Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tam jest sporo rzeczy do poprawienia:diabloti:to mój pierwszy minik i początki w robieniu komuś psa,dajce trochę taryfę ulgową:eviltong:

Choć przyznaję, że ogólnie to ja będę robić tylko swoje psy:evil_lol: Nie nadaję się do tego i nie kręci mnie to:shake:

Link to comment
Share on other sites

Z polikami to my z Ewcią miałyśmy sporo problemu, bo ostatnim razem psi fryzjer za bardzo wycięła jej poliki, przez co włosy są w tym miejscu krótkie i odstają - ale odrośnie to nic już nie będzie odstawać ;)

Ewcia, nie potrzebujesz taryfy ulgowej, bo Galina jest rewelacyjnie zrobiona jak dla mnie :multi: A jak się dorobię degażówek i trymera to na bierząco będę sobie poprawiać to i tamto.
Jak to tylko swoje? :placz: To już nam mnie pomożesz w krytycznych chwilach nauki strzyżenia? :placz:

A co do spaceru ja chętnie - do Skarysza dojadę 28 ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

eria, mam nadzieję, że prawde mówisz bo akurat Twoje słowa dużo dla mnie znaczą:razz:wkońcu fachura jesteś:evil_lol::p

Justa, mi osobiście podoba się jak wyszła głowa i uważam, że właśnie takie cięcie do Gali pasuje!!!!
No oczywiście, że chętnie Wam pomogę:loveu:
Ale tak jak ostatnio na ulicy baba mnie zaczepiła, że Gass super zrobiona i że ona do mnie by przyjechała ze swoim minikiem, no to przykro mi ale odmówiłam:evil_lol:
A Dogomaniacy to co innego:loveu:

do skaryszaka kiedy????może i ja się podłącze:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']Justa, mi osobiście podoba się jak wyszła głowa i uważam, że właśnie takie cięcie do Gali pasuje!!!!
No oczywiście, że chętnie Wam pomogę:loveu:
Ale tak jak ostatnio na ulicy baba mnie zaczepiła, że Gass super zrobiona i że ona do mnie by przyjechała ze swoim minikiem, no to przykro mi ale odmówiłam:evil_lol:
A Dogomaniacy to co innego:loveu:

do skaryszaka kiedy????może i ja się podłącze:razz:[/QUOTE]

Mnie też się podoba, chociaż rodzina marudzi, że grzywka za długa :diabloti: Ale to głównie dlatego, że się przeklęta rozdwaja, ale odrośnie trochę i może jakoś się ułoży, tak samo poliki - odrosną i będzie pięknie :loveu: Wypracujemy ją i wystartujemy w weteranach :evil_lol:

No bez przesady - jakiś obcy sznup :diabloti: Galina to prawie jak Twoja :loveu:

Rzut boczny
[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8203/dsc0095h.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja to mam wrażenie, że nawet się z Galą zaprzyjazniłam:loveu:
O właśnie tu dobrze widać jak ta broda jest inna przy poliku nie umiełam jej zbytnio poprawić:shake:
Justa miałaś ten placek łysy w PS zakryć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']Ja to mam wrażenie, że nawet się z Galą zaprzyjazniłam:loveu:
O właśnie tu dobrze widać jak ta broda jest inna przy poliku nie umiełam jej zbytnio poprawić:shake:
Justa miałaś ten placek łysy w PS zakryć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

A ja Ci powiem, że Galina generalnie do obcych wylewna nie jest i nie przepada żeby ją miziano. A między Wami od razu jakoś zaiskrzyło :loveu: Pewnie to dlatego, że tak długo rozmawiałyście :loveu: :evil_lol:
A Gassirka jest rewelacyjna, bo nie jest nahalna w stosunku do Galiny, dzięki czemu maleństwo się nie bało a wręcz przeciwnie - zadomowiło się i broniło Twojego mieszkania jak swojego :diabloti:

Nie bardzo wiem co z tym polikiem zrobić - szczególnie, że jest innego koloru niż reszta brody :-( Może ktoś ma jakiś pomysł? Bo na głębokość jest chyba dobrze zrobiony - do linii oczu, tylko krótki włos tam jest.
Postaram się zrobić zdjęcia poglądowe całej Galineczki, to jeszcze podpowiecie co poprawić :oops:

Daj spokój, w takim razie powinnam jeszcze cąły grzbiet na czarno pomalować, bo jest brązowy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

tak sie przyglądam Gali i przyglądam,bo coś mi w niej nie pasiło :evil_lol: i już wiem co - grzywę ma boską, dlatego wygląda jak nie-Galina !!!!!! Tylko jej przypadkiem nie obcinaj!!
Ewa mam nadzieję zabroniłaś Justynie ruszać grzywkę ?! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']tak sie przyglądam Gali i przyglądam,bo coś mi w niej nie pasiło :evil_lol: i już wiem co - grzywę ma boską, dlatego wygląda jak nie-Galina !!!!!! Tylko jej przypadkiem nie obcinaj!!
Ewa mam nadzieję zabroniłaś Justynie ruszać grzywkę ?! :loveu:[/QUOTE]

Chyba właśnie coś Ci zaczęło pasić? :diabloti:

Nic nie ruszam, a już na pewno nie na tak krótko jak miała robioną ;)

Zobaczycie jaka będzie piękna jak jej okrywówka odrośnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie jezeli ma miec ladna brode to tylko cierpliwie odczekac, az te krotkie wlosy odrosna, w innym wypadku mozna je obciac zrobic waska, zakrzywiona brode (ktorej ja osobiscie bardzo nie lubie), a jezeli spokojnie odczekasz to te wloski za chwile nie beda juz odstawac, a z czasem wroca do normalnej dlugosci:loveu:.

Ja bym ja w weteranach pokazala:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Justynko, teraz przyjrzałam się tej focie z profilu i powiem tak: [B]CZEKAJ, AŻ BRODA ODROŚNIE!!! [/B]Jak już będzie dłuższa, to się wszystko ułoży;) Ktoś wcześniej zepsuł i teraz Galusia musi uzbroić się w cierpliwość, żeby jeszcze bardziej wypięknieć:loveu: Ariss wszystko super zrobiła;)
[B]I NIE WAŻ SIĘ SKRACAĆ GRZYWKI GALINCE[/B]:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[B]Agnes[/B], ścianę mam koloru kości słoniowej, ale mam oczojebną amarantową pościel, która rzuca ów poświatę :razz:

[B]Ewa[/B], a tam uczesałam, brodę jej uprałam :razz: mój pies ostatnio mnie nienawidzi, non stop coś przy niej robię żeby się pieknie prezentowała.

[B]puzzle[/B], mogę pożyczyć, to mi ją wystawisz :evil_lol:

[B]waszko[/B], :loveu:

[B]Doginka[/B], myślę, że jakoś się z Ewcią ugadam i wpadniemy któregoś razu, byleby sie odrobinkę cieplej zrobiło.. A ja 28 sobie podjadę na Pragę, a potem czymś do skaryszaka, żeby przez centrum nie jechać :shake:


Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce :placz:

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8594/dsc0159y.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...