Jump to content
Dogomania

I cud się zdarzył po raz drugi... Elza ma nowy, wspaniały dom! Powodzenia!


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elza śpi, wyciagnieta na kocu. Najedzona i szczęśliwa ,że żyje.
Pomasowalam jej lapkę ,jest ciepla czyli jest w niej krązenie. Ja ze swojej strony postaram sie dbac o nią najlepiej jak potrafie, kilka razy dziennie oplukiwac ranę specjalnym plynem, zmieniać opatrunki. Zrobie wszystko aby zachować łapkę. Pies jest na razie u mnie, bo nie wiem czy Iwona jest w stanie dogladać taką ranę. Niedawno jak mialysmy psa z poderznietą od wnyków szyją , moje pomagierki odpadly. Jedna plakala, inna mdlala a ja sama musialam grzebać w ranie aby wymacać miejsce zawiazania drutu.
Tak to jest z delikatnymi osobami !

Link to comment
Share on other sites

padłam wczoraj jak betka po przeżyciach ostatnich 24 godzin. obudziłam się rano w makijażu i ubraniu:sleep2:. Jestem naprawdę szczęśliwa.

Baśka jest aniołem, klnącym , ale aniołem. To jest pewne. Bądźcie z nią i pomagajcie, proszę!

Ja muszę zająć się resztą piesków, bo inaczej skończą w najlepszym razie w schronisku, albo je burmistrz uśpi. Niestety jestem z problemem sama. Dobrze że Małgosia je karmi, ale to rozwiązanie na krótko. W najblizszych dniach postaram sie tam pojechać znowu.

Małgoniu, dbaj o to żeby psy miały wodę i jedzenie. Jak będzie sie coś działo pisz na wątku.
Piękne imię, dzięki!:buzi:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno:

Bardzo dzękuję Państwu Eli i Andrzejowi B. z Włocławka za sponsorowanie podrózy Elzy do basi (finansowe) oraz fizyczne udostępnienie auta i kierowcy. Słuchajcie , od decyzji o podrózy do wyruszenia w nią minęło tylko 2 godziny!
Dziękuję panu Krzysiowi za dowiezienie Elzy!

Wśród całej masy byle czego znajduję ciągle takie brylanty!

Link to comment
Share on other sites

Byłam przed chwilą im dać jeść, Maxiu chodził po szosie a Pusi wogóle niebyło, wołałam jej ale nic!!! Kiedy macie przyjechać? A w tygodniu!! Będzie pani dziś dzwonić? Może jakie informacje? A czy ktoś by nie mógł zrobić banerka że poszukują domów? Prosze o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Psy chodza przy ruchliwej szosie!
Nie ma na co czekać. Za chwilę któryś zginie pod kołami!
Ale nie dam rady wcześniej niż w sobotę.
Chyba że...


Małgosia ja nie mogę otworzyć tego Fotoblogu, jeżeli masz zdjęcia reszty piesków wstaw na wątek albo prześlij na maila do mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Byłam przed chwilą im dać jeść, Maxiu chodził po szosie a Pusi wogóle niebyło, wołałam jej ale nic!!! Kiedy macie przyjechać? A w tygodniu!! Będzie pani dziś dzwonić? Może jakie informacje? A czy ktoś by nie mógł zrobić banerka że poszukują domów? Prosze o odpowiedź.[/quote]
Małgosiu, banerek wrzuciłam na ich wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106756[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106756"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/psiaki.jpg[/IMG][/URL]


Dzięki wielkie!
Słuchajcie, może piszmy o reszcie na tym drugim watku jeśli banerek do niego odsyła.
Pomózmy im także.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzenkap']wrzuciłam sobie w podpisie banerek ale dlaczego jak na niego klikam nie przenosi mnie na ten wątek?[/quote]


Do tego watku jest inny banerek, ten z mojego podpisu "szczeniak ze zmiażdżona łapką". TEn drugi banerek będzie od nowa podlinkowany, bo założyliśmy nowy watek dla tej suni z budy. Cierpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...