Jump to content
Dogomania

Cygan nigdy jej nie odzyska. Dobermanka Aza i szczeniaczki w maju trafiły do DS.


wihu

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Na szczęście są już bezpieczne [SIZE=1]tyle o ile[/SIZE]
zaraz święta się kończą i mam nadzieję
pojedzie daleko od tego bydlaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']co za ..... takiego to tylko :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:i nie rozumiem czemu trzebabyło za niego placic to policja powina odebrac psa i ukarac go przed sadem ..........................co za ciulate prawe w polsce[/quote]

Przed chwilą dzwoniłem do Kariny dowiedzieć się, jak cała ta sprawa wygląda i powiedziała mi,że psy od cyganów nie były kupione, tylko odebrane. Karina nigdy nie odkupuje maltretowanych zwierząt, a je odbiera zgodnie z prawem. Poza tym powiedziała, aby całkowicie nie przejmować się niedouczonym policjantem, ani też cyganem.
Jutro jedzie do Żyrardowa do komendanta policji, złożyć oficjalną skargę na policjanta, który prowadzi tę sprawę i dzwonił do wetki z pierwszego hotelu i ją nastraszył mówiąc, że to m.in. "śliska sprawa".
Karina zrobiła wszystko zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt (o istnieniu, takiej ustawy policjant dowiedział się dopiero od Kariny) i kodeksem postępowania karnego.
Może będzie miał tu zastosowanie któryś z artykułów kodeksu karnego np. art. 245 czy 246
Karina prosi, aby nie obawiać się o psy. Są na pewno bezpieczne i nikt nie jest w stanie im już zagrozić.

Link to comment
Share on other sites

Jak nie zmienicie tytułu to parę dogomaniaków padnie na zawał, jak na przykład ja... nie przekopię się przez wszystko z braku czasu za co z góry przepraszam, bo zadam może zbędne pytanie - ale czy suczka w hoteliku jest bezpieczna i co z jej dalszym losem??? Proszę o konto na pw, chciałabym wysłać choć parę złotych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Dea suczka jest na razie bezpieczna,ale szukamy dalszego transportu.A nr konta jest w 1 poscie:)[/quote]
dzięki karusiap:p trza było spojrzeć zamiast głupio pytać:diabloti: O Maksiu oczywiście też nie zapomnę (jak zwyke niezawodne babcie na zajączka;):evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

W całym tym zamieszniu i nerwach przegapiłam jeden fakt.
Wyczytałam w wątku, że suczka ma na imię [SIZE=3][COLOR=red][B]AZA[/B][/COLOR][/SIZE].
[B][COLOR=red]Pobyt Azy i szczeniaczków kosztuje 50 pln za dobę.[/COLOR][/B]
[B]Proszę, wpłacajcie pieniądze, każdy grosz się liczy.[/B]
Teoretycznie niby bezpieczna. Ja natomiast mam złe przeczucia. W tej sprawie od początku idzie trudno.
Tak sobie myślę, że cygan siedzi i pije przez święta i knuje plan, jak tu odzyskać Azę.
[B]TRANSPORT NA PÓŁNOC ALBO PÓŁNOCNY-ZACHÓD, DOPIERO WTEDY BEDZIE BEZPIECZNA!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']dzięki karusiap:p trza było spojrzeć zamiast głupio pytać:diabloti: O Maksiu oczywiście też nie zapomnę (jak zwyke niezawodne babcie na zajączka;):evil_lol:)[/quote]
Dea Ty nigdy nie zapominasz o dobeczkach:loveu:

Bardzo pilnie transport potrzebny!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']Od początku było mówione, że interwencyjnie Karina psy odebrała :roll:
Sprzedać to on chiał, ale nie zdarzył! Brawo jeszcze raz dla Kariny!!!Za śwetna akcje!

SZUKAMY TRANSPORTU!!!![/quote]
witam.Przepraszam ,że się wtrącam ale ....potrzebny transport skąd i do kąd??? (ciutkę stronek przeleciałam...zaległości nadrabiam) no i na kiedy ten transport miałby być???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Na kiedy i konkret skąd - dokąd - radzę uzyskać przez PW od Wihu. Zależało nam by, tu na wątku, nie wrzucać tak konkretnych namiarów = info, nie wiedząc kto czyta wątek.[/quote]
RACJA!!!Ależ ja nie kumata jestem:oops: powiedzcie mi jeszcze proszę jak sie na to PW włazi:oops::oops::oops:?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...