Jump to content
Dogomania

I cud się zdarzył po raz drugi... Elza ma nowy, wspaniały dom! Powodzenia!


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy będą te zdjęcia? Wczoraj widziałam właściciela bardzo wkurzony ale dobrze mu tak! Dopiero się obudził!!! On i tak niemoże wygrać sprawy przecież macie zdjęcia pustego garnka!!! A przecież możecie powiedzieć mu że ELZA zdechła i niech wet pani Basi wystawi rachunek za leczenie!!! Nie dajcie się!!! Walczcie ile się da!! Niemożemy pozwolić żeby je zabrał!!! A nieprzyznawajcie się że ELZA żyje!!! pozdrawiam:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz'][B]Selenga[/B] dziękuję.
[B]Gossia[/B] po kim masz charakter ? Po tatusiu, czy po mamusi ?[/QUOTE]
Po nikim sama po sobie tata mówi że mam świra na punkcie psów nawet niechce o nich słuchać zaraz gdzieś idzie i powtarza " Masz świra na punkcie psów" a ja się śmieje!!! A mama co moge powiedzieć lubi psy swoje noi może powie zobacz jaki biedny piesek:( ale nie pomoże!!! Więc niewiem, mój brat też nielubi psów i moja siocha też. Chyba sama się taka wrodziłam;) Nikt u nas w rodzinie nielubi psów tak jak Ja!!! hihi Poprostu kocham wszystkie psy i jak oglądam tęczowy most to płacze:)Nawet teraz jak pisze i o nich myśle to :(:(:(:(:( Pozdrawiam wszystkich dogomaniaków i niech żadnemu pieskowi się krzywda niedzieje!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale jedno mam po mamie że się o swoje wykłucam ze wszystkimi nawet jak mam w szkole za nic pałe dostać to też się wykłucam i niedostane!!! No wiem że to nieładnie ale do tej pory niezmieściło by się tyle pał w dzienniku bo zawsze jest coś na mnie!!!

Link to comment
Share on other sites

Elza nie daje sobie zrobić zastrzyku ani opatrunku. Gryzie, warczy. Dobrze, ze harcerze przyszli do mnie z pieniedzmi zebranymi w dzisiejszej kwesty i pomogli mi przy opatrunku. Zrobiony jest fachowo i myślę , że Elza przez noc go nie zdejmie. Jutro jadę do lecznicy w Elblagu. Sunia ma klopoty z sikaniem tzn. nie może przykucnąć i siada w to co narobila a mnie pozostaje mycie jej. Apetyt jej dopisuje . Zachowuje sie jak typowy szczeniak , lapie za mopa gdy myje podlogę.Tylko ma takie cierpiące oczy bo to, że bardzo ją boli jest pewne. Ona cierpi przy każdym ruchu, wstaje i sie kladzie po malutku z wyczuciem. Daję jej od siebie lek przeciwbólowy, nie moge na to patrzeć ! Rana krwawi , kupilam opatrunki za 16zl.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Elzy:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/171/abc2bdda1ef5f1a2.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/173/c5af231a8464fc04.jpg[/IMG][/URL]

Jamniki:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/172/83eb0a3bc19f41fa.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Kochani, chciałabym serdecznie poprosić jeszcze raz o pomoc finansową dla Basi. Ona zrobiła rzecz wielką, dała Elzie szansę na życie. Złóżmy się proszę.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Może jakaś dobra dusza zrobiłaby aukcje cegiełkową na rzecz Elzy? Są świetne, sugestywne zdjęcia. Wierzę że pomozecie.[/SIZE][/B]

Ja dzisiaj mam już dośc. Pusia i Lusia mają szansę na nowe życie i jutro trzeba wziąć się do roboty, żeby je socjalizować, znaleźć dom. Idę spać.

Bądźcie z nami.

Link to comment
Share on other sites

Opisuje fotki. Elza i jej prezent od mojej koleżanki-kurczak. Kurczak leży, Elza nie ma ochoty na zabawę.
Trzy moje jamniki. Zawsze asystują przy zmianie opatrunku, przed nimi nic sie nie ukryje. W środku,nowy nasz nabytek od 2 tygodni. Staruszek Gucio, wyrzucony przy trasie E-7. Gucio to "mniód " nie pies !

Link to comment
Share on other sites

Na pewno ją boli, dlatego tak się zachowuje. Przecież to jeszcze psie dziecko i tyle wycierpiało! Może trzeba jej założyć kaganiec, żeby nie łapała ręki, która pomaga. Jestem pewna, że zapomni o bólu i będzie wspaniałym psem, właśnie dlatego, że to dziecko. Trzymam za was kciuki i wierzę, że Elzie się uda, musi!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']
Sprawdzilam przed chwilą wplywy-nic nie przybylo.
Kasiu R. nie mam takiej wplaty !poczekajmy do poniedzialku.
[/quote]

Ok, poczekajmy do poniedziałku.
Ja mam potwierdzenie że pieniążki poszły. Dokładny tytuł przelewu to: [I]na sunię po wypadku od Kasi z dogo
[/I]Jeśli w poniedziałek nic nie wpłynie to daj znać Basiu bo będę musiała uderzyć wtedy do banku.

