Jump to content
Dogomania

Cygan nigdy jej nie odzyska. Dobermanka Aza i szczeniaczki w maju trafiły do DS.


wihu

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Spytam o coś,bo nie wiem:
czy Wy kobiety kochane jesteście z Nadziei Dobermana?Bo jak tak to bardzo proszę na wątek:
[B]Roczny dobeczek marznie! Już przeziębiony. WROCŁAW[/B]
--------------------
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wihu']
KASUJE GRATKĘ, BOJĘ SIĘ, ŻE CYGAN ODNAJDZIE NAS I ZASZKODZI.
Ta sprawa jest b. delikatna. Domki można szukać tylko przez WAS DOGOMANIACY.
Nie mozna ogłaszać w mediach lokalnych. Cygan się wścieka i chce odzyskać sukę.To niebezpieczny człowiek.[/quote]
Zrozumiałam z tego postu, że nie można psów ogłaszać, tylko szukanie domów przez dogo jest bezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

a wiec ja proszę skasujcie wszędzie dane ze to żyrardów to nie trafi może na forum.
Ja ma tylko nadzieje, ze Karina jest bezpieczna. do mnie nawet nie zadzwonił, chyba cygnaka mnie nie sprzedała przed nim...ale jak jej wleje..musi by dobrze. musi sie udać. a mafia Żyrardowska to niech on mnie lepiej nie straszy <hahaha>

Link to comment
Share on other sites

jestem miłośniczką wszystkiego co trudne:)
tak to jest jak od dziecka sie żyje na wysokich obrotach;p
ale powiem szczerze ze jak wchodziłam tam po raz pierwszy o 20.00 sama z aparatem i telefonem to uznałam, że jestem po prostu nieodpowiedzialna. Ale też nie spodziewałam sie po pierwszym telefonie aż takiej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Karina...rozmawiała z Panem Cyganem dzis,przez telefon, bo ciagle do niej wydzwaniał. Ma na niego haka,pewne sprawy... i kozała się odpiórkoać.
Ponoć sie uspokoil.
I Karina pisze, że juz mamy sie nie bac gnojka :)
Karina jest rewelacyjna!

Link to comment
Share on other sites

ja jestem w fazie wypytywania o niego. raczej te jego "kontakty" to bzdura;p sięgają bardzo nisko...
Natomiast nie odpuści odzyskania suki. Mam nadzieje, ze żaden wet ani policja mu tego nie ułatwi. w końcu dotychczas nie miał dowodu, ze jest jego własnością...
SM mandaty za brak szczepień i podatku wlepiała cygance a nie jemu, suka była na jej posesji a więc akt zrzeczenia jest absolutnie zobowiązujący.

Link to comment
Share on other sites

to jest nie-do-po-myślenia!!!!!!!!!!:angryy::angryy:

jeszcze straszyć będzie! a policja co? jego doope broni? cioola jendnego!
3ba go miec na oku zeby nastepnego psa nie katował! baba jak głupia to niech siedzi!!

ale mi cisnienie podniósł! przykro mi że nie jestem na miejscu - bym tyransportowo Wam pomogłą!

dziewczyny pilnujcie suni! moze nie pisać gdzie ona sie teraz znajduje - ze pod... i ze ma jechać tam i tam - nie wiadomo co kretynowi do łba szczeli i może faktycznie jakims cudem tu wpasc!

podziwiam Was!

wpłaciłam 50 zł!
biedna sunieczka!:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...