Jump to content
Dogomania

Śnieżka MA DOM.


Frotka

Recommended Posts

witam, mam chwilkę bo sunia na stole operacyjnym, pod dobrym okiem fachowców. Na prawde był to ostatni dzwonek, przewlekłe ropomacicze, które sie otworzyło (stąd ten krwotok, który już wczoraj był dramatyczny), ale też dobrze że kwawiła bo ma wszystkie inne narządy zdrowe. Jeszcze wczoraj było badanie serca przed operacją, zbijanie tempetatury i kroplówka. Już pewnie jutro coś napiszę, dzisiaj wracam z nią do domu i odpoczywamy (równiez psychicznie). Pani Beato, jeszcze raz dziękuje, bo gdyby nie Pani reakcja to nie byłoby po kogo jechać, sunia nie przeżyłaby tam nocy. Dziękuję tez wszystkim innym zaangażowanym w odnalezienie suni. Jeżeli ktoś może pomóc w zrywaniu ogłoszeń to chętnie skorzystam z pomocy, ja pewnie dopiero w weekend będę mogła poświęcic więcej na to czasu. Śnieżka ma nowe, prześliczne imię wymyślone przez moją córkę - LILA - na cześć jej liliwego noska.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Całe szczęście, że wszystko się dobrze skończyło. Strach pomyśleć, że to był ostatni moment na uratowanie Lili :-(
Miejmy nadzieję, że od dzisiaj czekają Was już tylko same radosne chwile. Moniko, gdyby była potrzebna pomoc - nasza Fundacja zawsze Wam pomoże. Wal jak w dym :-)))
No i pisz co u Was?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...