Jump to content
Dogomania

Cygan nigdy jej nie odzyska. Dobermanka Aza i szczeniaczki w maju trafiły do DS.


wihu

Recommended Posts

Historia dobermanki w skrócie.
Odebrana od katów/oprawcow cyganów przez interwencję policji, kilka godzin przed planowaną bestialską "likwidacją".
Przewieziona do prywatnej kiniki na hotel na tydzien, po pierwszej dobie natychmiastowo usunięta. Musielismy zabrac, bo vetka nastarszona, zamierzała do schronu odwiezc gromadke. Dzis odstawione do innego hoteliku, b.b.b.drogiego.
Oglaszamy szczeniaki, ale cygan oprawca nie daje za wygrana.Ciągle szuka suki.
Boimy sie, ze znajdzie poprzez ogloszenia.
Suke musimy wywieźć z wa-wy, inaczej kat ja odzyska.
Transport do ... w najblizszym czasie, błagam!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie, no sorki za te wszystkie przekrecone wyrazy. Jestem tak zestresowana, ledwo pisze.
Strasznie boję sie o sukę. Temu oprawcy na niej zalezy. Szuka jej.
Chce odzyskać.
Przypominam, iż prawnie suka należy do Agaty, właścicielka posesji się zrzekła.
Pewnie i jej się dostało lanie ;) od konkubenta.

Link to comment
Share on other sites

Karina z Wa-wy, poprzez kontakt od Frotki odebrała sukę przed zakatowaniem/ likwidacją, wczoraj po poludniu. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję!!!
Sama stanęła na psoterunku...prezydent, policja, transport, hotelik...mówiła,ze to jedna z jej trudniejszych interwencji.
Załatwiła praktycznie wszystko!

Link to comment
Share on other sites

Prosimy o pomoc finansową w utrzymaniu tych psów!
I transport: Kraków lub Szczecin, tam będzie już bezpieczna.

Doba w hoteliku kosztuje 50zł! Po tygodniu trzeba zapłacic 350zł!!!! Błagam :(:(:(
żeby mogła byc spokojna i dochodzić do siebie!!!

Link to comment
Share on other sites

UFFF...odetchnęłam z ulgą.
No to teraz troszkę sympatycznych informacji na święta.
Suczka ze szczeniakami jest bezpieczna, w dobrych rękach, weterynaryjnych pod warszawą. Warunki średne jak dla psa z krótką sierścią, natomiast opiekunka jest zauroczona.
Całkowicie inna opinia na temat suczki.
Poprzednia vetka wystawiła opinie, że to rozhisteryzowana agresywna małpa.
Obecna opiekunka, tez wet, ma zupełnie inne zdanie.
Suka przekochana, garnie sie do ludzi, ma dystans przed mężczyznami. Szczeniaki podobnie, przekochane, dobrze zsocjalizowane z ludzmi i innymi psami. No i przepiękne,w wieku około 5-6 tygodni.
Suczka nie wykazywała agrsji do innych zwierząt w obejściu, chociaż nie była cakiem swobodnie wypuszczana.

Link to comment
Share on other sites

[B]WYGLĄDA NA TO, ŻE TERAZ SUCZKA MA CHWILĘ ODETCHNIENIA[/B], bo trafiła do miłośniczki zwierząt.
[SIZE=3][COLOR=red][B]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ, DOBA DLA CAŁEJ GROMADKI (SUCZKA + 4 SZCZENIACZKI) 50 PLN!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B]PO ŚWIĘTACH TRANSPORT DO poszukiwany.[/B]
Domki dla szczeniorów pilnie.
KASUJE GRATKĘ, BOJĘ SIĘ, ŻE CYGAN ODNAJDZIE NAS I ZASZKODZI.
Ta sprawa jest b. delikatna. Domki można szukać tylko przez WAS DOGOMANIACY.
Nie mozna ogłaszać w mediach lokalnych. Cygan się wścieka i chce odzyskać sukę.To niebezpieczny człowiek.
Warszawa, prosze o pomoc, same nie poradzimy, szczegolnie na odległość.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A czemu ten człowiek się tak zawziął?Przecież jeżeli chce katować dla katowania to może się postarać o inne zwierzę..To nie znaczy,że chcę by katował jakiekolwiek zwierzę,tylko mnie się coś wydaje,że chce zabić tę konkretną sukę bo tak sobie założył..Chęć postawienia na swoim?
E

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Diewczynki, jak najmniej danych na forum ! Im mniej osób wie tym lepiej !
Mialam do czynienia z cygańskim klanem, niebezpieczni ludzie , jednoczą się i przychodzi ich wielu. Potrafią dniami koczować przed czyimś domem ![/quote]
Też miałam. Jest tak jak piszesz. Odwet biorą nawet po długim czasie. Czekanie ich uskrzydla. Nie ruszają tylko sasiadów, ci są swoi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...