Jump to content
Dogomania

Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupiłam tamtej suni następną puszkę. Więc może tak na 5-6 dni będzie miała bo jeszcze jej kupię...chciałam wczoraj kupić więcej. Ale tata się pultasi:angryy: że dla kogo bo nasze psy tego nie lubią, mój tata nic nie wie i to dobrze.. Zaraz idę dać suni jeść, bo ma jeszcze trochę z tym pojemniczku od lodów.. Może by trzeba jej jakieś imię wymyślić? ;/ Bo tak sunia to nie wiadomo która.. ;/ Ale to już pani Agata69 wymyśli :-)

Link to comment
Share on other sites

Muszę wszystko wyjaśnić bo zrobił się bałagan.

M^T pisze o suni, która jest matką Pusi i Lusi, ona jest w trudnej sytuacji. Oto jej wątek,[B] prosimy o wsparcie finansowe[/B]:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10156410#post10156410[/URL]

M^T nie pisz na tym wątku o BB bo robi sie bałagan.

Pusi tu gdzie jest niczego nie brakuje. Obie sunie maja dwie budy do dyspozycji, jedzenie i codzienny spacer do lasu. Po Bożym cCielle Pusia jedzie do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Lo matko, niewiele, ale dorzucé, jesli mozna na karmé dla tych suczek. Prosze o detale konta na PW.[/quote]


Emilia, jeśli chcesz pomóc, dorzuć do sterylki tej suni, to matka Pusi i Lusi:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10156410#post10156410[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Denisek']
"Na pewno" na pewno pisze się oddzielnie :lol: Chyba się nie mylę :oops:
[/quote]

Nie mylisz się. ;)

Lusieńka wskakuje na pierwszą stronę! Na allegro 2 obserwatorów. Czy był jakiś odzew Agatko?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jest całkowita katastrofa, ja jestem po prostu rozjechana.
Pojechaliśmy z Bejem i moimi dziećmi po suczki i poszliśmy do lasu. Jakoś od początku było nerwowo. Marysie rozbolały nogi i musiałam ja nieść (17 kg).
Zrobilismy kawał drogi.
Pod koniec spaceru zorientowałam się że ZGUBIŁAM KLUCZE OD SAMOCHODU. Syn poszedł szukać, ja wziełam 3 psy i małą na ręce i poszłam zaprowadzić je do kojca. ZACZĄŁ PADAĆ DESZCZ. Nie byłam w stanie utrzymać jedna ręką suczek więc mi uciekły. Małej zrobiło sie zimno więc zaczęła płakać. Suki na szcęścoie poleciały do kojca i stały przed furtką. zamknęłam je, wcześniej nalałam wody, wyłożyłam jedzenie. Wszystko w deszczu. Syn coś długo z tego lasu nie wychodził więc poszłam go szukać. Z Marysia na ręku!
Klucz sie nie znalazł. Szliśmy na pieszo z mokrym ubłoconym psem i małą zmęczona dziewczynką po drugi klucz.
Na dzisiaj mam dość.

A Lusia nadal nie mam domu. Zresztą pusia też, ale ona ma chociaźż obietnicę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Dzisiaj jest całkowita katastrofa, ja jestem po prostu rozjechana.
Pojechaliśmy z Bejem i moimi dziećmi po suczki i poszliśmy do lasu. Jakoś od początku było nerwowo. Marysie rozbolały nogi i musiałam ja nieść (17 kg).
Zrobilismy kawał drogi.
Pod koniec spaceru zorientowałam się że ZGUBIŁAM KLUCZE OD SAMOCHODU. Syn poszedł szukać, ja wziełam 3 psy i małą na ręce i poszłam zaprowadzić je do kojca. ZACZĄŁ PADAĆ DESZCZ. Nie byłam w stanie utrzymać jedna ręką suczek więc mi uciekły. Małej zrobiło sie zimno więc zaczęła płakać. Suki na szcęścoie poleciały do kojca i stały przed furtką. zamknęłam je, wcześniej nalałam wody, wyłożyłam jedzenie. Wszystko w deszczu. Syn coś długo z tego lasu nie wychodził więc poszłam go szukać. Z Marysia na ręku!
Klucz sie nie znalazł. Szliśmy na pieszo z mokrym ubłoconym psem i małą zmęczona dziewczynką po drugi klucz.
Na dzisiaj mam dość.

A Lusia nadal nie mam domu. Zresztą pusia też, ale ona ma chociaźż obietnicę.[/quote]
Będzie dobrze!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...