Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

[quote name='jamnicze']Ależ oczywiście byłyśmy na tej samej wystawie :) Tylko zwróciłyśmy uwagę na inne rzeczy ;)
Mapki faktycznie dobrze, że były (pisałam, że właśnie bez nich trudno byłoby się odnaleźć.
Co do toalety, to znajomi mi mówili, że papieru nie było (dostało mi się jako tubylcowi :evil_lol:), sama nie sprawdzałam ;)
Katalogi o 10.00, nie uważasz, że to trochę za późno skoro należy zarejestrować się wcześniej? :razz:
Ponieważ trochę działasz w naszym oddziale, to może byś im szepnęła aby w przyszłym roku zrobić przejścia pomiędzy ringami? :p

Co do prezentacji psów, czyli oglądanie tyłków właścicieli, to niestety praktycznie dotyczy wszystkich naszych wystaw (pisałam o tym już w zeszłym roku). Wystawy są bardzo mało atrakcyjne dla zwiedzających, a nawet robi się coraz gorzej, bo jest wiecej namiotów i psy są przez większość wystawy pochowane, wychodzą tylko na ocenę, a na finałach też są zasłaniane.[/QUOTE]

Ja też pamiętam że w Sopocie to zawsze był problem z katalogami - zwłaszcza dla widzów. Obsługa wystawy też bywa niemiła.
Łączone ringi to zmora nie tylko w Sopocie, ale tam to mnie dziwi bo teren olbrzymi i spokojnie można zrobić ringi wolnostojące.
A prezentacja finałów - koszmarnie zorganizowana - widzowie nic nie widzą poza tylną częścią wystawcy.
Ja też apeluję o poprawę w tych kwestiach do o/Sopot.

[quote name='jamnicze']I jedna akita amerykańska, a[B] właściwie to akicior[/B], bo to pies był ;)

[/QUOTE]

Dobrze powiedziane, strasznie go utuczyli.


[quote name='jamnicze'][B]Uwaga uwaga [/B]mam wieści z Bratysławy :)

Serek CAJC, NJ, [B][COLOR=darkred]BOB[/COLOR][/B] (jego pierwszy w karierze :))
Dżezik - CWC, [COLOR=darkgreen]CACIB[/COLOR], BOS
Kika - CWC, [COLOR=darkgreen]res CACIB[/COLOR]
Saidi - CWC, [COLOR=darkgreen]CACIB[/COLOR], BOS zakończony INTERCHAMPIONAT :) :) :)
Felka - CWC, NW - zakończony championat Słowacji weteranów :)

Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim cioteczkom za trzymanie kciuków, buziaczki i szampan dla wszystkich :)[/QUOTE]



[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=lime][COLOR=blue]GRATULACJE[/COLOR] dla całej ekipy baskowej, a szczególnie dla [COLOR=red]Sajduchy[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] (przecież to jej galeria :) )
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/CENTER]

[LEFT]Pzdr[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S'][SIZE=5][COLOR=darkred][B][I]Gratulacje!!!!!!!!!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

[quote name='Błyskotka'][COLOR=Red]Super !!!!
Gratulacje !!!!!![/COLOR][/QUOTE]

[quote name='bety']dla całej ekipy baskowej, a szczególnie dla [COLOR=red]Sajduchy[/COLOR] (przecież to jej galeria :) )
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[LEFT]Pzdr[/LEFT]
[/QUOTE]

[quote name='Iza.']Gratulacje!
Szybko Wam poszło z tym interem :)[/QUOTE]
Dzięki za gratulacje. Szampan już się mrozi w lodówce :)
No, szybko :) Pierwszego CACIBA dostała 8.08.09, a ostatniego 21.08.10, czyli rok i 13 dni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A co do ćwiczeń to Jogi (ja wole po polskiemu poliglotka ze mnie żadna) stoi jak posąg tak go Monia wyćwiczyła. Ma tylko inną wadę, że ciągle płacze nawet po 8-10 godzin dziennie taki cycek by był cicho musiałabym go nosić non stop. Współczuje Tomkowi bo to on siedzi z nimi cały dzień i zabierać do pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Gratuluje jeszcze raz a osobiście jak przywiozę Ci wizytówki teraz będą potrzebne :evil_lol:[/QUOTE]
mam nadzieję :)
[quote name='Cienka']A co do ćwiczeń to Jogi (ja wole po polskiemu poliglotka ze mnie żadna) stoi jak posąg tak go Monia wyćwiczyła. Ma tylko inną wadę, że ciągle płacze nawet po 8-10 godzin dziennie taki cycek by był cicho musiałabym go nosić non stop. Współczuje Tomkowi bo to on siedzi z nimi cały dzień i zabierać do pracy.[/QUOTE]
Ale ćwiczyć cały czas trzeba. Tylko nie bierzcie go na ręce jak płacze, bo chłopak szybko skojarzy i będziecie mieć przechlapane. Na początek trzeba nieco zęby zacisnąć (można kupić sobie zatyczki do uszu :diabloti:) i podchodzić, chwalić, głaskać jak jest cicho ;)

Link to comment
Share on other sites

Niedziela w Bratysławie :)

