Jump to content
Dogomania

Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!


Agata69

Recommended Posts

Bambino-z mojej złamanej nogi byłyby dwie korzysci ,kasa na piesy i nie chodziłabym do szkoły ( dla porzadku nawt trzy -młodziez tyz byłaby szczesliwa.....),zastanowię sie ...:razz:
A Panowie Dwaj-widmo kastracji wisi nad nimi ....pomyśl w ich wieku:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='koss']Bambino-z mojej złamanej nogi byłyby dwie korzysci ,kasa na piesy i nie chodziłabym do szkoły ( dla porzadku nawt trzy -młodziez tyz byłaby szczesliwa.....),zastanowię sie ...:razz:
A Panowie Dwaj-widmo kastracji wisi nad nimi ....pomyśl w ich wieku:-([/quote]
A rozumiem koss, jesteś kadra nauczycielska? To nie powinni byc wykastrowani, bo nie bardzo rozumiem ostatnie zdanie? :shake::Dog_run::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']No tak ,ale w imie dobra zagramanicznej adopcji.....ale tak serio ufam w mega zdrowy rozsadek ich opiekunki -Brazowej:razz:
...a nad nogą sie zastanowię:evil_lol: ,teraz w imię Sprawy..:loveu:[/QUOTE]
Rany koss! W ogóle nie rozumiem o co kaman? Możesz duuużymi literami? ( wątek nogi jest dla mnie jasny )

Link to comment
Share on other sites

[B]Bambino [/B]! Ty to niecierpliwe jesteś ! :cooldevi:
Przez otatnie dwa dni mało co [B]Puszkę [/B]oglądałam, bo byliśmy ciągle w rozjazdach. To i pisać nie było kiedy. :stormy-sad:

Za to dziś rano do Poznania wywiozłam haszczaka :) ( dalej pojechał do Szczecina ), a wieczorkiem przyjechali ludzie po Filutka.
Dooobry dzień był. :)

Tu masz wątek [B]Starszych Panów Dwóch[/B], od momentu jak [B]Puszka[/B] zajęła ich miejsce:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109714&page=41[/URL]

[COLOR=blue][B]A Ty bić mnie chcesz ![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz'][B]Bambino [/B]! Ty to niecierpliwe jesteś ! :cooldevi:
Przez otatnie dwa dni mało co [B]Puszkę [/B]oglądałam, bo byliśmy ciągle w rozjazdach. To i pisać nie było kiedy. :stormy-sad:

Za to dziś rano do Poznania wywiozłam haszczaka :) ( dalej pojechał do Szczecina ), a wieczorkiem przyjechali ludzie po Filutka.
Dooobry dzień był. :)

Tu masz wątek [B]Starszych Panów Dwóch[/B], od momentu jak [B]Puszka[/B] zajęła ich miejsce:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109714&page=41[/URL]

[COLOR=blue][B]A Ty bić mnie chcesz ![/B][/COLOR][/quote]
Sorryy!!! Kochana dziewczyno:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Jak czuje sie puszka po Operacji.? I kiedy idzie do Bambino?[/quote]
Agatuś, właśnie jestem u Elzy i prosze trzymać kciuki - jutro, tj w czwartek wita nas domek w Grodzisku. Dam znac z nowego domku.:p
PS Elza wczoraj usuneła Puszaczkowi szewki - obie były wspaniałe - Elza leżąc na brzuchu usuwała szewki Puszaczkowi, a ten nawet nie pisnał. Ja głaskałam Puszaczka pod szyją i patrzyłam głęboko w oczy ( Puszce rzecz jasna, nie Elzie )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Agatuś, właśnie jestem u Elzy i prosze trzymać kciuki - jutro, tj w czwartek wita nas domek w Grodzisku. Dam znac z nowego domku.:p
PS Elza wczoraj usuneła Puszaczkowi szewki - obie były wspaniałe - Elza leżąc na brzuchu usuwała szewki Puszaczkowi, a ten nawet nie pisnał. Ja głaskałam Puszaczka pod szyją i patrzyłam głęboko w oczy ( Puszce rzecz jasna, nie Elzie )[/quote]
A my też możemy trzymac kciuki?:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Błagam, moze ktoś cos pomoże!
Chcą [SIZE=4][B]uśpić młodego pięknego psa, bo... kopie doły w ogrodzie.[/B][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114064&highlight=ares"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...highlight=ares[/URL]

[SIZE=4][B]Jestem kompletnie bezradna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Moja Pani mnie prosiła, żebym cos napisała, bo wszystkie cioteczki sie niepokoją, jak sobie radzę w nowym miejscu.
W nowym miejscu - na osiedlu jest fajnie, spotykani ludzie mnie głaszczą, ale ja na razie najbardziej lubię jak głaszcze mnie moja nowa Pani. Robie wszystko to, co Bambino, bo taka jestem sprytna. Jak ona biegnie do pokoju, ja też, jak ona wskakuje na tapczan - ja też. Teraz to juz nawet nie czekam az bambino wskoczy na tapczan, sama wskakuję. Jak Pani woła "dziewczyny jedzenie!! ", to czekam w kolejce, bo Pani karmi nas z ręki, najpierw Bambino kawałeczek, potem ja. Ale ostatnio to nawet pcham sie przed Bambino,ale Pani mówi, że ja jestem druga. Wczoraj i dziasiaj dostałam na śniadanko bułeczki z tostera z masełkiem, troche mleczka, kiełbaski. Biegałam z Bambino jak sprinterki na boisku i w ogóle macham ogonem. Poznałam już psa Rikiego, Bariego, Kubusia ( ale sie do mnie dostawiał - nachal jeden, az musiałam pare razy na niego warknąc, żeby się odczepił ), Megusię. Pani Basia od kotów jest fajna, dała mi trochę jedzonka dla kotków, Pani Swiatełko lubi mnie głaskac, Bambino to szaleje na jej widok. Dzisiaj już bedę spała na tapczanku razem z moja Panią i Bambino. Moja Pani to ciągle mnie głaszcze, daje buziaki w główke i mówi że mnie i Bambino kocha i jesteśmy jej aniołkami, a na smyczy chodzimy jak zaprzęgowa para koników. Polizałam dzisiaj moja Panią w policzek i po recę. Mamy balkon i możemy z 4 piętra podziwiac świat. Wszystkie moje ciocie psie prosze,żeby sie o mnie nie martwiły.
Chciałabym ukochac moje dwie poprzednie Panie - Agatkę i Elzę, za to ze uratowały mnie do życia - bardzo was kocham. [COLOR=red]( My też - Kasia i Bambino ) :Cool!::Cool!::Cool!:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...