Jump to content
Dogomania

Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu


mela123

Recommended Posts

jest kolosalna poprawa
Waldemar śmiga od rana, dostał jeszcze kroplówki ale to pro forma raczej bo sam je i pije, nareszcie w normalnych ilosciach

sioo robi słomkowe, takie jaśniutkie i posikuje jak szczeniak co chwila
zaczał znowu jeść, chodzi po mieszkaniu, szarpie wykladziny, gryzie gryzaczki

Waldemarek bedzie wymagał socjalizacji i wygładzenia,kawaler jest mocno nerwowy i strachliwy - reaguje agresja, lapie za rece jak cos mu sie nie podoba


co do kasy nie wiem jak to wyglada, na chwile obecna nic jeszcze nie doszło, koszt leczenia na teraz to 185 złotych - jezeli chodzi o leczenie u mnie to koniec, przyszli wlasciciele beda musieli powtorzyć zastrzyki za 2 tyg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nicol'] A co to za domek dla Waldziusia (sliczne imie :lol:)? [/quote]


na Waldemara przechcil go moj TZ - to imie naprawde bardziej do niego pasuje, szczegolnie jak sie tak zamyśli :loveu:

dom jest w Warszawie, Panstwo w wieku moich rodzicow, dorosle dzieci, corka z nimi mieszka, mieszkaja w Warszawie na Ursynowie - zima i jesien, wiosna i lato - mieszkaja w Zalesiu, Pani mi powiedziala, ze nie moga tam mieszkac cały rok bo to taka lekka zabudowa i dojazd tam nienajlepszy zima (np dla karetki ewentualnie) wiec ten czas spedzaja w miescie.
maja labka, chlopaka, kastrata kilkutelniego

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, ze Maluch czuje sie lepiej :multi::multi:

Gameboy wlasnie przelałam, wprawdzie tylko małą kwotę, ale mam nadzieje, że sie przyda, niestety nie jest to za wiele :oops::oops:

trzymam kciuki aby odwiedzinki wypadły pomyślnie :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Gameboy, a jak tam wypadła wizyta Pani z przyszłego domku Waldusia?
Waldus jest śliczniutki, chyba nie mógł by sie nie spodobac?

super, że czuje sie juz dobrze :loveu::loveu::loveu:
Gameboy jak dobrze ze w pore poszłas z nim do weta :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

troche sobie pluje w brode, ze poszlam dopiero w niedziele, bo w niedziele nie bylo jak zrobic badan
nie mialam wczesniej do czynienia z ta choroba, wszyscy mowili, ze to nie babeszja bo ona tak szybko postepuje i pies pewnie by juz nie zyl
dopiero w poniedzialek na gagarina zrobili ta krew
wyrzucam sobie, ze tak dlugo sie meczyl
pewnie gdzies w podswiadomosci byla to takze kwestia pieniedzy


Panie beda za godzine Monika

Link to comment
Share on other sites

Mały pojechał do siebie
Pani zakochała sie w Waldku - wzieła książeczkę z dokumentacją medyczną i pojechała z nim :oops: jutro podjedzie z nim na zastrzyk i za 2 tyg poda lek znowu i zrobi badania krwi

Mały czuje się świetnie, widać, że przeszedł chorobę ale miejmy nadzieje, ze bedzie tylko lepiej

jutro beda fotki z nowego domu, odwiedze go

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...