Jump to content
Dogomania

1,5 roczny Labrador juz w nowym domu


czar_na

Recommended Posts

[quote name='Viktoria']a jak z kotami ?? testowałaś ??
I moze jakies nowe fotki - jakby sie dało ...
Takie fajny psiaczek i nikt nie zainteresowany ?? :([/quote]

co to kotów to niestety nie wiem chociaz mysle ,ze jesli akceptuje wszystkie psy to kot bylby kolejnym kompanem do zabawy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przystojniaczku hopsaj na gore
Kurcze sama nie moge zapewnic ci domku.
Ludki to naprawde fajny pies duzo pracy juz w niego wlozono zal zmarnowac
A domek naprawde na cito potrzebny bo pan pies utwierdza sie w swoich nawykach a niewybiegany mlodzieniec to wulkan niewykozystanej energji.

Link to comment
Share on other sites

to piekny pies..

tylko ze ludzie ktorzy sa zauroczeni labkami, goldenami mysla ze to takie urocze psiaki.. a tutaj z psem trzeba popracowac, ugryzienia były bardzo drastycznie? czy pies tylko złapał i wbił zabki, gdzie na rece zostaly slady?
Mnie osobiscie takie psy nie przerazaja znajdzie sie pewnie ktos kto go zechce.. piekny jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeksA']Zaba na Twoje pytania na pewno odpowie Czarna ... może pomożesz szukać chłopakowi domu ?

w tym przypadku to wina schroniska ...źle dobrali charakter psa do wieku pana niestety :([/QUOTE]

Chetnie, tylko ja w piatek wybywam z kraju na miesiace.....

tyle co moge doradzic to psa oglaszac na allegro itp. portalach... one duzo dawaja... zrobic ogloszenia z zdjeciem psa i krotkim opisem, wywiesic w lecznicach, i sklepach zoologicznych.

schronisko rzeczywiscie zle psa dobrało, szkoda, właściciela musi zmienić a nie ma tutaj winy obecnego właściciela, ciezko poradzic sobie w starszym wieku z mlodym brytanem :roll: ale na tyle dobrze, ze trafil mu sie wyrozumialy pan ktory nie wywalil psa po pierwszym incydencie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']to piekny pies..

tylko ze ludzie ktorzy sa zauroczeni labkami, goldenami mysla ze to takie urocze psiaki.. a tutaj z psem trzeba popracowac, ugryzienia były bardzo drastycznie? czy pies tylko złapał i wbił zabki, gdzie na rece zostaly slady?
Mnie osobiscie takie psy nie przerazaja znajdzie sie pewnie ktos kto go zechce.. piekny jest :loveu:[/quote]

Żaba ojciec nie upierał sie na tego psa podkreślał ,że chce spokojnego towarzysza dla siebie i starszej suni.
Co do ugryzień to nie wyszarpał kawałka mięsa z ręki ale wbił sie zębami - nie wyglądało to ładnie :(

[URL="http://www.labradory.info/viewtopic.php?t=9035&sid=0f004f85f51184887348c8ef377486e4"][B]TUTAJ[/B][/URL]
odpowiadajac na pytania wiecej opisalam te sytuacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czar_na']Żaba ojciec nie upierał sie na tego psa podkreślał ,że chce spokojnego towarzysza dla siebie i starszej suni.
Co do ugryzień to nie wyszarpał kawałka mięsa z ręki ale wbił sie zębami - nie wyglądało to ładnie :(

[URL="http://www.labradory.info/viewtopic.php?t=9035&sid=0f004f85f51184887348c8ef377486e4"][B]TUTAJ[/B][/URL]
odpowiadajac na pytania wiecej opisalam te sytuacje[/QUOTE]

Ja absolutnie nie twierdze ze Twoj tata jest winien całej sytuacji, opisałam że ludzie szukajacy labka z reguly maja przed oczami wizje, super wychowanego psa (one przeciez same sie wychowuja :angryy:) doslownie niania dla dzieci... a tutaj potrzeba właściciela z twarda reka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']opisałam że ludzie szukajacy labka z reguly maja przed oczami wizje, super wychowanego psa (one przeciez same sie wychowuja :angryy:) doslownie niania dla dzieci... a tutaj potrzeba właściciela z twarda reka...[/quote]

masz racje :( a pies byl do schroniska oddany z powodu "wyjazdu" gdybym jak tam była z ojcem ... :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...