Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

[quote name='jamnicze'][B]Uwaga uwaga [/B]mam wieści z Bratysławy :)

Serek CAJC, NJ, [B][COLOR=DarkRed]BOB[/COLOR][/B] (jego pierwszy w karierze :))
Dżezik - CWC, [COLOR=DarkGreen]CACIB[/COLOR], BOS
Kika - CWC, [COLOR=DarkGreen]res CACIB[/COLOR]
Saidi - CWC, [COLOR=DarkGreen]CACIB[/COLOR], BOS zakończony INTERCHAMPIONAT :) :) :)
Felka - CWC, NW - zakończony championat Słowacji weteranów :)

Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim cioteczkom za trzymanie kciuków, buziaczki i szampan dla wszystkich :)[/QUOTE]

[quote name='jamnicze']Niedziela w Bratysławie :)

Serek CAJC, NJ, - skończony [COLOR=DarkOrchid]Młodzieżowy Champion Słowacji[/COLOR] !!![IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Dżezik - CWC, [COLOR=darkgreen]resCACIB[/COLOR], - skończony [COLOR=DarkOrchid]Grand Champion Słowacji[/COLOR] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Kika - CWC, [COLOR=darkgreen] CACIB[/COLOR]
Saidi - CWC, [COLOR=darkgreen]resCACIB[/COLOR],
Felka - CWC, NW

Fajnie, dziewczyny podzieliły się CACIBami :), a w wieczorem podobno siostrzyczki wspólnie szalały, ciekawe czy dały się wyspać Agasi? :razz:[/QUOTE]Wielkie gratulacje!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

[quote name='Cienka']Ja tam za kozim nabiałem nie przepadam ale mięsko z młodego koziołka to jest to[/QUOTE]
Młodego koziołka nie jadłam (jeszcze:evil_lol:), ale serki kozie uwielbiam:)

[quote name='Agappe']Gratulujemy intera!!!i to w tak krótkim czasie!! Super!!![/QUOTE]
Bardzo krótkim!
Pierwszy CACIB w ub.r. w Sopocie (jakoś początek sierpnia), a ostatni 21 sierpnia. Przepisowe: rok i 1 dzięń jest:):multi:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Młodego koziołka nie jadłam (jeszcze:evil_lol:), ale serki kozie uwielbiam:)


[FONT=Tahoma]Bo z koziołkami to jest tak, że ktoś musi je najpierw :snipersm:kilim a one takie małe słodkie:placz:, ale mięsko super polecam. Nigdy więc nie oglądam maluchów jeśli mam je potem zjeść :facelick:.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Bardzo krótkim!
Pierwszy CACIB w ub.r. w Sopocie (jakoś początek sierpnia), a ostatni 21 sierpnia. Przepisowe: rok i 1 dzięń jest:):multi:

Pzdr.[/QUOTE]
wiem, wiem , Jamnicze pisała że rok i 13 dni jesli dobrze pamietam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Wiem wiem ćwiczenia najważniejsze, a nosić Jogiego to cieżka sprawa by była bo waży 11,3 kg to przy 8kg Piny spora różnica, jego na ramionka już sobe nie wrzuce. Mam nadzieje, że to się w krótce skończy bo im on więcej płacze tym mu Pina więcej dokucza.[/QUOTE]
Zobaczysz, chłopak trochę się oswoi z nowym otoczeniem i już Wam będą razem dokazywać, aż zatęsknisz za jego spokojem :eviltong:
[quote name='M&S']Baaardzo się użalam;)

a teraz bierz się do roboty i zakładaj galerię:evil_lol::mad:[/QUOTE]
Tak, tak, popieram :diabloti:
[quote name='Agasia']po malej wojnie o koldre z Sajducha (ktora ja wygralam, ale podzielilam sie poduszka :D :D ) wszystkie 3 spalysmy jak zabite :)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za opiekę nad moim Sajdelkiem :loveu:, A to zouza niemyta żeby ząbki pokazywać :shake:, królewnie się w głowie chyba przewróciło od tego intera, ale dobrze że ją sprowadziłaś na ziemię :lol:
[quote name='zielona']Gratulacje dla Sajduchy.Za taki wynik to już musisz dla Sajdi kupić kozę.[/QUOTE]
Ha ha, może sobie na zdjęcia popatrzeć :evil_lol:
[quote name='M&S']Myślę, że jedna koza to stanowczo za mało;):evil_lol:
Cześć Sajduchy:lol:[/QUOTE]
No patrzcie jakie mądralińskie i pewnie miałabym ją trzymać na moim "balkonie"? :crazyeye:
[quote name='Cienka']Ciociu Jamnicze :D przyszły dzisiaj Twoje wizytówki.[/QUOTE]
Super, już się nie mogę doczekać aby je obejrzeć (i dostać w swoje łapki ;))
[quote name='Asiaczek']Na razie jamnicze kupiła szampana - super... chłodniutki w sam raz na taki upał, jaki był wczoraj...

