Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

[B]anettko[/B], butki pokażę, jak aparat sie naładuje, bo jeszcze nie miałam czasu doprowadzić ich do porządku.. :mdleje:
Kotek ma iść do mojej koleżanki z grupy, u której spędzam więcej czasu w czasie tygodnia, niż w domu. Ale wygląda na to, że jednak trzeba bedzie z tym poczekać - bo sesja wyciska z nas wszystkie soki, a takiemu maluchowi jednak trzeba poświęcić więcej czasu.. :shake:

[B]Beatko[/B], nie wiem - ona ma coś z mózgiem nie tak ostatnio - dziwaczeje :angryy:

Fotki maleństwa będą.. najprędzej pod koniec czerwca :mdleje: Sesja..

A właśnie, apropo sesji - zdałam ostatnie kolokwium z histologii :p Anatomia też do przodu, więc teraz TYLKO egzaminy :diabloti:

[B]Sylwia[/B], :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']

[B]Beatko[/B], nie wiem - ona ma coś z mózgiem nie tak ostatnio - dziwaczeje :angryy:
[/quote]


oooo to tak jak Luna:lol: pomyśl czy to nie przez skubanie i przez to, ż jak pisałaś ciągle jej coś czeszesz, obcinasz, poprawiasz - a przeciez wczesniej az tylu zabiegów przy niej nie robiłaś wiec od szczeniaka nie była na aż takie szalenstwo panci przygotowana ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']oooo to tak jak Luna:lol: pomyśl czy to nie przez skubanie i przez to, ż jak pisałaś ciągle jej coś czeszesz, obcinasz, poprawiasz - a przeciez wczesniej az tylu zabiegów przy niej nie robiłaś wiec od szczeniaka nie była na aż takie szalenstwo panci przygotowana ;)[/QUOTE]

I dlatego boi się pudełka, któe stoi na środku dużego pokoju? :evil_lol:

Co do mojego męczenia jej - też myślałam, że to przez to, ale ostatnio na widok grzebienia (tego nowego) sama przylatuje, bo wie, ze będzie smaczek. Sama na stół wskakuje, bo wie, że będzie smaczek.
Ona ma jakieś dziwne lęki.
Od lat boi się DWÓCH studzienek na osiedlu, takim łukiem je obchodzi, że wstyd z nią iść ulicą :evil_lol: :eviltong:

Z mamą stwierdziłyśmy, że może ona słyszy jakieś.. głosy :eviltong:


Andisa AGC2 nie ma w hurtowni :shake:
Ale mam fajną propozycję sprzedaży AGC super2 i chyba się zdecyduję :roll:

Trzymajcie kciuki jutro rano, bo idę w sprawie pracy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
Z mamą stwierdziłyśmy, że może ona słyszy jakieś.. głosy :eviltong:
[/quote]


o! no to ma to samo co Luna :lol: Luna też słyszy głosy, i boi się przeciągu w domu, bo na dworze to może łeb urywać i jest spoko, ale w domu przeciąg jest straszny i trzeba się chować :-o :roll:

trzymam :kciuki: za pracę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o! no to ma to samo co Luna :lol: Luna też słyszy głosy, i boi się przeciągu w domu, bo na dworze to może łeb urywać i jest spoko, ale w domu przeciąg jest straszny i trzeba się chować :-o :roll:

trzymam :kciuki: za pracę[/QUOTE]

Co my mamy z tymi.. sukami :evil_lol:

To jeszcze za sesję łądnie proszę :placz:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma czym się chwalić - wracam do MC.
Tylko bałam się, że nie zatrudnią mnie tylko na miesiąc, ale mam fajnego kierownika, który pamięta mnie z zeszłego roku i dzięki temu się udało.
Trzeba troszkę zarobić, rodziców odciążyć, na wakacje odłożyć.. Choć przyznam, że już jestem potwornie zmęczona, więc nie wiem co to bedzie jak od razu po sesji do pracy pójdę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Nie ma czym się chwalić - wracam do MC.
Tylko bałam się, że nie zatrudnią mnie tylko na miesiąc, ale mam fajnego kierownika, który pamięta mnie z zeszłego roku i dzięki temu się udało.
Trzeba troszkę zarobić, rodziców odciążyć, na wakacje odłożyć.. Choć przyznam, że już jestem potwornie zmęczona, więc nie wiem co to bedzie jak od razu po sesji do pracy pójdę :shake:[/quote]

dobrze, że Tobie się udało tele na miesiąc, mnie się nie udało...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']:crazyeye:dlaczego...bierz się do roboty:diabloti:[/QUOTE]

Ej bo to niebezpieczne narzędzie jest :placz:
Galinę uszkodzę albo w najlepszym wypadku oszpecę :placz:

[B]Matusz[/B], pieniądze to nie wszystko ! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to idziesz pracować do MC dla przyjemności? :evil_lol:


ale teraz poszalejesz maszynką :cool3: biedne Galciątko:placz::lol:[/QUOTE]


Muhahha no pewnie, w celach charytatywnych :evil_lol:

Biedne, tym bardziej, że zostajemy same na weekend.. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa'][B]Sylwia[/B], wiem już mnie Ewcia przestrzegła.. dlatego zacznę od szyji i tyłka :mdleje:
Podobno tam sie nie da właściwie zaciąć.. ale znając moje zdolności :placz:[/quote]
Przy tyłku uważaj tylko na cipolindra;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...