Jump to content
Dogomania

Szczeniaki Z ReklamÓwki-juŻ W Nowych Domkach :))))


Patsi

Recommended Posts

Cy mogę wykorzystać zdjęcia Kluski do ogłoszeń? To jest ich allegro (tam bym własnie chciała zmienić fotki):
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=332011379[/url]
Ogłosiłam je też na aleokazja, alegratka, kupsprzedaj, adopcje org.Dzisiaj bedę ogłaszać dalej. Oby Kluchy szybko znalazły odpwiedzialne domki stałe!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Musze Wam powiedzieć coś czego się obawiam... Moją małą znalazłam przez allegro, była z Bytomia, jest identyczna jak te kluchy i tez mówie na Nia kluska... Miała brata i siostre w kolorze czarnym... Jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu że te psy to jej rodzeństwo... Podam Wam aukcje z której mam Rasti
[URL]http://www.allegro.pl/item314757903_kundelki_oddam_w_dober_rece.html[/URL]
Nie chce nikogo osądzać ale te psiaki są naprawde łudząco do siebie podobne, na zdjeciach z allegro są jeszcze malutkie ale spójrzcie na Rasti w galerii... Może ktoś tam zadzwoni i zapyta czy cmają psy albo co z nimi zrobili... Rasti trafiła do mnie mając niecały miesiąc, bardzo im sie spieszyło żeby wydać psy... To wszystko jest podejrzane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AguśSosnowiec']Na jakim koncercie? Byłoby super! Co trzeba zrobić żeby je tam ogłosić?

Ja nic nie wiem..[/quote]

Koncert dla bezdomnych zwierzat. organizator Basia i Barni. Tutaj jest watek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105301&page=13[/URL]

Link to comment
Share on other sites

UeMka masz rację....Dzwoniłam tam przed chwilą ale włączyła się sekretarka, szczeniaki są bardzo podobne do "reklamówkowych" i musze się dodzwonić do sprzedającej. Ale mi się ciśnienie podniosło...Jeśli dojdziemy do tego, kto podrzucił szczeniaki to na pewno tego kogoś odwiedzimy, przynajmniej po to,żeby uraczyć go tekstem, że jak się nie ma rozumu i czasu do opieki nad szczeniakami to się suki nie dopuszcza!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli moje przypuszczenia sie potwierdzą będzie mi strasznie źle a za razem bardzo dobrze... Źle bo gdybym wiedziała zabrałabym wszystkie a dobrze dlatego że przynajmniej moja malutka nie musiała tego przeżywać... Trzeba się dowiedzieć koniecznie co z pozostałymi psami bo z tego co wiem było w sumie 7. Postaram sie podać inne namiary na tych ludzi bo co chwile dzwonili z innego numeru, jak tylko znajde zapiski zaraz podam. Telefony były podane do faceta właścicielki i do sióstr bodajże. A Ona to jakaś 16-18 letnia dziewczyna o "Romskiej" urodzie...

Link to comment
Share on other sites

O ŻESZ W MORDE!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Aż się we mnie zagotowało, bardzo ale to BARDZO chciałabym poznać tego "pseudoczłowieka", który maleńkim psim dzieciom zgotował los pt. Reklamówka!!!
Zastanawia mnie tylko.. Na tych fotkach z ogłoszenia na allegro jest tylko 6 piesków- jedno zdjęcie jest dwa razy wklejone.. Tak mi się wydaje... Poza tym żaden maluch nie jest cały czarny...
No nie wiem sama

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie odbiera, na sekretarce jest nagranie:W sprawie szczeniaczków zadzwoń po 16:00 lub zostaw wiadomość. Chyba ktoś miał telefon tylko do szczeniaków...UeMka, kiedy odbierałaś od nich sunię?Bo allegro się skończyło 27.lutego. Jeśli to romska rodzina to choćbyśmy chciały nic nie załatwimy-bo jeszcze przypadkiem oberwiemy,,,,