Jeśli chodzi o zdjęcia to możesz przesłać na mój mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69'][B][/B][B][SIZE=3]Może jakaś dobra dusza zrobiłaby aukcje cegiełkową na rzecz Elzy? Są świetne, sugestywne zdjęcia. Wierzę że pomozecie.[/SIZE][/B]
[/quote]

[B]Mogę zrobić allegro cegiełkowe.[/B]
Wpłaty maja iść na konto stowarzyszenia, tak? Jeśli tak to będziesz musiała Basiu na bieżąco mi podawać wpływy tak abym mogła wystawiac komentarze, ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Elza nie daje sobie zrobić zastrzyku ani opatrunku. Gryzie, warczy. Dobrze, ze harcerze przyszli do mnie z pieniedzmi zebranymi w dzisiejszej kwesty i pomogli mi przy opatrunku. Zrobiony jest fachowo i myślę , że Elza przez noc go nie zdejmie. Jutro jadę do lecznicy w Elblagu. Sunia ma klopoty z sikaniem tzn. nie może przykucnąć i siada w to co narobila a mnie pozostaje mycie jej. Apetyt jej dopisuje . Zachowuje sie jak typowy szczeniak , lapie za mopa gdy myje podlogę.Tylko ma takie cierpiące oczy bo to, że bardzo ją boli jest pewne. Ona cierpi przy każdym ruchu, wstaje i sie kladzie po malutku z wyczuciem. Daję jej od siebie lek przeciwbólowy, nie moge na to patrzeć ! Rana krwawi , kupilam opatrunki za 16zl.[/quote]

Tak mi przykro, że masz tyle kłopotu z małą. I że ona cierpi. Dzisiaj mam doła...jutro badzie lepiej.

Zajrzyjcie czasem na watek Pusi i Lusi.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9649516#post9649516[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia'][B]Mogę zrobić allegro cegiełkowe.[/B]
Wpłaty maja iść na konto stowarzyszenia, tak? Jeśli tak to będziesz musiała Basiu na bieżąco mi podawać wpływy tak abym mogła wystawiac komentarze, ok?[/quote]


Kasiu, dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Allegro to super sprawa, zwlaszcza, że leczenie suni będzie dlugie. Rozmawialam z panią z apteki. Są u nich specjalne żele na takie rany, jeden kosztuje ok. 7 zl. Ponoć bardzo dobre, przyspiesząjace gojenie ran.

Agata nie przepraszaj mnie za sunię. Dam sobie radę , wiąże jej szczęke bandażem i dopiero zakladam kaganiec. Po Bobiku z Krzyczek do dzisiaj mam ślad na ręce.To nic , Elza musi stanąć na nogę a ja stanę na glowie aby tak bylo !

Link to comment
Share on other sites

Basiu - moja suka kiedys rozwaliła szew po operacji na udzie, nie można bylo zszyć, bo by trzeba było mięsień usuwać...wet dał mi receptę na maść - jeśli przepisze to lekarz normalny to za 50 albo 100 gr płaciłam coś koło 5 zł - jest rewelacyjna - bardzo przyspiesza gojenie otwartych ran, trzyma się ją w lodówce i może dłuuugo słuzyc - zawiera w sobie też antybiotyk.

Chcesz "przepis"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Basiu - moja suka kiedys rozwaliła szew po operacji na udzie, nie można bylo zszyć, bo by trzeba było mięsień usuwać...wet dał mi receptę na maść - jeśli przepisze to lekarz normalny to za 50 albo 100 gr płaciłam coś koło 5 zł - jest rewelacyjna - bardzo przyspiesza gojenie otwartych ran, trzyma się ją w lodówce i może dłuuugo słuzyc - zawiera w sobie też antybiotyk.

Chcesz "przepis"?[/quote]

Chcę ! Tylko , że u Elzy same mięso, jak to smarować ?

Link to comment
Share on other sites

ja też robiłam przelew 4 marca na i nie widzę wpłaty , choć powinna być u Was na koncie jeszcze tego samego dnia , bo moje też konto PKO .
wpisałam Toska dla Elzy suni po wypadku
Czyli czekamy cierpliwie do poniedziałku .......

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry!!! Widziałam takie ogłoszenie oddam 2,5 mcy szczeniaka ma wade wrodzoną ma małą klatke piersiową czy coś takiego ale normalnie oddycha, jak nikt go niewezmie to go uśpią!!! Żeby naszej kochanej ELZUNI się udało wstać na łapkę!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...