Jump to content
Dogomania

Cygan nigdy jej nie odzyska. Dobermanka Aza i szczeniaczki w maju trafiły do DS.


wihu

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bym tego psa nie odpuściła. Wolałabym zobaczyć zwłoki by mieć pewność, że nie można mu już pomóc nic mieć ciągły znak zapytania i bać się, że wciąż gdzieś tam jest, może okaleczony, może umierający na raty.:placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Ja bym tego psa nie odpuściła. Wolałabym zobaczyć zwłoki by mieć pewność, że nie można mu już pomóc nic mieć ciągły znak zapytania i bać się, że wciąż gdzieś tam jest, może okaleczony, może umierający na raty.:placz: :placz: :placz:[/quote]
Ja dzwoniłam do Kariny i powiedziałam jej o tej sytuacji i o tym "zaginionym" psie, ona powiedziała że jak będzie potrzeba to przekopie cały teren żeby sprawdzić co się z nim stało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wihu']Tak, z tego co wiem, to Karina jest b.b.b. zdeterminowana. Chce zająć się wszytskim zwierzętami tych ludzi.
Też to słyszałam, że za psem przekopie działke.
[B]Był pies, nie ma psa.[/B][/quote]

Ale dlaczego na Boga nie dali mu szansy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wihu']Myślcie co ze szczeniakami. Ładniutkie, czarniutkie, mixy dobermanki z jamnikowatym kawalerem. Wyobraźacie sobie???
Jak oni to...???[/quote]

A skąd wiadomo, że ojcem szczeniąt jest ten jamnikowaty, a nie dobek?
Jakoś nie wyobrażam sobie, że ten jamnikowaty taki operatywny by był... do tego przecież tam był duży pies. Pewnei by go przegonił. Chyba, że faktycznie, tak jak Majga napisała, a dobek gdzieś indziej uwiązany był. Sama nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...