Jump to content
Dogomania

Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu


mela123

Recommended Posts

pies juz pooglaszany
dla mnie to on bardziej jak mix rottka wyglada niz onka ale nie znam sie :eviltong:

piesio grzeczny, ladnie zostaje sam, kota lubi, JE SUCHE, dostalam dla niego puszki, najpierw dawalam wiec to miesko ale on strasznie duzo ilosciowo tego je wiec dalam suchego i tez zjadl :eviltong:
bawi sie z Hexa, fajnie merda - ma taki dlugasny ogon :eviltong:
ogolnie wszystko jest ok i czekamy na dom


mam jedno pytanie - czy jak pies dostal tabletke na robale wydalil cos?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę, że się już Jozin rozkręcił i wcale nie tęskni za swoim pierwszym nie-budowlanym domkiem :p.
Może faktycznie ma coś z rottka.
Znalazłam jeszcze jego pierwsze allegro, założone przez sasiadkę z budowy, bedzie trwało jeszcze dwa dni.
W kwestii robali, to raczej nic nie było, ale zadzwonię jeszcze rano i się upewnię.

Link to comment
Share on other sites

łomoczą się tak z Hexa ze zwariowac mozna bo na siebie warcza i szczekaja
Mały jest generalnie super, jak zostaje sam - tak jak sie go zostawi w takiej samej pozycji sie go zastaje nawet jak zostaje na 2 godziny i siedzi cichutko
suche wcina jak odkurzacz, sierc ma jeszcze taka brzydka, matowa i sflicowana lekk ale to mu powinno minac


ludzie o których Ci mowilam, nie do konca mi sie podobaja, za bardzo wchodza w temat sterylki, chyba ich sobie odpuszcze

Link to comment
Share on other sites

moze ja jestem przewrazliwiona ale wydaje mi sie, ze z tym malym nie wszystko jest w porzadku, on strasznie rzadko robi siku jak na takiego malucha, mocz jest ciemny a nie taki slomkowy, nie ma w nim krwi ale jest bursztynowy
on prawie wcale nie chodzi - wlasciwie tylko wtedy gdy je, nawet jak sie bawi z Hexa robi to na lezaco glownie i jakos tak dziwnie pupka zarzuca czasem

jutro bede z nimi caly dzien to poobserwuje jeszcze, czy wczesniej siusial normalnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']moze ja jestem przewrazliwiona ale wydaje mi sie, ze z tym malym nie wszystko jest w porzadku, on strasznie rzadko robi siku jak na takiego malucha, mocz jest ciemny a nie taki slomkowy, nie ma w nim krwi ale jest bursztynowy on prawie wcale nie chodzi (...)[/quote]
Nie nazwałabym tego przewrażliwieniem...:shake: Coś raczej jest nie tak, bo maluch powinien lać na potęgę i biegać do upadłego. Hm...niepokojące.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym jakoś pocieszyć ale jakoś tak przeczuwam, że na oku weta będzie musiało się skończyć. Oby, oby to jakoś wróciło do ładu...
Jejku, martwię się, bo to co opisujesz nie jest normalne...a jak z piciem?
Ma pragnienie? Pije dużo, mało?

Link to comment
Share on other sites

Miałam trochę zajęty weekend, ale już się medluję.
Jozin może faktycznie rzadko sikał jak na takiego szczeniaka, ale może mi się wydaje, zapytam jeszcze koleżankę, u której mieszkał. Pił normalnie. My też wyciągnęłyśmy mu takiego dobrze opitego kleszcza, ale w tym sfilcowanym futrze ciężko było coś znaleźć.
A jak wizyta u weta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...