Link to comment
Share on other sites

Małą odebrałam 26 lutego, Z opisu tej pani wiem że były dwa czarne maleństwa, suczka i pies, zdjęcie jest tylko suczki bo piesek był identyczny. Nie jestem pewna w 100% że to te same psy ale to podobieństwo i zbieżność wieku... a do tego to samo miasto... no dziwne :-o

Link to comment
Share on other sites

.....
Aż się gotuje we mnie:angryy: :angryy: :angryy:


Patrze i patrze na to ogloszenie i mi juz łeb peka czy to jest Klusia na tym zdjeciu, czy nie.. Tam wygląda tak, jakby ten piesek miał troszkę białego na pyszczku, a ona tak nie ma.. Ale może to tylko tak się wydaje na zdjęciu.. Patsi bedziesz tam jutro dzwonić jeszcze?



Maleńka dzisiaj już więcej się bawiła:loveu:, nawet odważyła się okrzyczeć mnie po swojemu i w sumie sama nie wiem za co mi sie ten ochrzan dostał:mad:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak z tą białą mordką. To faktycznie może nie być ta psina, chociaż wiele faktów za tym przemawia... Może to też być jakieś załamanie światła... albo... Rasti jak ja wzięłam była cała biała... teraz jest w kropki... może maleństwo miało białe włoski ale zamieniło na czarne? No nie wiem kurcze jak to tłumaczyć i czy nie oskarżam niewinnych ludzi...

Link to comment
Share on other sites

Też próbowałam dzwonić, ale tam tylko sekretarka.....Ale bedę też jeszcze próbować :mad:
Co do psiaków ze zdjęcia to teraz miałyby ok 7 tygodni a wet powiedział,że mają max 5 tygodni..... No i ten biały pyszczek.... Brat Kluski, Lejek też nie ma znaczeń na pyszczku.... Ale macie rację dziewczyny trzeba być ostrożnym i sprawdzać. Nie mam ochoty mieć co miot suki szczeniorów na klatce :angryy:. Muszę jeszcze dzieci rozesłać,żeby zrobiły wywiad i wypytały swoich kolegów.... Może tak uda się znaleść mamusię szczeniorów
Co do Lejka to moja córka traktuje go już jak własnego psa a pies jej nie opuszcza na krok :razz: Muszę mu jak najszybciej znaleść dom, bo potem będzie straszny płacz w domu, a u mnie niestety nie może zostać...

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie moje aukcje na allegro, gdzie wystawiałam zwierzaczki zostały usunięte:-(:-(:-( Ale jestem wściekła! Jakim prawem!!![SIZE=1]Pisałam, że aukcje mają charakter informacyjny i mają na celu znalezienie najlepszego domu...[SIZE=2]Szkoda, że allegro tak gorliwie nie goni pseudohodowców i innych super-reproduktorów...Grrr:angryy:[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Tak, dostałam od nich maila, napisali m.in.:
"Na Allegro umieszczać można tylko i wyłącznie oferty sprzedaży konkretnych towarów/usług. Opis nie może służyć jako reklama oraz sposób promocji swojej działalności, towarów oraz usług oferowanych poza Allegro. Zakaz dotyczy także wykorzystania opisu przedmiotu w Allegro do przedstawienia całej swojej oferty wraz z cennikiem. Niedozwolone jest zamieszczanie w opisie przedmiotu sformułowań zabraniających licytowania lub sugerujących, że zakup jest bezcelowy, gdyż sprzedaż przedmiotu nie odbędzie się w ramach Allegro. Oferta nie może też być wykorzystywana jako sposób kontaktowania się z innymi Użytkownikami, wyrażania opinii na ich temat lub na temat konkurencyjnych produktów."
Szkoda gadać....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

No comments:angryy:

Kurcze od wczoraj myślę ciągle o tym czy to możliwe żeby to były te szczeniaczki z ogłoszenia..

A Klusiasta dziś mnie znowu okrzyczała swoim "Rrrrau! Grrrrrrrrrr!!"
No a teraz śpi na moich kolanach. Takie maleństwo z niej a charakterek ma jak mało który szczeniurek:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...