Jump to content
Dogomania

Już za TM :(Nie zdążyliśmy Sparaliżowany pies po wypadku! Schronisko Biała Podlaska!


AleksandraJ

Recommended Posts

[quote name='ruru']

[SIZE=4]czy jest ktoś z Białej Podlaskiej, kto mógłby się z nimi skontaktować skontaktować![/SIZE][/quote]
dziś znajdę kogoś ( mam nadzieje) ogólnie myślałam ze jeśli info jest z vivy i były namiary to jest to osoba która moze nie koordynuje ale jest w stanie pilotować dalsze losy psa.

napisze wieczorem co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Jutro moja koleżanka będzie w schronie i zobaczy psa - może dowiemy się czegoś więcej.
Tylko ze ja będę poza komputerem od jutra a z nią kontaktuję sie telefonicznie, więc nie będę mogła do czwartku nic na dogo napisać. Chyba że zadzwonię do kogoś z tego wątku żeby go poinformować i ta osoba przekaże informacje na fora.
W razie czego podaje swój kom. 504170125 - umka

Link to comment
Share on other sites

Piesku bądz szcęśliwszy tam gdzie Cie już nikt nie skrzywdzi!
[*]

Umka dałam informację jak tylko znalazłam Go.. A Ci ze schroniska wiedząc, że ktoś się Nim interesuje mogli zaczekać.. :(

Przynajmniej patrząc tam zza drugiej strony tęczowego mostu widzi, że nie był obojętny, że pod koniec ktoś o niego walczył!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...