Jump to content
Dogomania

Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu


mela123

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ziutka nie przesadzajmy
chora byla Klucha ale to wyszlo po fakcie, jamnior [SIZE=1](ciekawe od kogo :cool3:), [SIZE=2]te maluchy od modliszki i toto...reszta zdrowa :roll:

sa takie momenty kiedy zachowuje sie jak "normalny" zdrowy szczeniaczek ale to bardzo sporadycznie - w tym jednak moja nadzieja, ze to nic bardzo bardzo bardzo powaznego
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

bylam rano o 8
pies byl na czczo - zreszta on i tak nic nie je ostatnio
ma pobrana krew z prawej lapki o 17 beda wyniki
temperatura jest w normie
ma troche blade dziasla i sluzowki
ale nie jest odwodniony


wet sam jest w kropce
z jednej strony on na babeszje za dobrze sie czuje, z drugiej nie czuje sie normalnie bo nie je i te siku nie takie
pytal mnie czy jest mozliwosc, ze jego ktos na tej budowie go kopal i cos mu tam uszkodzil


powiedzial mi tez, ze mały nie powinien byc szczepiony po wyjeciu kleszcza i ze troche za szybko zostal zaszczepiony


tyle uslyszalam o 17 beda nastepne wiesci

Link to comment
Share on other sites

moj mial Babeszjoze i ta choroba zabija w ciagu kilku dni od rozpoznania (naprawde licza sie godziny)wiec jesli psina nie goraczkuje, nie pije zbyt wiele i nie jest osowialy to raczej nie jest babeszja,
ja po tym co przeszlam z moim psem ta chorobe rozpoznam bez wiedzy medycznej
no bardzo jestem ciekawa co wykaza wyniki...

Link to comment
Share on other sites

ja teznie mam kompetencji zeby ferowac wyrok..wiem jedno jak mocz jest ciemno brazowy z krwia to jest juz za pozno:placz::placz::placz:moj pies wprawdzie przezyl ta straszna chorobe ale zniszczyla mu ona nerki ,watrobe i rok po chorobie odszedl za TM:placz::placz::placz:dlatego w przypadku tej choroby licza sie godziny...miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z malym - wiara czyni cuda !!!!

Link to comment
Share on other sites

mowilam Ci przez telefon, ze pies ma babeszje
bylam z nim u weta dostal zastrzyki i kroplowki

wet na mnie nawrzeszczal prawie, ze w przypadku tego psa wszystko jest robione od tylka strony :roll:

pies ma robaki a byl szczepiony, byl odrobaczany ale widac zarobaczenie bylo duze, trzeba bylo je powtorzyc, po wyjeciu kleszcza nalezalo od razu zrobic badania w kierunku babeszji - to sa slowa weta
jutro rano znowu idziemy na kroplowki

nr konta podam na PW - gdyby ktos chcial i mogl pomoc bede bardzo wdzieczna bo lecze go za pozyczone pieniadze

melka dzieki, konto podam Ci na Pw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...