Jump to content
Dogomania

I cud się zdarzył po raz drugi... Elza ma nowy, wspaniały dom! Powodzenia!


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chciałam wam coś pokazac:

[IMG]http://images20.fotosik.pl/243/25c18d73164c6220.jpg[/IMG]

[IMG]http://images20.fotosik.pl/228/95546c839218af27.jpg[/IMG]

to jest "nasza" kielecka sierotka, która znalazła domek we Wrocławiu:loveu:
i tak pewnie docelowo będzie wyglądała Elzunia:lol:

Link to comment
Share on other sites

Elza dzisiaj narozrabiała. Zamknelam ją w pokoju na górze a ona przegryzla listwe od podlogi, kabel od klawiatury, wywalila moją torebke i pogryzla pedzel do makijażu. Teraz śpi slodko, nogami do góry.Rozbrykala się na dobre ale to moja wina, pozwalalam jej na wszystko ! Jutro rano jade z nią do weta, rana coś za bardzo krwawi.

[COLOR=#0000ff]Zobaczylam to zdjęcie wyżej i oniemialam , to wykapana Elza ![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Basiu, jak wystawiałam allegro colaczka Cezarka od Edi100 to wiem, ze było dużo chętnych na domek.
Cezarek znalazł cudowny :loveu:
Zapytaj Jej czy ma jeszcze jakieś kontakty i zapytaj też Bonsai bo wiem, ze Edi100 Jej coś tez podawała ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję za świateczne życzenia i Wam kochane Dogomaniaczki życze wszystkiego dobrego abyśmy dożyły czasów, że nie bedziemy miały co robić z porzuconymi psami, bo takich nie bedzie !

Elzunia -demolka chodzi za mna jak cień. Teraz też leży mi pod nogami. W nocy czuję przez sen , jak lize mnie po rekach. Zaczynam sie martwic co będzie przeżywala jak znajde jej dom. Nie mówiąc o sobie !

Link to comment
Share on other sites

wszystkiego dobrego :loveu:
**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']

Elzunia -demolka chodzi za mna jak cień. Teraz też leży mi pod nogami. W nocy czuję przez sen , jak lize mnie po rekach. Zaczynam sie martwic co będzie przeżywala jak znajde jej dom. Nie mówiąc o sobie ![/quote]

A co by przezywała gdyby jej łape odjeli....:-( Dziekuje wszystkim za danie jej szansy bo wyglądało z wypowiedzi że sprawa już przesądzona....:roll:
Basiu - Elza cię liże z wdzięczności za wszystko co dla niej zrobiłaś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']U nas wszystko ok. Na ranie widać nową cienką skórę tzn. na obrzeżach rany. Elza rozrabia, nosi miski, ładowarki do telefonu, gryzie rajstopy.
Czyli , jest wesoło.[/quote]

jakbm czytala o moim tymczasie, procz fragmentu o naskórku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie sama nie wiem dlaczego przeczytałam wątek od początku i sie popłakałam.
Ktoś już powiedział "człowiek to brzmi dumnie". Zrobiliśmy dużą rzecz dziewczyny! Jestem zaszczycona że was poznałam, Basia, Elza i cała reszta.

Basia, nie spytałam cię przez telefon jak radzisz sobie finansowo, napisz proszę jak wyglada to od tej strony

Link to comment
Share on other sites

Finansowo jak narazie jest dobrze. Cagielki sie sprzedały za co jestem Kasi b. wdzieczna. ja jestem z epoki liczydła w szkole i zawilosci allegro to nie dla mnie. Wiem, ze niektorych dziwi fakt zbiorki pieniedzy dla Stowarzyszenia znajdujacego sie na drugim końcu Polski. W dobie internetu, bankowości elektronicznej to nie jest problem. Poza tym dogomaniacy mają swoje ciche ścieżki i szybko potrafią włapac oszusta.Nasze finanse prowadzi ksiegowa, Stowarzyszenia są czesto kontrolowane a ja jutro składam w U.Skarbowym rozliczenie roczne. Dla nich nie ważne czy obraca sie malymi czy duzymi kwotami, wszystko musi grać ! U Elzy dobrze. apetyt dopisuje i rozpiera ją energia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...