Jump to content
Dogomania

Cygan nigdy jej nie odzyska. Dobermanka Aza i szczeniaczki w maju trafiły do DS.


wihu

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA pomoc!!!
Trzymajcie temat w górze, kase wpłacajcie.
Sprawa skonczy sie w sądzie, żaden cygan, turerk, dupek... nie będzie katował, męczył psów.
Nikt !!! Sorki, ale troche pofolgowałam. Suka juz niedlugo będzie na zawsze bezpieczna.
[COLOR=black][B]Pomóżcie w transporcie.[/B][/COLOR] Szczegoly, tylko na priwa.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy]tylko priv nie chce sie do ciebie wysyłać:) muszę o kilka rzeczy Cię poprosić a wiec maila wysyłam:)[/COLOR]

[COLOR=Black]Dziękuje całej Fundacji- Nadzieje Dobermana. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodłyście. Jesteście wspaniałe, oby więcej takich osób. Wihu zrobiłaś dla tej suki ogromnie wiele- to niesamowite;*, Kasiu w SMS określiłam wszytko;p

Dziękuje też Karinie, super dziewczyna:)

No i poleciałam w sentymentalny ton;)

Dziękuje całemu dogo, to przez was zaczęłam pomagać i to wy w dużej mierze mi to umożliwiacie. zawsze w trudnej sytuacji można na was liczyć.

Dzięki za pw w których padały min. zapewnienia, że dacie nam nawet ochrone jeśli sytuacja będzie tego wymagała;p[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Hotel zażądał zabrania suki ponieważ Policjant telefonicznie poinformował właścicielkę hotelu, że "sprawa jest śliska".:roll: Karina rozmawiała z nim dzisiaj. Nie jest przekonany do odbioru psa.

Jest to dziwne, bo : z tego co mowi Karina warunki w jakich przebywały psy były dramatyczne, jest zrzeczenie, dodatkowo (dla zabezpiezcenia się na wypadek gdyby zrzecznie było kwestinowane) jest odbiór w trybie art. 7 ust.3 Ustawy o ochronie zwierząt, przez Karinę jako inspektora organizacji pro-zwierzęcej, co (zgodnie z Ustawą) zostało przedłozone prezydentowi miasta do zatwierdzenia.

Link to comment
Share on other sites

Co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak to hotel żąda zabrania psów???
Teraz, dzisiaj, ten dzisiejszy hotel żada zabrania psów???
Błagam, pomóżcie w przewiezieniu suki jutro, po jutrze.
Daleko od wa-wy.
Czy ten policjant jest jakis z mafiii???
Juz raz dzwonil do poprzendiego hotelu i nastraszyl hotel.
Czy teraz znowu nastraszyl. Psy sa Agaty i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agata o nich decyduje. Tylko Agata!
Nie policjant.
Nie jest przekonany do odbioru psów???...interwencja, zrzeczenie itd!!!??? Policjant musi być poukładany z tym żyrardowskim cyganem!
[SIZE=3][B]Czy to ten dzisiejszy hotel żąda zabrania psów???[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Podróż na pólnoc, może nie do Szczecina, ale pólnocne tereny!!
Jest zrezczenie, ajk może być nie tak???co to za policjant???
Frotka-ten hotelik? ten, w którym jest w tej chwili???
POMOCY!!!Pomózcie zabrać sunie od tych potworów! Ona nie może trafić do schronu a potem do NIEGO!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...