Jump to content
Dogomania

acana lamb&rice


Marta !!!

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dwa tygodnie temu dostałam Acane, piesek zadowolony, ja też. Dostawa jest wliczona w koszty, przy założeniu, że się kupuje worek 15, 20 kg. Ja dostałam kurierem na drugi dzień za kwotę taką jaka była podana na stronie acany. Jestem bardzo zadowolona ze składników mineralnych, szczególnie glukozaminy - na stawy. Kto wie co i jak podam do porównania dla psów ras dużych, czyli od 25 kg, skład acany i royala.

Link to comment
Share on other sites

Briards ktoś już ni tłumaczył co jest w ACANIE .Mięso -ma PET TIME? może jeszcze świeże-prosto z uboju.?Czytaj posty to będziesz wiedziała że ACANA jest z mączki ale z miesa które nadaje się do spożycia przez człowieka a wiadomo że to trzeba przetwożyć.

Link to comment
Share on other sites

A jakie jest dawkowanie w porownaniu do innych karm, wysokie czy niskie??

Przeczytalam sobei caly topic ii musze przyznac ze zrobiliscie mi ochote na ta Acane (a wszystko zaczelo sie od Marty :P ) :lol:

Hmm teraz to juz bede rozwazac ARION (ponoc dobre tez i w przyzwoitej cenie), Bento Kronen i.. Acana

Link to comment
Share on other sites

Mrówko na stronie głównej Acany link usunięty przez moderatora jest opis karm, cennik i dawkowanie.. :)

Według mnie jest bardzo przyzwoite.. Np. Premium Delux dla psów dużych ras 21 -40 kg daje sie 230-380 g czyli bardzo mało.. :)

Ale sprawdz sobie dokładnie sama.. :)

Link to comment
Share on other sites

A zamawial juz ktos z Was Acane przed internet?? Bo na tej stronce pisze

OPAKOWANIA 20 KG NIE SĄ PREZNACZONE DO SPRZEDAŻY DETALICZNEJ TYLKO DLA HODOWCÓW LUB DO DALSZEGO KONFEKCJONOWANIA (PO UZYSKANIU ZGODY IMPORTERA).

Wiec jestem ciekawa czy mi osobie normalnej sprzedzadza worek 20kg :roll:

Link to comment
Share on other sites

Uups.. Nie sądziłam,zę ten link zostanie usuniety.. Przepraszam.. :modla:

Nie jestem dystrybutorem Acany - chciałam tylko pomóc..

Mróweczko ja przez net jeszcze nie zamawiałam ale ktoś tu chyba pisał (albo ja na priv dostałam) że zamawiał i że ponoć nie robią z tym kłopotu.. No ale to by trzeba osobiście chyba zadzwonic i się upewnić..

Ja mam jeszcze inne źródło (pod Poznaniem) dlatego najpierw sprawdzę tu a dopiero potem na stronie.. :)

Link to comment
Share on other sites

Pod Poznaniem (z tego co mi powiedziano) Acanę ma Pani Gosia Pawlak..

Jeszcze z nią nie rozmawialam ale kilka osób mi to potwierdziło więc chyba tak jest.. No a reklama karmy jest na stronie internetowej jej hodowli więc..

A co?

Ps. Czy ktoś z was orientuje sie czy przy zakupie z netu dostanę miarkę? Bo jeden mój kolega zamawiał chyba własnie ze strony i nie dostał.. :(

Ps. Payook ty chyba też masz Acanę prawda? Napisz w razie czego na priva czy wysyłacie do domu, czy cennik jest taki sam jak na stronce Acany,czy macie 20 kg, miarki i co tam jeszcze powinnam ewentualnie wiedzieć.. :)

Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Marta dzieki! :)

Pay czyzbys karmil swoje psiaki Acana? :wink:

Mrowa --> sa tylko 20 kg na sprzedaz wiec jak zamowisz to przysla ci 20 kg...
a jak nie beda chcieli mi wyslac?! to cio wtedy :P hihi wyslac napewno wysla wkoncu 200 zl chyba nie przegapia?! :roll:

Hmmm a jak miarki nie dostane :roll: hMMM dzis do rozwazania doszedl mi jeszcze Bosch :lol: Hehe

Link to comment
Share on other sites

Ja Bosha rozważałam dość mocno ale po pierwsze Graf nie jadł go z jakimś wielkim apetytem a po drugie słyszałam baardzo rózniaste opinie na jego temat..