A kozi serek - mniam, mniam, mniam...

Pzdr.[/QUOTE]
Eeeee, dla mnie nieco za ostry, ale jak się go posmaruje musztardą, to może być
[quote name='Cienka']Ja tam za kozim nabiałem nie przepadam ale mięsko z młodego koziołka to jest to[/QUOTE]
Też wybieram tą opcję :lol:
[quote name='Asiaczek']
Bardzo krótkim!
Pierwszy CACIB w ub.r. w Sopocie (jakoś początek sierpnia), a ostatni 21 sierpnia. Przepisowe: rok i 1 dzięń jest:):multi:
Pzdr.[/QUOTE]
a dokładniej rok i 13 dni :loveu:
[quote name='Cienka']
[FONT=Tahoma]Bo z koziołkami to jest tak, że ktoś musi je najpierw :snipersm:kilim a one takie małe słodkie:placz:, ale mięsko super polecam. Nigdy więc nie oglądam maluchów jeśli mam je potem zjeść :facelick:.[/FONT][/QUOTE]
Zdecydowanie tak, raz odchowywałam króliczki u babci, bo krulica niedługo po porodzie padła i jakoś tak nie za przyjemnie mi się je jadło, coś przez gardło przejść nie chciały. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Zobaczysz, chłopak trochę się oswoi z nowym otoczeniem i już Wam będą razem dokazywać, aż zatęsknisz za jego spokojem :eviltong:


[FONT=Tahoma]Od kiedy zamiast podwórka mamy piaszczystą plaże coś się w zachowaniach Jogiego zmieniło jest szczęśliwszy. Ale największa radochę miały oba jak pan zostawił na podwórku koparkę i mogły posiedzieć w łyżce:multi:[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]A teraz ja robie modlitwy do boga deszczu by troszku nam ta plaża stwardniała bo auta przed domem nie możemy postawić. Wcześniej modliłam się o brak deszczu by nie utonąć w glinie (wtedy nie wysłuchał:placz:)[/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Cześć Interko:):)

