Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doginka']Justynko, masz rację - nogi bardziej do tyły wyciągnij i wyrównaj włos na łapkach (skróć), tak, żeby powstały słupki;)
Ale Ci powiem, że okrywówka już się pięknie błyszczy:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Problem w tym, że jej się nie da zrobić słupków - to nie amerykański włos i on nie sterczy :shake:
Okrywówka jest rewelka, teraz pozbywam się podszerstka - stary trymer trixie za 15zł jest w tej kwestii rewelacyjny - wyciąga podszerstek ale nie skraca okrywówki.
Może mi ją kiedys na jakimś spacerze ustawicie i będzie miała porządną fotkę :diabloti:

[B]Agathee[/B], dziękuję :multi: Choć ostatnio coś ubogo jeśli chodzi o fotki.. :roll:

- - -

A z nowości rodem z prosektroium - mam prostest i obrzydzenie do wszelakiego drobiu. Mieliśmy na ćwiczeniach uśmierconego dzień wcześniej kurczaka. Miał zielony kuper, a smród jaki się z niego wydobywał jest nie do opisania.. :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Justynko, uwierz mi, że nie musisz mieć amerykańca, żeby zrobić piękne łapki;) Galinka ma sporo włosa i można go ładnie wymodelować, bo teraz ma taki, jakby był zniszczony i zaniedbany;)[/QUOTE]

Skoro tak mówisz.. to może się da, ale ja tego zrobić z pewnością nie umiem :diabloti:
On nie wygląda na zniszczony - on niewątpliwie jest zniszczony :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Justa-trzymam kciuki za Twoja histologie-anatomia to sama slodycz-tak ja zapamietalam!!!!!!!!!!!!

pokochasz studia na drugim semestrze drugiego roku a znienawidzisz na pierwszym trzeciego....:p

co do Twojej czarnej istoty.....calkiem fajnie Ci wyszla-tyle ze przednie lapy sa nieproporcjonalnie wieksiejsze od tylnych.....-nie boj sie nozyczek!!!!!!!!!


;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']Justa-trzymam kciuki za Twoja histologie-anatomia to sama slodycz-tak ja zapamietalam!!!!!!!!!!!!

pokochasz studia na drugim semestrze drugiego roku a znienawidzisz na pierwszym trzeciego....:p

co do Twojej czarnej istoty.....calkiem fajnie Ci wyszla-tyle ze przednie lapy sa nieproporcjonalnie wieksiejsze od tylnych.....-nie boj sie nozyczek!!!!!!!!!


;)[/QUOTE]

(nie) dziękuję ;) :oops:
bardziej sie boję histologii, z anatomią nie miałam póki co jakichś większych problemów. no nic - pożyjemy, zobaczymy.

wiem własnie, że muszę coś zrobić z tymi przednimi łapami, ale boję się właśnie nożyczek :evil_lol: to moja pierwsza próba robienia jej, więc nie wszystko od razu :p

Link to comment
Share on other sites

[quote]Jadę sobie samochodem z koleżanką, jesteśmy już na bemowie - w zasadzie na głównej ulicy na bemowie - 3 pasmówka, tory tramwajowe i te sprawy. Patrzę sobie bezwiednie przez szybę, a po scieżce rowerowej kica sobie sarna Jakoś tak wogole nie dotarła do mnie ta informacja - do czasu aż sarna nie wskoczyła nam pod koła Żeby tego było mało przewróciła się na jezdni i leży. My zahamowałyśmy, zrobił się korek, ludzie trąbią, sarna przerażona leży, ale oddycha. Podniosła sie po chwili i pokicała dalej
Niestety nie wiem nic o jej dalszych losach..
Pewnie przybiegła z lotniska, była dość młoda, odłączyła się od stada - szanse ma marne[/quote]
No coś Ty :crazyeye:
Heh, ale jazda.
A wiesz że na Wocie w Telefonie alarmowym mówili o tej sarence ;) Albo koziołku, mniejsza o większość ;)
Zwierzątko złapali na Maczka, tam dali środek i przewieźli do lasu :)
Żyje.

