Jump to content
Dogomania

I cud się zdarzył po raz drugi... Elza ma nowy, wspaniały dom! Powodzenia!


Agata69

Recommended Posts

Poprosilam fidelka aby wkleił zdjęcia Elzy ze spaceru po ogródku. Wynioslam ją na rękach , załatwiła się i zaczęłą zwiedzać. Przyszla do domu i z powrotem wyszla na dwór, ale na krótko.Zdecydownie woli być w domu, dokladnie leżec w kuchni pod nogami. Próbowalam jej ścielić w innych miejscach ale woli kuchnię.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia0607']Poprosilam fidelka aby wkleił zdjęcia Elzy ze spaceru po ogródku. Wynioslam ją na rękach , załatwiła się i zaczęłą zwiedzać. Przyszla do domu i z powrotem wyszla na dwór, ale na krótko.Zdecydownie woli być w domu, dokladnie leżec w kuchni pod nogami. Próbowalam jej ścielić w innych miejscach ale woli kuchnię.[/quote]


Basia, czyli postęp, cieszę się. Wczoraj widziałam wszystko w czarnych kolorach, dzisiaj się wyspałam, biorę się z wiarą do roboty.

Link to comment
Share on other sites

Wrocilam z lecznicy.Wet byl bardzo zadowolony z widoku rany. Ładnie sie goi, wraca czucie. Mam odstawić preparat na ziarnowanie rany.Teraz ma się tworzyć naskórek.Na łapę założył coś w stylu rynienki zrobionej z gipsu.Ten twardy opatrunek jest ruchomy, co dnia będe nadal oczyszczać ranę i zakladać utwardzenie.
Lekarz nie wziął pieniedzy za wizytę . Dołączyl jeszcze 6 strzykawek z antybiotykiem.

Link to comment
Share on other sites

Boze, jak dobrze! Juz sie martwilam jak pisalas ze krew sie leje stale, ze boli...
naprawde nowy duch wstepuje w czlowieka na mysl ze lapa uratowana dzieki Tobie i dziewczynom. ZYcie uratowane, znaczy....
a co z drugim szczeniakiem? Bo mi tamten watek umknal...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Wrocilam z lecznicy.Wet byl bardzo zadowolony z widoku rany. Ładnie sie goi, wraca czucie. Mam odstawić preparat na ziarnowanie rany.Teraz ma się tworzyć naskórek.Na łapę założył coś w stylu rynienki zrobionej z gipsu.Ten twardy opatrunek jest ruchomy, co dnia będe nadal oczyszczać ranę i zakladać utwardzenie.
Lekarz nie wziął pieniedzy za wizytę . Dołączyl jeszcze 6 strzykawek z antybiotykiem.[/quote]

to dawać ten przepis czy nie? bo skoro masz odstawić na ziarninowanie rany to nie wiem czy to będzie potrzebne:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ogrodowa Elzunia :loveu:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/173/82595508135c080d.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/173/a55ce58413be53cc.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/173/af3d621eecff6f39.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję za wklejenie zdjęć ! Ja niby teoretycznie wszystko wiem, nawet już prawie wkleilam ale na końcu coś sknocilam. Elza dobrze sie czuje na dworze, podchodzi pod drzwi i czeka aż ją wpuszczę na taras. Lepiej już się zalatwia, nogę ma usztywnioną i nie siada w to co narobila.
Dzisiaj od rana psica ma ochote na zabawę , łapie mnie za kapcie,kradnie gazetę, , zachowuje sie jak typowy szczeniak. Koty ją wcale nie interesują. Cieszę się bardzo, ponieważ nie mam już w domu zapachu gnijącego mięsa.

Link to comment
Share on other sites

Allegro cegiełkowe Elzy:
[B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=327187854[/URL]

Jeśli mam coś zmienić to najlepiej teraz bo jak już ktoś kupi cegiełkę to nie da rady.

[/B]Agatko wstaw może tego linka do pierwszego postu tak aby więcej ludzi zauważyło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...