Jump to content
Dogomania

Szczeniaki Z ReklamÓwki-juŻ W Nowych Domkach :))))


Patsi

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no włąśnie.. zawiesiłam na razie tymczasy... strasznie boli, ale poza sąsiadami mam też inne powody, dodatkowo podjęłam pewne działania, żeby nie mieli powodu sie czepiać albo mieli ich jak najmniej. A psy mają prawo szczekać, wiec nie martw się straszeniem!
Może zawieś kartkę na drzwiach - odpowiedź dla życzliwych! :evil_lol: (przepraszam za żarcik, sama mam doła!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AguśSosnowiec']I jak sobie radzisz z nimi? Bo ja szczerze mówiąc chyba na razie nie wiem co mam zrobić w takiej sytuacji :angryy: :-([/quote]
Nie przejmować sie zbytnio, cisza nocna obowiazuje od 22 do 6 rano i wtedy powinien być spokój. Szlag mnie trafia, kiedy czytam o takich sąsiadach, ciekawe, że zazwyczaj nie przeszkadzają im ani pijackie libacje, ani wrzaski rozpieszczonych bachorów, ani imprezy dresiarzy:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie!! :angryy:
No nic, zobaczymy co będzie dalej. Najbardziej to mnie denerwuje to, że nie może ta kobiecina przyjść do mnei i pogadać, tylko mi kartki w drzwiach zostawia- pewnie sie boi konfrontacji:evil_lol:
Halbina- co do odpowiedzi to miałam ochotę napisać na kartce "Psy ZAZWYCZAJ szczekają, a nie np. miauczą" :diabloti: i wetknąć tej sąsiadce w drzwi ale się powstrzymałam.
Obawiam się tylko co zrobię jak będe musiała zawiesić tymczasy..
No nic, to by było tyle na dzisiaj, bo juz ledwo na oczy widzę.
Dobranoc cioteczki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aguś, przepraszam że tutaj ale mam strasznie wielka ogromną prośbę. Na Pogoni czeka mała suczka w typie jamnika, jest młoda i bardzo wystraszona. Znalazły ją dzieci z domu dziecka. Sunia ma czas do jutra żeby ktoś ją wziął do DT bo inaczej trafi na ulice. Ja nie mogę juz żadnego zwierza wziąć bo nie dam rady ale może TY? Ja dołoże wszelkich starań żeby psinie dom znaleźć tylko nie mam dla niej miejsca... Jeśli nie możesz to może ktoś inny się podejmie? :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...