to niedługo papiery do ZG trzeba wysyłaś i czekać na dyplom.....[/QUOTE]
cześć wilcze :) Asia mówiła, że nie ma się co spieszyć, bo najpierw Bratysława musi rozliczyć swoją wystawę.
[quote name='Cienka']Od kiedy zamiast podwórka mamy piaszczystą plaże coś się w zachowaniach Jogiego zmieniło jest szczęśliwszy. Ale największa radochę miały oba jak pan zostawił na podwórku koparkę i mogły posiedzieć w łyżce:multi:[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]A teraz ja robie modlitwy do boga deszczu by troszku nam ta plaża stwardniała bo auta przed domem nie możemy postawić. Wcześniej modliłam się o brak deszczu by nie utonąć w glinie (wtedy nie wysłuchał:placz:)[/QUOTE]
No to tym razem wysłuchał, dzisiaj cały dzień pada, a i wczoraj co rusz to kropiło.
[quote name='M&S']Hello w piąteczek:):):)[/QUOTE]
Witanko :)
[quote name='Błyskotka']Miłego weekendu życzę :).[/QUOTE]
Dziękujemy, na wzajem :)
[quote name='Cienka'][FONT=Tahoma]Raczej rozkopią ;p największa radość kopania w miałkim piaseczku [/FONT][/QUOTE]
O tak, piaseczek dobra rzecz, a najlepszy to jest do siusiania ;)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie dni to mieliśmy iście baskowe :). Wczoraj odwiedziliśmy chłopaków w Wejherowie, całkiem fajny zaprzęg z nich się zrobił, powoziła [B]gosiaja [/B];)
A dzisiaj odwiedzili nas Pinka i Jogi (oczywiście Karola i Tomek też wpadli ;)) Na dzień dobry Saidi się pozłościła i naburczała na oboje, a zwłaszcza na Jogiego, ale on sobie nic z niej nie robił tylko zaczepiał ją do zabawy. A później już było ok. Dzieciarnia powyciągała wszystkie sajdusiowe zabawki, nawet te mocno zakurzone :). Jogi musiał [U]każdą [/U]wypróbować i choć chwilkę się pobawić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Ostatnie dni to mieliśmy iście baskowe :). Wczoraj odwiedziliśmy chłopaków w Wejherowie, całkiem fajny zaprzęg z nich się zrobił, powoziła [B]gosiaja [/B];)
A dzisiaj odwiedzili nas Pinka i Jogi (oczywiście Karola i Tomek też wpadli ;)) Na dzień dobry Saidi się pozłościła i naburczała na oboje, a zwłaszcza na Jogiego, ale on sobie nic z niej nie robił tylko zaczepiał ją do zabawy. A później już było ok. Dzieciarnia powyciągała wszystkie sajdusiowe zabawki, nawet te mocno zakurzone :). Jogi musiał [U]każdą [/U]wypróbować i choć chwilkę się pobawić :)[/QUOTE]
Oooooo, to ja chcem foteczki z zabawkami:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Ostatnie dni to mieliśmy iście baskowe :). Wczoraj odwiedziliśmy chłopaków w Wejherowie, całkiem fajny zaprzęg z nich się zrobił, powoziła [B]gosiaja [/B];)
A dzisiaj odwiedzili nas Pinka i Jogi (oczywiście Karola i Tomek też wpadli ;)) Na dzień dobry Saidi się pozłościła i naburczała na oboje, a zwłaszcza na Jogiego, ale on sobie nic z niej nie robił tylko zaczepiał ją do zabawy. A później już było ok. Dzieciarnia powyciągała wszystkie sajdusiowe zabawki, nawet te mocno zakurzone :). Jogi musiał [U]każdą [/U]wypróbować i choć chwilkę się pobawić :)[/QUOTE]


A to ciekawostka a propos zaprzęgów i basenji [url]http://2.bp.blogspot.com/_0BuvID10bgY/Szve1HB8_uI/AAAAAAAABJE/VrOsvnhIFs8/s1600-h/Basenji+sled+dogs.jpg[/url]

A tu cała strona jak by kogoś zainteresowało

[url]http://piperbasenji.blogspot.com/2009_12_01_archive.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oooooo, to ja chcem foteczki z zabawkami:)

Pzdr.[/QUOTE]
Niestety na spacerze z morkami rozładował mi się aparat i zapomniałam go naładować. Zanim to zrobiłam, to goście już się zbierali, a i psiaki miały już najzabawniejsze chwile za sobą. Ale z pewnością będzie jeszcze niejedna okazja :)
[quote name='Cienka']A to ciekawostka a propos zaprzęgów i basenji [url]http://2.bp.blogspot.com/_0BuvID10bgY/Szve1HB8_uI/AAAAAAAABJE/VrOsvnhIFs8/s1600-h/Basenji+sled+dogs.jpg[/url]

A tu cała strona jak by kogoś zainteresowało

[url]http://piperbasenji.blogspot.com/2009_12_01_archive.html[/url][/QUOTE]
Łołłłł całkiem nieźle.
[quote name='gosiaja']ja to chyba chłopakom uszyje takie szelki żeby mnie na sankach ciągali (mam nadzieję że będzie zima)[/QUOTE]
Też mam nadzieję, bo uwielbiam śnieżne zimy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Tęsknię za górami. Właśnie dostałam sms od TZ (biega sobie po Tatrach) i słucham górskich piosenek i tak mi się ckni ....
Mogę sobie tylko pooglądać zdjęcia .....[/QUOTE]


To w pociąg i w góry.....

Cześc wieczorowa porą:)

Link to comment
Share on other sites

z POCIĄGU TO JA MOGĘ CO NAJWYŻEJ MOJEGO KRZYSIA WYCIĄGNĄĆ, MA DZISIAJ WRÓCIĆ PO PÓŁNOCY :)
NIESTETY DO PRACY TRZA CHODZIĆ I NA CHLEBEK ZARABIAĆ, A GÓRY SĄ CIUTEK ZA DALEKO ABY CHOĆ NA WEEKEND SKOCZYĆ, ECH PRZYJDZIE MI PEWNIE DŁUUUUGO CZEKAĆ ZANIM SOBIE NIMI OCZY NACIESZĘ I PŁUCA PRZECZYSZCZĘ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...