Serek CAJC, NJ, - skończony [COLOR=DarkOrchid]Młodzieżowy Champion Słowacji[/COLOR] !!![IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Dżezik - CWC, [COLOR=darkgreen]resCACIB[/COLOR], - skończony [COLOR=DarkOrchid]Grand Champion Słowacji[/COLOR] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Kika - CWC, [COLOR=darkgreen] CACIB[/COLOR]
Saidi - CWC, [COLOR=darkgreen]resCACIB[/COLOR],
Felka - CWC, NW

Fajnie, dziewczyny podzieliły się CACIBami :), a w wieczorem podobno siostrzyczki wspólnie szalały, ciekawe czy dały się wyspać Agasi? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']mam nadzieję :)

Ale ćwiczyć cały czas trzeba. Tylko nie bierzcie go na ręce jak płacze, bo chłopak szybko skojarzy i będziecie mieć przechlapane. Na początek trzeba nieco zęby zacisnąć (można kupić sobie zatyczki do uszu :diabloti:) i podchodzić, chwalić, głaskać jak jest cicho ;)[/QUOTE]

Wiem wiem ćwiczenia najważniejsze, a nosić Jogiego to cieżka sprawa by była bo waży 11,3 kg to przy 8kg Piny spora różnica, jego na ramionka już sobe nie wrzuce. Mam nadzieje, że to się w krótce skończy bo im on więcej płacze tym mu Pina więcej dokucza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S'][B]Cienka-[/B]a kiedy galeria?[/QUOTE]


[FONT=Tahoma]Galeria musze się zebrać tylko czasu mi ciągle brakuje doba za krótka. W chacie po przeprowadzce mimo, że minęły 3 tygodnie ciągła rozpierducha po kątach. Nie mamy nawet kuchni więc naczynia myje w prysznicu a obok są zawsze baski z jęzorami w brudnych talerzach tak sobie myślę, że nie potrzebna mi zmywarka :razz:.[/FONT]

[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]No to pomarudziłam jak mi ciężko i czekam, że się ktoś nade mną polituje i może za mnie zrobi galerię ;)[/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Właśnie siedzę u Asiaczka i żegnam się z moją kruszynką ......uch na całe 2 dni - teraz wiem co czują rodzice puszczając swoje dziecko pierwszy raz na kolonie :)
Proszę trzymajcie kciuki za mojego Sajdelka, przyda jej się dużo pozytywnej energii (z dala ode mnie, buuuu). Bądź dzielna myszko i nie przynieś mi wstydu. Oby tylko nie było burzy ;)[/QUOTE]
Burzy nie było, był za to niesamowity upał - 32 st. Siedziałysmy z Agasią prawie cały czas w namiocie...
A i wstydu nie było:)

[quote name='jamnicze'][B]Uwaga uwaga [/B]mam wieści z Bratysławy :)
Serek CAJC, NJ, [B][COLOR=DarkRed]BOB[/COLOR][/B] (jego pierwszy w karierze :))
Dżezik - CWC, [COLOR=DarkGreen]CACIB[/COLOR], BOS
Kika - CWC, [COLOR=DarkGreen]res CACIB[/COLOR]
Saidi - CWC, [COLOR=DarkGreen]CACIB[/COLOR], BOS zakończony INTERCHAMPIONAT :) :) :)
Felka - CWC, NW - zakończony championat Słowacji weteranów :)
Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim cioteczkom za trzymanie kciuków, buziaczki i szampan dla wszystkich :)[/QUOTE]
I dzień - poszło nam super:)

[quote name='jamnicze']Niedziela w Bratysławie :)
Serek CAJC, NJ, - skończony [COLOR=DarkOrchid]Młodzieżowy Champion Słowacji[/COLOR] !!![IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Dżezik - CWC, [COLOR=darkgreen]resCACIB[/COLOR], - skończony [COLOR=DarkOrchid]Grand Champion Słowacji[/COLOR] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Kika - CWC, [COLOR=darkgreen] CACIB[/COLOR]
Saidi - CWC, [COLOR=darkgreen]resCACIB[/COLOR],
Felka - CWC, NW
Fajnie, dziewczyny podzieliły się CACIBami :), a w wieczorem podobno siostrzyczki wspólnie szalały, ciekawe czy dały się wyspać Agasi? :razz:[/QUOTE]
Chyba dały się wyspac, bo Agasia całkiem w dobrej kondycji była w niedzielę:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka'][FONT=Tahoma]Galeria musze się zebrać tylko czasu mi ciągle brakuje doba za krótka. W chacie po przeprowadzce mimo, że minęły 3 tygodnie ciągła rozpierducha po kątach. Nie mamy nawet kuchni więc naczynia myje w prysznicu a obok są zawsze baski z jęzorami w brudnych talerzach tak sobie myślę, że nie potrzebna mi zmywarka :razz:.[/FONT]

[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]No to pomarudziłam jak mi ciężko i czekam, że się ktoś nade mną polituje i może za mnie zrobi galerię ;)[/FONT]
[/FONT][/QUOTE]

Baaardzo się użalam;)

a teraz bierz się do roboty i zakładaj galerię:evil_lol::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na razie jamnicze kupiła szampana - super... chłodniutki w sam raz na taki upał, jaki był wczoraj...

A kozi serek - mniam, mniam, mniam...

Pzdr.[/QUOTE]


Ja tam za kozim nabiałem nie przepadam ale mięsko z młodego koziołka to jest to

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...