Jump to content
Dogomania

Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!


Tosia2

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ANETTTA'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=10837"]gallegro[/URL]
sa jakies zapytania o psiaka ............ktos sie nim interesuje ....................prosze odnów mu allegro za 2 dni .........................mam mandzieje ze on juz bedzie w nowym domku[/quote]

Jeszcze nikt nie pytał, ale przecież w końcu musi zapytać ;)
Allegro będzie funkcjonowało, do momentu znalezienia domu.

Link to comment
Share on other sites

Powklejam zaraz zdjecia które niestety nie są najlepsze... Nie udało się go wyprowadzić, wiec robiłam jak mogłam... Niestety jedna przykra wiadomosć.... ten pies ma 7-10 lat, a to jego szanse przy tym gabarycie sprowadza do zera..... :placz: :placz: :placz:

Jak zwykle się ucieszył z wizyty, wyciągał łapki, wspinał się do nas po płocie.... Jest nieprawdopodobny... W życiu nie widziałam tak napalonego na dotyk psiaka.... :(

Link to comment
Share on other sites

Porzadnemu i biednemu zawsze wiatr w oczy!!:-(
Często dziewczyny zajmują się trudnymi przypadkami-psami,które trzeba resocjalizować.Wszyscy wchodzą na wątek,jest zainteresowanie.
A tu? Taki porządny,miły,spokojny pies i zero zainteresowania!:placz:
On do adopcji nadaje się tak jak stoi,bez behawiorystów kosztownych,ludzie są jednak dziwni!
Miłku kochany,czy warto być dobrym psem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...