Jump to content
Dogomania

I cud się zdarzył po raz drugi... Elza ma nowy, wspaniały dom! Powodzenia!


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, Nieśmiało przypomnę że Basia ma duże wydatki związane z małą. Jeśli ktoś może wpłacić grosik, bardzo prosimy.


[COLOR=darkred][B]Czy ktoś dałby DT siostrze bliźniaczce Elzy. Lusia nie ma kontaktu z człowiekiem, powoli dziczeje. Zawiozę wszędzie i dam na utrzymanie.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Podaje wplaty na allegro ; Rotta 412-50zl, Malgorzata G-20zl,Gemeboy-50zl,
Asiaczek-30zl, Ewelina P-10zl, Jolanta, Grazyna K.-30zl, Joanna, Monika W.-10zl, Maria B-20zł. Adam K.-5zl, Madziorna 1980-10zł, ellik-50zl.= 285 zl. [COLOR=red] DZIEKUJEMY !!![/COLOR]

Elzie co dzień zmieniamy opatrunki. W trakcie tego bardzo sie stara aby lizać ranę, Ma dużo sily i trzeba mieć krzepę aby ją utrzymać. Je 3 posilki dziennie, nie jest chuda i nię pozwole aby nadto przytyla.
Rana jest troche bledsza. Przy skórze w miejscu gdzie jest rana zauważylam cienki jasny pasek , wedlug mnie to jest nowy naskórek.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj kupilam Elzie , następną maść Solcoseryl, bo tamta juz sie skończyła. Rana jest duża i maści starcza na kilka dni. Chcialam kupić preparat na wzmocnienie i regenarację kości ale w pore przeczytalam, że nie podaje się go w trakcie podawania antybiotyku. Kupilam za to wapno.
Najwiekszą natomiast przyjemność zrobilam psiuni dając jej kość. Biegala z nia wszedzie , szukala miejsca aby spokojnie można bylo zająć się degustacją. W ostateczności wybór padl na środek dywanu. /dobrze, że TZ jest w pracy!/W chwili obecnej jest smakowanie, mruczenie i zajadanie.
W wolnych chwilach machanie ogonem. Elza wszystkich kocha, wita, liże.
Wczoraj podczas robienia apatrunku lizala nas po rękach.
Dzisiaj u mnie mały zjazd dogomaniaczek ,więc pomocy przy zmianie opatrunku będzie sporo ! mam nadzieje , że nie pomdleją !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Dzisiaj kupilam Elzie , następną maść Solcoseryl, bo tamta juz sie skończyła. Rana jest duża i maści starcza na kilka dni. Chcialam kupić preparat na wzmocnienie i regenarację kości ale w pore przeczytalam, że nie podaje się go w trakcie podawania antybiotyku. Kupilam za to wapno.
Najwiekszą natomiast przyjemność zrobilam psiuni dając jej kość. Biegala z nia wszedzie , szukala miejsca aby spokojnie można bylo zająć się degustacją. W ostateczności wybór padl na środek dywanu. /dobrze, że TZ jest w pracy!/W chwili obecnej jest smakowanie, mruczenie i zajadanie.
W wolnych chwilach machanie ogonem. Elza wszystkich kocha, wita, liże.
Wczoraj podczas robienia apatrunku lizala nas po rękach.
Dzisiaj u mnie mały zjazd dogomaniaczek ,więc pomocy przy zmianie opatrunku będzie sporo ! mam nadzieje , że nie pomdleją ![/quote]


Ale macie fajnie, mam nadzieję że wypijecie za moje zdrowie.
Basiu, czy ty kupujesz maści na recepty ludzkie, bo jeżeli byłaby zniżka to ja załatwie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...