzyska. Dobermanka Aza i szczeniaczki w maju trafiły do DS.


wihu

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkim, którzy wpłacili serdecznie dziekujemy za pomoc i kase, która pomoże w opłaceniu hoteliku, benzyny i kolejnego hoteliku dla suni i jej maluszków.
NADZIEJA DOBERMANA serdecznie wam dziekuje!!!
Po raz kolejny nie zawiodłam sie na dogomaniakach ;)

Link to comment
Share on other sites

Melduję...suczka i cztery szczeniaczki są bezpieczne, pod moją osobistą opieką na koncu świata :)
Szczegóły opiszę po weekendzie, bo teraz muszę! dotrzymać pewnej obietnicy.
Trasport gromadki odbył się wczoraj, połowa drogi poprzez Magdę z dobermaniego forum, druga połowa przeze mnie. Gdy gromadka wyladowała w moim aucie, byłam najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem!!:multi:
Szczeniaczki rewelacyjne, trzy pieseczki jedna dziewczynka, pulchne, grube, słodkie, żywotne. Smiałe,zsocjalizowane z człowiekiem.
Aza...nie stara, kilku 3-4 letnia dobka, bardzo zniszczona :-(. Widać, umie stać tylko na łańcuchu. Nie jest agresywan, ma respekt przed ludźmi.
Ale za to troskiliwa i opiekuńcza z niej matka. Karmi, zagarnia, wylizuje, dyscyplinuje maluchy. Piękna z nich rodzina.
Obiecuję wkleić zdjęcia, jak tylko słoneczko zaświeci, póki co pada i pada.
Pieski rosną teraz na drożdżach, zakupiłam dla nich karmę dla szczeniąt i suk karmiacych. Mam tylko obawy, co do zakaźnych chorób, nie były szczepione, bo za małe, a tyle przenosin w różne miejsca. Pozostałe pieniązki przeznaczone zostana na szczepienia i opiekę zdrowotną oraz koszty pobytu gromadki w domku tymczasowym.
Teraz na szybiekego:
bardzo, bardzo, bardzo dziękuje wszystkim którzy fizycznie lub duchowo wspierali akcję ratowania dobermanki Azy i szczeniaczków od zakatowania przez cygana. Rozliczenia finansów dokonam pod koniec kwietna, gdy Aza i pieski trafią do domków stałych.
Nadzieja Dobermana dziekuje, bo tylko dzięki Wam ratowanie piesków i pomoc w krytycznych sytuacjach dochodzi do skutu.
Same nic byśmy nie zdzialały, tym bardziej na odległość.
O losach gromadki, stanie zdrowia i samopoczuciu będę informować na bieżąco, również wkleję zdjęcia, jak tylko będa jakieś ładne.
DZIĘKUJEMY!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Super :Cool!: :Cool!: :Cool!:
Ogromnie się cieszę, że psinki są już bezpieczne :multi:
Czekam na dużą ilość foteczek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Emilio, na Twoje życzenie przedstawiam skrótowy, orientacyjny stan finansów, związanych z ratowaniem AZY.[/B]
[COLOR=green][B]Wpływy na dzień dzisiejszy:[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]944pln :multi: [/B][/COLOR]( w tym 50 Euro = 173pln), uzbierane z dogomanii i dobermaniego forum;
[COLOR=red][B]Wydatki na dzień dzisiejszy: 619pln[/B][/COLOR] :-( (w tym 150 transport dla Kariny, 330 pobyt w hoteliku w wa-wie i leczenie stacjonarne, 139 karma).
Koszty transportu gromadki z wa-wy w nowe miejsce pobytu zostały pokryte ze środków prywatnych osób przewożących (Magdy mw z dobermaniego forum i moich).
Orientacyjne wydatki na Aze i szczeniaczki w przyszłości:
[COLOR=red][B]pobyt w hoteliku od dnia 29 marca do końca kwietnia (szczeniaczki i matka musza być razem do końca kwietnia) to jest 33 dni x 30 pln (doba) = 990pln :-([/B][/COLOR].
Poza tym koszty szczepień, których na dzień dzisiejszy nie znam.

Rozliczenie szczegółowe, z wielkością wpływów od poszczególnych osób przedstawię na koniec kwietnia, kiedy Aza i szczeniaczki pójdą do domków stałych. Na wszelkie wydatki posiadam faktury lub też wydruk przelewu, jak na przykład przelewu dla Kariny, na paliwo. To wszytko do wglądu, ale tak jak pisze, kwota całościowa znana będzie w chwili adopcji piesków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...