Link to comment
Share on other sites

dobrze że ta sarna przeżyła:) sarny podobno mają słabe serce i łatwo mogą paść na zawał, a w mieście przecież jest cała masa (nie)sprzyjających sytuacji:roll:

[quote name='Justa']wiem własnie, że muszę coś zrobić z tymi przednimi łapami, ale boję się właśnie nożyczek :evil_lol: to moja pierwsza próba robienia jej, więc nie wszystko od razu :p[/QUOTE]

haha ja też się bałem nożyczek przed pierwszym własnoręcznym strzyżeniem:evil_lol: wyszło jak.. lepiej nie mówić:roflt: obciąłem włos na pół długości, bo - wiadomo, świeżo umyte, wysuszone napuszone włosy wydają się mieć większą obiętość, także w końcowym efekcie łapy wyszły chude i nierówne:shake::evil_lol: obecnie chyba lepiej mi to wychodzi;)

Link to comment
Share on other sites

To tnijcie tylko do końca pazurów:p
Ja ścinam biorąc łapkę w rękę (daj łapę) i równam ok. 1 cm;) Jak jest zbyt długo, to jeszcze skracam, a na koniec już pionowo wyrównuję do końca;)
Ale to wewnętrzna część łapek, a z przodem przednich łapek jest trudniej, ale jak się nabierze wprawy, to też wychodzi;) Przód zczesuję do przodu i tnę do pazurków (nie umiem tego wytłumaczyć, ale ......:diabloti:
[B]Justa[/B], na jakimś wspólnym spacerku Ci pokażę na przykładzie Rapera;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystki za odwiedziny ! :loveu: :multi:

[B]Anetko[/B], jak miło słyszeć, że przez to, że ów sarenki nie zabiłyśmy miała szanse wrócić do lasu :loveu:
kamień z serca :loveu:

[B]Kojot[/B], Ty już masz opatentowany sposób na Sambinkę, a przedemną jeszcze czasy wygryzionych łap :diabloti:

[B]Sylwia[/B], na Gordonie czy Gaperze to łatwo powiedzieć, bo ona mają gęsty, sterczący włos na łapach :diabloti: Ja bym była wdzięczna i pełna podziwu, jakbyś na wspólnym spacerku to na Galince pokazała :razz::p

Link to comment
Share on other sites

czesc Justynko :cool3:

sliczna jest galinka, na zdjeciu ma faktycznie malo wyciagniete nogi do tylu, no i szyja z głową za bardzo w dół .

to dobrze ze zmieniłaś formy spacerów. To przeczytalas gdzies o tym czy wpadlas na to? bo w skzoleniu klikerowym ogolnie uwaza sie ze wlasnie spacer dla psa powinien tak wygladac. I wtedy pies w ogole staje sie spokojniejszy. Tosca tez kiedys biegala do upadlego za pilka, i szalala. Myslałam ze tak trzeba zmęczyc psa. Ale mi pwoiedziano ze nie tędy droga. :)

wiec gratuluje pomyslu.

no i mam nadzieje ze zobaczymy sie na wystawie :multi:

dawaj wiecej zdjec :diabloti: (ja juz troche nadrobilam :p w mojej galeryjce )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']...[B]Sylwia[/B], na Gordonie czy Gaperze to łatwo powiedzieć, bo ona mają gęsty, sterczący włos na łapach :diabloti: Ja bym była wdzięczna i pełna podziwu, jakbyś na wspólnym spacerku to na Galince pokazała :razz::p[/quote]
No problem, ale dopiero w czerwcu;):p

Link to comment
Share on other sites

Cisza jakaś tu nastała, ale sesja za pasem i straciłam już rachubę ile mam zaliczeń, z czego i kiedy :diabloti:

W ramach odstresowania zawitałam wczoraj na urysnalia..
A dzisiaj - głowa, szyja, plecy, nogi, gardło, żołądek - wszystko boli :mdleje: Wyskakałam się w pogo jak za starych dobrych, młodzieńczych czasów, wykrzyczałam wszystkie piosenki Comy, poobijałam się o ludzi, zawarłam nowe znajomości w tłumie i wogóle jestem mega szczęśliwa :loveu:
Może zrobie zdjęcie moim butom, bo chyba one świadczą najbardziej o tym jak się dobrze bawiłam.. :diabloti:


Galinie coś się w tym małym mózgu poprzewracało ostatnio :mdleje:
Przedwczoraj rodzice cos tam przywieźli w dużym pudle i ów pudło stało sobie w dużym pokoju, a pies z podkulonym ogonem stał.. w przedpokoju :-o
Wczoraj przywiozłam żarcie, frontline i grzebień w takiej dużej szeleszczącej siatce foliowej. Jak tylko usłyszała, że coś z niej wyjmuję spieprzyła do dużego pokoju i dostała autentycznej trzęsawki :-o
Nie wiem dopawdy czemu stała sie takim cykorem.. :shake:

Kupiłam grzebień w obrotowymi zębiskami i w końcu wiem dlaczego galina ma niewiele włosów na łapach ! Większosć po prostu jej pudlówką wyrwałam :lol:


[SIZE="1"]Ah ! i trzymajcie kciuki, bo chyba znalazłyśmy kociaka..[/SIZE] ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...