Jump to content
Dogomania

Nasze gordonowo! Reaktywacja galerii.


Rahl

Recommended Posts

  • Replies 6.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martynia&Pusio']tak? :oops:
nie widzialam , albo sie nie zaladowaly :roll: .
zaraz poogladam! :razz:

EDIT:Tysia - psiepsiękna :loveu: .[/quote]
nooo :lol:
[quote name='Izabela124.']Hejos gordonowa
Tęsknisz za nami?hihi[/quote]
A hejka Izoldo
Och, a jakbym mogła nie tęsknić :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']no raczej sie uda ale jeszcze wszystko sie okaze niedługo przed wystawą pewnie z tydzien przed..:)[/quote]
no pewnie musi się udać :D
Tylko fajni by było, gdybyś mogła jakoś nocować, bo tak tylko przyjechać pobyć z dwie, trzy godzinki na wystawie chwile u mnie i znowu pojechać to tak głupio :roll:

Link to comment
Share on other sites

no wiem ze tak głupio ale w ostatecznosci lepsze to niz nic:)
bo jak bym została na noc to po wystawie mogłybysmy sie przejsc gdzies na miasto np i z Martusią:):) ale to tylko tak mówie:evil_lol:
chciałabym zostac ale to zalezy od mamy... zarazie mysle tez nad PKS'em bo zawsze bezpieczniej i moze samą by mnie mama puściła...
musze pozprawdzac w necie tylko rozkład bo pociag znalazłam juz jak co i ma tylko 6 przystanków po drodze wiec tak w miare za duzo osób nie dosiądzie sie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']no wiem ze tak głupio ale w ostatecznosci lepsze to niz nic:)
bo jak bym została na noc to po wystawie mogłybysmy sie przejsc gdzies na miasto np i z Martusią:):) ale to tylko tak mówie:evil_lol:
chciałabym zostac ale to zalezy od mamy... zarazie mysle tez nad PKS'em bo zawsze bezpieczniej i moze samą by mnie mama puściła...
musze pozprawdzac w necie tylko rozkład bo pociag znalazłam juz jak co i ma tylko 6 przystanków po drodze wiec tak w miare za duzo osób nie dosiądzie sie:)[/quote]
NO ajniasto by było jeszcze pokazać Ci Wrocław i zajść przy okazzji do ciekawyh miejsc (no chyba, że już większość zwiedzałaś i nie ma co najfajniejszych rzeczy ci pokazywać :eviltong::eviltong:) no i spotkać sie z Martunią :loveu:
Może jednak się uda namówić :multi:

Link to comment
Share on other sites

heh:) we wrocławiu nie bylam nigdy tylko w zoo:evil_lol:
tak naprawde to dwa dni to mało na zobaczenie wszystkiego ale jakos cos dało by rade pewnie:)
no jakos napewno:)
a pksy mi za bardzo nie pasują bo godziny mają takie nijakie;/
pociągiem lepiej bo jest o 7.40 wyjeżdża z poznania a o 10.05 jest juz we wrocławiu:)
a pks to jest ok.6 i po 8 we wrocławiu albo potem po 8 z poznania i po 12 we wrocławiu
eh zobaczymy jek to bedzie wszystko:)
i jak bede wiedziec dokładnie to ci dam znac:D:D
no a co u bardusia??:D
dawno nie bylo jego fot..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']heh:) we wrocławiu nie bylam nigdy tylko w zoo:evil_lol:
tak naprawde to dwa dni to mało na zobaczenie wszystkiego ale jakos cos dało by rade pewnie:)
no jakos napewno:)
a pksy mi za bardzo nie pasują bo godziny mają takie nijakie;/
pociągiem lepiej bo jest o 7.40 wyjeżdża z poznania a o 10.05 jest juz we wrocławiu:)
a pks to jest ok.6 i po 8 we wrocławiu albo potem po 8 z poznania i po 12 we wrocławiu
eh zobaczymy jek to bedzie wszystko:)
i jak bede wiedziec dokładnie to ci dam znac:D:D
no a co u bardusia??:D
dawno nie bylo jego fot..:)[/quote]
No, no to ryneczek i inne ważne miejsca w Vratislawii się zwiedzi :lol:
niestety, ale zawsze te dwa dni to coś :cool3:
Chyba lepiej pociągiem podróż jest mniej męcząca :lol:;)
No właśnie ;]
:D
A u Barda ok, śpi sobie :cool3:
Hmmm... przedwczoraj dawałam :diabloti: Postaram się jakieś dać, ale ja nawet jeszcze nie odrobiłam lekcji itd. :p

Ej a sprawdź czy masz jakiś pociąg/pks żeby wrócić do domu xD

Link to comment
Share on other sites

heh:)
no pociągiem napewno jest szybciej:)
i częściej jezdzi:)
fajnie:D:D
oj to odrabiaj ja juz odrobiłam moje a za niecałą godzinke jade zawieźć kabiego do fryzjera:D:D

mam mam:D przynajmniej pociąg to napewno:) nie pamietam dokładnie o której ale w okolicach 15 sprawdzałam zeby na noc nie byc w domu i jak cos sie jeszcze pouczyc mozna po pszyjezdzie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']heh:)
no pociągiem napewno jest szybciej:)
i częściej jezdzi:)
fajnie:D:D
oj to odrabiaj ja juz odrobiłam moje a za niecałą godzinke jade zawieźć kabiego do fryzjera:D:D

mam mam:D przynajmniej pociąg to napewno:) nie pamietam dokładnie o której ale w okolicach 15 sprawdzałam zeby na noc nie byc w domu i jak cos sie jeszcze pouczyc mozna po pszyjezdzie..[/quote]
Nooo :D
Problem w tym, że jestem chora na lenia pospolitego :placz::mad::evil_lol: a poza tym i tak nie odrobię bo w czasie pisania tego posta pożyczyłam koledze zeszyty bo on jest chory :diabloti::multi::multi:
Ooo to dobrze :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Hej! :hand:
Tak! Fajnie by było jakbyśmy się tam spotkały. :) I właśnie pochodziłybyśmy sobie po mieście etc. :)
Aduś, czyli możesz jechać na tą wystawę na pewno? :D
Zobaczę Was!!! :multi::multi::multi:[/quote]
Oj świetnie by było :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']hehe
jeszcze nie na 100% ale pewnie i tak pojadę nie wiem czym jak i gdzie ale sie dowiem:)
martuś:loveu: asiul:loveu:[/quote]
hmmm... gdzie? Na wystawe, Bielany Wrocławskie i pozwiedzać pozostały Wrocław :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:)
no cóż ale jak tak gadamy to w koncu nam sie skonczą tematy i nie bedzie o czym gadac...:evil_lol: ale to chyba nie możliwe:evil_lol:[/quote]
oj, to niemożliwe :evil_lol:
[quote name='Martunia']Musisz pojechać, Ada! :D
No tak, Wrocław zawsze na ostatku. :evil_lol: Ale ok. A to będzie albo w sobotę albo w niedzielę, tak? Czy w oba dni się widzimy?[/quote]
Hmmm... mi pasuje w każdy dzień :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...