Jump to content
Dogomania

Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=4]Uwaga ważne![/SIZE][/B]

Miłosników Pusi i Lusi oraz innych zwierząt , którym pomagam, proszę o przekazywanie 1% od podatków na moja organizację. Dzieki niej będę mogła szerzej zająć się działalnością prozwierzęcą. Z góry dziękuję!

To jest proste, należy tylko w odpowiednią rubrykę PITu wpisaś:

[B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych EMIR ( Koło Wolontariuszy we Włocławku)[/B]
[B]nr KRS: 0000148346[/B]

i podać kwotę (nie więcejniż 1% należnego podatku)

[B]Ważna jest każda złotówka![/B]

Link to comment
Share on other sites

Lusia jest już absolutnie gotowa do adopcji. Jest pięknym psem, wesoła otwarta, do ułozenia. Pusia też poczyniła duże postępy. Dzisiaj biegała po lesie luzem, zaczyna reagować na imię, przychodzi wołana, idzie pzry nodze i partzy w oczy. Ma piękne, żałosne oczy colie. Zauważyłam że raczej nie załatwia sie w kojcu, czeka na spacer i robi siku i kupkę kilka razy. Jest psem niezwykłym, przebyła długa drogę i myślę że jest pokochać człowieka całą sobą.

Napiszę ogłoszenia, kto może zrobić allegro i umieścić na stronach z ogłoszeniami? Będa ładne zdjęcia robione w lesie.

Link to comment
Share on other sites

Teksty na Allegro:

[B]Pusia, niezwykła sunia szuka swojego człowieka[/B]
Pusia jest ok. 2-letnią, średniej wielkości suczką, odebraną włascicielowi podczas interwencji. Pusia "wisiała" przy budzie na krowim łańcuchu okręconym wokół szyi. Właściciel zostawił ją na pustej posesji. Sunia nie zasłużyła według niego nawet na wodę w misce, chociaż służyła do końca, szczekając wytrwale kiedy do niej dotarliśmy.
Pusieńka jest naprawdę piękną sunią, ma gęste, błyszczące futro i przejmujące, smutne, bursztynowe oczy collie. Jest nieśmiała i delikatna. Bardzo szybko się uczy.
Kiedy trafiła do przytuliska była wycofana, wbita w kąt budy, nawet nie patrzyła w stronę człowieka. Wyciągnięta w jej kierunku ręka paraliżowała ją strachem i zmuszała do natychmiastowego przywarcia do ziemi. Na szczęście, dzięki pracy wolontariuszy sunia zaczęła poznawać i otwierać się na człowieka.
Dziś już pozbyła się strachu, cieszy się z kontaktu z człowiekiem.
Pusia to pies niezwuykły. Mimo złych doświadczeń nie ma w niej cienia agresji, potrafi wpatrywać się w człowieka tymi przepięknymi oczami, jakby mówiła " możesz zrobić ze mną wszystko, tylko mnie kochaj". Jestem przekonana , że Pusia temu jedynemu człowiekowi odda całe swoje psie serduszko.
Pusia dobrze dogaduje się z innymi psami, jest łagodna wobec dzieci. Może mieszkać w domu i na zewnątrz.
Szukamy dla niej kochającego domu, który nie zawiedzie i udowodni jej, ze warto było zaufać człowiekowi.

Kontakt w sprawie adopcji:

[B][I]Nowe ładne zdjęcia i tekst o Lusi jutro rano , syn wyrzuca mnie z pokoju![/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Tekst dla Lusi:

Lusia to 6 miesięczna suczka. Po mamie wilczycy ma piękne , błyszczące futro, mocne zęby i wiele cech owczarka. Jest zdrowa i wesoła, w przyszłości będzie dużym psem.
Lusia wraz ze swoimi 2 siostrami została odebrana właścicielowi, który zostawił je na pustej posesji, na łasce i niełasce sąsiadów.
Lusia na początku była bardzo płochliwa, bała się ręki, nie znała głaskania ani zabawy, rzucała sie na jedzenie. Widać było , że nie zaznała od człowieka nic dobrego. Jednak dzięki pracy młodych wolontariuszy Lusia stała się normalnym, ciekawym świata i garnącym sie do ludzi szczeniakiem. Obecnie jest już w pełni gotowa do adopcji.
Lusia jest psem czujnym i szczekliwym, najlepiej czułaby się w domu z ogrodem. Dobrze dogaduje się z innymi psami, może być kolejnym psem na posesji. Lubi dzieci.
Szukamy dla Lusi dobrego człowieka, który pozwoli jej do końca zatrzeć smutne wspomnienia z dzieciństwa.
Kontakt w sprawie Adopcji: jak przy Pusi


[B][I]zdjęcia wyślę mailem do Kasi bo ne mogę wstawić[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']Czyli maja być 2 aukcje, tak?
Dla każdej osobno?

czekam na fotki ;)[/quote]


Kasiu, 2 aukcje, dla każdej osobno. mam problem ze zdjęciami, nie mogę ich wstawić ani wysłąć. Będę próbować.

Czy wszystkich moich obowiązkach jeszcze dzisiaj dołożyli mi pół etatu za chorą koleżankę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...