Jump to content
Dogomania

LABRADORowaty, skopany, obolały, chcieli go zrzucić do metra!JUZ W DOMU!!!


pumcia02

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Psiak jest w Multivecie na Gagarina. Z tego co wiem dług już przekracza kwotę 400 zł.
Wczoraj mial zostać zabrany do Azylu pod Psim Aniołem, ale zatrzymano go jeszcze i podano kroplówkę. Psiak jest oazą spokoju. Mimo tego, co go spotkało jest przyjazny do ludzi. Jest bardzo obolały, w odcinku lędźwiowym na poluzowane kręgi, był nieźle kopany.
Azyl nie ma pieniędzy na leczenie.
Jeśli możecie, bardzo prosimy o pomoc finansową. A także, jesli ktoś by mógł dać mu tymczas to byłoby wspaniale.
W sprawie incydentu już działamy. infa będą rozesłane do Faktu, SE, metra, staramy się dostać do kamer.

Link to comment
Share on other sites

dzięki asiuniap za info :) wstawie do pierwszego postu. kto zajął się kamerami itd?

[B]Bardzo prosimy o pomoc finansową.

[/B]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem, Warszawa, ul. Kosodrzewiny 7/9
[B]03 1020 1042 0000 8802 0109 6528[/B]
[B]z dopiskiem "Azor"[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Olena84
[/B]super, przydałoby się żeby ktoś zrobil fotki ;) i dowiedzial się bezposrednio o kosztach i leczeniu całym ;)
przyznam, nie załatwię tego szybko i bezposrednio (opłat i info) bo nie mam po prostu na to czasu

[B]elainfo
[/B]spróbuj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Aha, tak to jest jak człowiek zamiast sie uczyć siedzi na dogo i został wrobiony;). Dobrze spróbuje tam podjechać może w piątek, bo jutro nie mam samochodu, zrobie fotki, jak mi sie uda i wszystkiego sie dowiem.[/quote]

jeszcze zobaczymy co powie jutro ortpeda, bo mozliwe że trzeba będzie już go stamtąd zabrać

Link to comment
Share on other sites

2 sprawy:
- w Lomiankach zaginal taki pies chyba 2 tygodnie temu i szukaja, ale na necie nie ma nr telefonu, napisalam zeby zajrzeli na dogo
- jest niestety wiele niedomowien w sprawie finansow Azylu, radzilabym do czasu wyjasnienia spraw finansowych wplacac na klinike bezposrednio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eurydyka']2 sprawy:
- w Lomiankach zaginal taki pies chyba 2 tygodnie temu i szukaja, ale na necie nie ma nr telefonu, napisalam zeby zajrzeli na dogo
- jest niestety wiele niedomowien w sprawie finansow Azylu, radzilabym do czasu wyjasnienia spraw finansowych wplacac na klinike bezposrednio[/quote]

wlasnie dostalam info, ze labek z Lomianek sie odnalazl czyli temu biedakowi z metra trzeba szukac domu nadal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...