No a Acana przekonuje mnie tym,że póki co wszyscy są zadowoleni..

No i jeszcze jedno.. Za Boscha dla psów aktywnych - 15 kg zapłaciłabym ponad 200 zł tak więc Acana wyjdzie mnie znacznie taniej..

No i dawkowanie mniejsze.. :)

Ja tam jestem zdecydowana.. Już na 100% :)

Link to comment
Share on other sites

Aha.. Tak sobie przeglądam stronke Acany i dopiero zauwazyłam,ze jest tam dzial tłumaczacy jak to jest z tą mączką.. Moim zdaniem chyba wszystko gra.. :) Zainteresowanych odsyłam do lektury.

"Zalety i fakty" ----> "białko pochodzenia zwierzęcego"

A co wy o tym myslicie? Czy ta "mączka" w takiej formie jest ok?

Z tego co tam piszą i zgodnie z tym co powiedziała dzurga chyba wszystko gra..

A mozę się mylę.. Nie znam sie za bardzo na składach karm ale te tłumaczenia wydają mi sie logiczne..

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

Mrowa --> karmie Acana od ponad 2 lat i moje psy wcinaja zawsze nie wybrzydzaja... siersc maja ladna... biegaja w zaprzegu bardzo dobrze... w czasie sezonu psy utrzymuja ta sama wage...

a po za tym kanadyjskie karmy sa bardzo dobre poniewaz maja tam ostre kryteria dla karm psich;)

Link to comment
Share on other sites

Ja narazie na Ancane nie narzekam. Fabian je ją z małymi dodatkami jak łyżka oleju, troszkę sera lub mieśka i je dosyć dobrze oby tak dalej. narazie je ją nie tak długo więc zobaczymy jak będzie później ale narazie jest ok. A co do worków 20kg to one właśnie są dla prywatnych ludzi a nie do sprzedawania dla sklepikarzy bo one są po to taniej abyśmy my na tym dobrze wyszli a nie jeszcze więcej mogli zarobić na nas w sklepkiach na wage gdzie cenny i tak są astronomiczne. u mnie np. 80% narzutu!!!!!! Ale pytałem nad morzem i nie jest nic lepiej więc lepiej kupować u dystrybutorów a co do kupowania przez internet to jest tam numer zadzwonić i karma szybciutko w domu po tej cenie co jest tam w cenniku:)

Link to comment
Share on other sites

No ja już na bank do Pani Gosi się po Acane udam przy okazji pokazywania jej Grafa.. Mam nadzieję,ze u niej cennik bedzie taki sam.. :)

Ps. Dziś wyczarowalam mojemu malcowi nowy przysmak..

Kurze łapki.. :) Wciągnął całą miskę z ryzem co mu się dawno nie zdarzało.. :) :) :)

To ponoć bardzo dobre na stawy.. Dużo chrzastek + po wygotowaniu taka galareta.. Ja na niej ugotowałam potem ryż tak wiec nic sie nie zmarnowało.. :)

Grafciowi chyba smakowało. :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co się zastanawiać :wink:

Chciałabym na razie(może na dłużej) odpocząć od gotowania-szczególnie,że zbliża się ciepła pora roku i wyjazdy.

No i zamówiłam suche żarełko-mam nadzieję,że dobre.

Oczywiście czeka mnie negocjacja z potfforami,strajk głodowy i przez kilka dni fochy i dąsy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...