Jump to content
Dogomania

Nasze gordonowo! Reaktywacja galerii.


Rahl

Recommended Posts

  • Replies 6.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxSweetGirl93xx']no w sumie to mam zamiar w śród dogomaniaków zaraz szukac transportu moze ktos ma jedno miejsce wolne i by mnie zabrał i potem z powrotem tez:)[/quote]
oooo, fajny pomysł! :lol: :cool3: Ale pisząc to mam nadzieję, że masz na myśli dwa dni :evil_lol:
A ja chwilka i znikam bo mama mi się każe uczyć największych szczegółów z tematu z przyry :shake:

Link to comment
Share on other sites

tak mam na mysli dwa dni ale jak sie nie uda na dwa to chociaz sobota..
próbowałam sobie załatwic miejsce z kabiego fryzjerką ale nie mają miejsca juz i jadą tylko na niedziele...
narazie nikt nie odpisał na moje pytanie o transport...
ok
ja kabiego jade odebrac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Czyli jeszcze nie wiadomo, na ile Ada jedzie, tak? :eviltong: Mi się już miesza.
Do wystawy jeszcze jest trochę czasu. :)[/quote]
Tak ;)
ALe mimo wszysto jednak lepiej będzie zalatwic sobie cos wczesniej a nie na ostatnia chwile :eviltong::eviltong: przeciez to jest juz chyba za 20 dni :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Łeee. :( No to poczekamy jakoś.
A tak to jak w szkole? Jak matma idzie? :D[/quote]
Mam nadzieję, że w najliższym czasie będzie może jakaś okazjon :cool3:
A w szkole masakra, już na początku dają nam wycisk a co dopiero będzie w połowie roku szkolnego :placz: Ale ja się jakoś staram i muszę wytrwać :shake:
Dzisiaj była kartka z anglika, prosta tak, że śmiać się chciało :evil_lol:
A z matmą... noł koment... Babsztyl okropny, gdybym ja nie wiedziała tego co tłumaczy w życiu bym tego nie zrozumiała :scared: podobno mój poprzedni wychowawca nas chciał, ale dyrka :angryy::angryy:,... ona w ogóle nie zważa na skargi, prośby czy jakieś inne opinie uczniów :placz: Robi po swojemu wszystko :angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Witamy się :multi:[/quote]

[quote name='łapeczek']czesc Asiu ;][/quote]

[quote name='xxSweetGirl93xx']hejo asiulll:loveu:[/quote]

[quote name='Pusiakowa']Hej :multi: .
prosze o fotki :loveu:[/quote]

[quote name='xxSweetGirl93xx']gdzie cie wywiało asiul??:([/quote]
cześć kochani...
dopiero skończyłam się uczyć :placz::placz: Mam dość już całej szkoły, szczególnie niemieckiego który powtarzam miliony razy a dalej nic nie rozumiem :placz: Dzisiaj nam babsztyl od matmy zrobił kartkę, jutro ma by ztego przeklętego niemca :placz: Jestem strasznie zmęczona, a jeszcze najgorsze przede mną ... mama mi zrobi rewolucje i będzie mnie pytać z niemca :grab: Ratujcie mnie!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...