Jump to content
Dogomania

1,5 roczny Labrador juz w nowym domu


czar_na

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Negro już w nowym domu[/B].

Popłakałam się odjeżdżając.
Pocieszam sie faktem ,ze trafił dokładnie do takiego domu jakiego szukałam. Chłopak wyszedł na spotkanie nam z kolega i ... 2 suczkami malamuta. Mówiąc ,ze to będą przyjaciółki Negro. Miał do niego super podejście. Od razu widać ,ze wychował sie z psami (rodzice maja hodowle). Mówił ,że Negro będzie z nim biegał i jeździł na rolkach.
Obiecał stały kontakt a ja sobie ,ze nie będę namolna i zadzwonię dopiero jutro dowiedzieć sie jak spędził noc. Ale chyba nie wytrzymam :oops:

[COLOR=Red][B]Kasiu[/B] dzięki Tobie Negro znalazł dom dziękuje Ci bardzo z całego serca jesteś nieoceniona :loveu:
Dziękuje również wszystkim ,którzy zaangażowali sie w jego sprawę bez Was było by nam dużo trudniej.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Domek jest z Tychów .
Jak tylko zadzwonił oddzwoniłam do Jaworzna ,ze nieaktualne ;) To była jedyna osoba,która mnie przekonała do siebie.

Mam nadzieję ,że będzie ok - narazie to opiekun rządzi przez co już po 3 godzinach Negro 1 raz pokazał zęby. Co za pies :shake:


Miałyście racje tabuny jajogłowych dzwoniły i na nic moje tłumaczenia , że to nie jest aktualnie pies do dzieci ,że gryzie - nieważne !! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...