Jump to content
Dogomania

Cygan nigdy jej nie odzyska. Dobermanka Aza i szczeniaczki w maju trafiły do DS.


wihu

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Dziwne..Pies szczeka?:shake:
Nie można jakiegoś mądrzejszego uzasadnienia?A co ma wygłaszać przemówienia..Może exsposse wygłosić..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wihu']acha...mam zabrać suke bo szczeka.
Gupia krowa.[/quote]
[FONT='Times New Roman'][FONT=Verdana][SIZE=2]No naprawdę kto by się spodziewał że pies szczeka!!! Rzeczywiście głupia krowa. Swoją głupota naraża psa na niepotrzebny i dodatkowy stres. Szkoda słów.[/SIZE][/FONT] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Obawiam się, ze tak naprawdę Pani Kierowniczka boi sie o kasę. Było z tego co wiem wiadomo że sunia z dziećmi z interwencji. Sądzę, że Pani Kierowniczka wiedziała że z dogomanii, że doczytała, że zbieranie kasy itd. Sorry ale dla mnie to jest właściwą wersją. Kasa na pierwszym miejscu.[/quote]

A ja coraz bardziej się utwierdzam

Link to comment
Share on other sites

Dobra, prosze o uwagę. Sprawa juz dawno mnie przerosła, ale nic jakos się staram.
Suka trafila do kliniki, skąd teraz mamy ja zabrać, z powodu decyzji wlaścicielki kliniki (nie komentuje).
[B][SIZE=3]Po południ Karina zabiera całą gromadkę i przewozi do innego hoteliku.[/SIZE][/B]
A teraz uwaga.
[COLOR=red]Itske[/COLOR]...juz napislam wiadomasc do Ciebie...czy mozesz zabrac tego jednego szczeniora na ktorego masz chętnych. Musiala bys zabrac go jak najszybciej. Do tego bedziesz musiala dostac zgodę moja lub Agaty.Tel wysłalam na priwa. Sama musiasz to zorganizowac.
Koszmar...
[COLOR=red][B]Czy jest ktos kto może teraz zabrac kolejne 3 doberjamniki od vetki?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[SIZE=4][COLOR=red]Pilne !!![/COLOR][/SIZE]
Szukam osoby z Wawy, która ma możliwość
przewieść jednego szczeniaka do Marek albo na Błonie
[SIZE=1]a może to jedno i to samo nie wiem nie znam Wawy[/SIZE]
Mam transport, mój mąż wracając z Hiszpani tirem
będzie około 13 przejeżdzał przez obwodnicę
i chętnie zabierze tego szczeniaka ale czekać za długo
nie będzie mógł więc sprawa do dogrania telefonicznie.
Podpisze wszystkie papiery itp...
Numer do męża podam na PW
lub telefonicznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']czytam i czytam i ciągle myślę o tym psie... czy tych ludzi oskarży się o znęcanie nad zwierzętami? powinni mieć zakaz trzymania zwierząt!!!:angryy:[/quote]


Wszystkie formalności prawne zostały wykonane. Karina na policji złożyła do protokółu zawiadomienie o przestępstwie, a ponadto zawiadamienie do prezydenta miasta o odebraniu psów.
Oskarżenie tych ludzi będzie dopiero przez policje, skierowaniem aktu oskarżenia do sądu, po wykonaniu wszystkich czynności dochodzeniowych.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Tak dla jasności ja proponuję tylko DT
Dom Stały znajdę na własną rękę oczywiście
podpiszę umowę z nowymi właścicielami
jaka umowa to dla mnie bez różnicy
może być Wasza albo moja TOZowa...

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Sprawa ma się tak:
około 14 mój TZ będzie w Thermo Kingu koło Bronisz
będzie tam około pół godziny do godziny więc jeśli komuś pasuje
podrzucić małego psiaka to bardzo proszę
jeśli nie to trudno może znajdzie się jakiś inny transport.
Aha jest to serwis Shmita czy jakoś tak.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Jutro wyjeżdzam na święta więc jakby co
to DT aktualny nadal ale dopiero po świętach.
Jeszcze jakieś pół godzinki TZ będzie w okolicach Wawy ...

Link to comment
Share on other sites

Monia, jeśli Twój TZ będzie z Wawy jechał do domu, to pewnie bedzie przejeżdżał Trasą Toruńską a Modlińska biegnie pod Trasą właśnie. A jeśłi będzie jechał przez miasto ( wątpię bo chyba są zakazy ) to też jest niedaleko do Modlińskiej...

może ktoś mógłby podrzucić szczeniorka Twojemu TZ właśnie w te okolice - np na Trasie Toruńskiej, zaraz za Modlińską jest stacja paliw Statoil - to jest ok 10 minut drogi od tej lecznicy........

ja nie mam jak - chwilowy brak samochodu, ale może ktoś mieszkający w okolicy pomoże ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...