Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

[quote name='Korenia']Gratulacje Saidi![/QUOTE]
dzięki :)
[quote name='M&S']Brawo Sajducha:):):)[/QUOTE]
:B-fly:
[quote name='Błyskotka']Gratulacje :).

Nie widziałam was :(.[/QUOTE]
dzięki :), no szkoda, ja się przyznam, że całkiem zapomniałam, że też będziecie na tej wystawie, byłam zakręcona jak sajdusiowy ogonek :oops:
[quote name='Kisses']Przemiło było Was poznać, Sajdunia na żywo jest jeszcze fajniejsza :)[/QUOTE]
Nam również było miło, a teraz czekam na poznamie Womba :razz:
[quote name='Cienka']no właśnie teraz ja też nie widzę chyba coś źle wrzuciłam ale poproszę Tomka jak wróci by jeszcze raz umieścił na serwerze i wrzucę jeszcze raz :)[/QUOTE]
No i sie wyjaśniło, pogoń Tomeczka i pokazuj fotki, tu wszyscy na nie czekamy :)
[quote name='Asiaczek']Hoooooo, gratulacje!!!
Was to gdzies puścić...;)
Wrzucisz wyniki na "Basenji na wystawach"?
No i czekamy na fotki:)

Pzdr.[/QUOTE]
Oczywiście wstawię, może dzisiaj wieczorkiem ;), a foteczki robiła [B]gosiaja[/B] :p
[quote name='M&S']Cześć dziewczyny:):)[/QUOTE]
witamy wtorkowo :)
to kiedy będzie koniec tygodnia i zacznie sie piątek po południu? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']A mnie w weekend czeka mnie przymusowe malowanie Psiego pokoju, został im przydzielony od kiedy Jogi w 3 godziny zjadł plastikową klatkę a metalową złożył po 2 :angryy:[/QUOTE]
O, rrrrrrany.......

[quote name='Cienka']normalnie napisałam po polskiemu mnie mnie :-o[/QUOTE]
nieźle zdenerwowana musiałas byc;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O, rrrrrrany.......


nieźle zdenerwowana musiałas byc;)

Pzdr.[/QUOTE]

Teraz jestem jeszcze bardziej wściekła bo do tego pokoju kupiliśmy nową wykładzinę remontową a Pina na dzień dobry postanowiła ją (jak tylko się odwróciłam) osikać:angryy::placz::mad: a Jogi stwierdził, że gorszy nie będzie i zrobił to samo (choć nigdy wcześniej nie sikał w domu). Tak mnie wnerwiły :pissed::wallbash::flaming::zly7:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Teraz jestem jeszcze bardziej wściekła bo do tego pokoju kupiliśmy nową wykładzinę remontową a Pina na dzień dobry postanowiła ją (jak tylko się odwróciłam) osikać:angryy::placz::mad: a Jogi stwierdził, że gorszy nie będzie i zrobił to samo (choć nigdy wcześniej nie sikał w domu). Tak mnie wnerwiły :pissed::wallbash::flaming::zly7:[/QUOTE]
No tak, proponuję zrobić kaszankę z łobuzów:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No tak, proponuję zrobić kaszankę z łobuzów:)

Pzdr.[/QUOTE]

Rozważam zrobienie zamiast pieczonego prosiaka pieczonych basków:diabloti:

A teraz zdjęcia które wcześniej nie wchodziły, w końcu wyprosiłam Tomka :multi:

[IMG]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/basenji4.jpg[/IMG][IMG]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/basenji3.jpg[/IMG][IMG]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/basenji5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']fajne zdjęcia


z drugiej strony to wykładzina już oznaczona więc może będzie spokój
i muszę przyznać że jogi jest zdolny moim się nie udało złożyć jeszcze klatki[/QUOTE]

Jogi położył sciankę z wyjściem do srodka klatki i wyszedł dobrze, ze sobie krzywdy nie zrobił. A jego nawet ukarać nie ma jak bo odrazu kładzie się podwoziem do góry i pokazuje jestem bezbronny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']musicie powiązać klatkę żeby nie rozkładał[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Powiązać drutem albo karabińczykami. Chyba karabińczykami nawet lepiej, bo bezpieczniej:)

pzdr.[/QUOTE]

Boje się zostawiać go w tej klatce bo dojdzie do jakiegoś większego nieszcześcia do dziś mu się goi nosek bo sobie strupki porozdrapywał o klatkę. Na szczeście warunki pozwalają nam na zorganizowanie pokoju dla Jogiego. Oficjalnie bedzie to gościnny a w przyszłoci dziecinny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']to będzie miał ful wypas własny pokój[/QUOTE]


[FONT=Tahoma]Moim zdaniem szczyt burżujstwa by kundle miały własny pokój, ale nie mamy zbytnio wyjścia bo Jogi jak się już wydostanie z klatki to nie dość, ze jest poturbowany (i trzeba wydać kasę na leki-maści lub weta) to jeszcze demoluje dom. A tak dostanie pokój z widokiem na podwórko by mógł siedzieć w oknie i wypatrywać nas. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ale nie zapominajcie jednak o przyzwyczajaniu go do klatki. Na przykład dawac mu jedzenie w klatce. Tak samo z łakomczuszkami. No i próbowac po pewnym czasie zostawic go zamkniętego, ale żeby Was widział. A potem np. zamknąć drzwi i tylko mówić do niego przez drzwi. No i na koniec - zostawić go w klateczce (zmęczonego spacerem, z kosteczką) np. na godzinę.
Oczywiście nagradzac go za cisze i spokój:)

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale nie zapominajcie jednak o przyzwyczajaniu go do klatki. Na przykład dawac mu jedzenie w klatce. Tak samo z łakomczuszkami. No i próbowac po pewnym czasie zostawic go zamkniętego, ale żeby Was widział. A potem np. zamknąć drzwi i tylko mówić do niego przez drzwi. No i na koniec - zostawić go w klateczce (zmęczonego spacerem, z kosteczką) np. na godzinę.
Oczywiście nagradzac go za cisze i spokój:)

Pzr.[/QUOTE]


Uważam, że szkoda moich i Jogiego nerwów potem jest strasznie niespokojny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...