Jump to content
Dogomania

Nasze gordonowo! Reaktywacja galerii.


Rahl

Recommended Posts

  • Replies 6.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gordonowa']
Otóż jeśli nowa baba ma mnie uczyć przez cały rok m-a-t-e-m-a-t-y-k-i to chyba lepiej będzie sobie strzelić kulke w łeb :grab: :grab: :grab: :chaos::stupid::tard: :grab::grab:[/quote]
czyli ten sam problem co ja! :shake:
(zapraszamy do nas na filmik :cool3: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']eh:) zobaczymy
wiem ze pociągiem szybciej bo sama sprawdzałam nawet jak by bylwyjazd wtedy w sobote ale pociągiem to raczej mama mnie nie pusci
zobaczymy:)
hehe:)

ej no teraz to ty przesadzasz:) dasz rade matma znowu nie taka zła... za rok zobaczysz jaka jest fizyka;/ te wszystkie wzory ale znowu nie jest najgorze przynajmniej dla mnie[/quote]
pesymistka

No cóż, matma to przedmiot z którego mi najgorzej idzie (oczywiście taki przedmiot gdzie sie ucze bo o niemieckim to inna droga :diabloti:)
Nie rozumiem za nic tych głupich wyrażeń, procentów, ułamków itd. , itp... :placz:

[quote name='M&T']pociągiem jest przede wszystkim taniej, bo jak się jedzie samochodem to płaci się mnóstwo za paliwo no trudno, musimy jeszcze troszkę poczekać...[/quote]
no, no :lol:

[quote name='xxSweetGirl93xx']no taniej to napewno jest... albo PKS'em ewentualnie... zresztą zobaczymy dopiero bede gadac z mamą...
co u ciebie asiu??[/quote]
A u mnie... gorzej niż myślałam :placz:

[quote name='Martunia']No cóż, nie ma to jak nauczyciele...
Mam nadzieję, że da się jakoś namówić rodziców Ady, by pojechała na wystawę. :D Aduś, musisz być! :)[/quote]
Oby...
[quote name='Dinka']Hej... xD
Co tam u Bardolina Tyski i Ciebie? x)
:*[/quote]
A nic ciekawego, omijając to że jestem w jescze gorszym nastorju..

[quote]U Bardo i Tyski już mówiła [/quote]naprawdę, kiedy? :evil_lol:
[quote]czyli ten sam problem co ja! :shake:
(zapraszamy do nas na filmik )[/quote]Chyba gorszy :( :placz::placz:

Oto moje problemy...
nowa pani od matmy:
- niezapowiedziane kartki
- sprawdzanie każdeg zadania domowego, często na ocenę.
- dwa minusy - jedynka, pięć plusów - piątka ( :angryy:)
- nieważne, czy nie rozumiesz ale starasz się, ważne czy coś dobrze zrobiłeś
- 10 prac klasowych (wieeelkich) w roku...
Jej wyraz twarzy szczególnie niemiły itd. itp...

A NAJGORSZY PROBLEM JEST TAKI, że...
mój poprzedni wychowawca porzucił moją klasę :placz::angryy:
dzisiaj mieliśmy lekcję z tą okropną panią, a 6c miała z moim starym wychowawcą :placz: On powrócił do skul bo chyba brakowało naucyciel od matmy ... moja mama nawet mówi, że uczył "na luzie" a uczył bardzo dobrze :placz:
J tak a nim tęsknię, on był taki fajny :placz::-( Smutno mi bardzo, jak moja kol z 6c powiedziała, że mieli matmę z Malczewskim to aż się popłakałam... czemu on nas już nie chce :( Przecież w 4 i 5 klasie mieliśmy najlepszą średnią klasową itd... Boże, ja już naprawdę wolałąbym strzelić sobie kulkę w łeb :placz: Myślałam, że on do nas wróci a ta pani ma tylko chwilowo z nami matmę, ale niestety wygląda na to, że ... :placz::placz: ZNowu mi łzy lecą, będę za matematyką z Malczewskim tęsknić ...
[quote] Cześć:smile: Widziałam fotki z zoo :multi: i Bardusia spacerowego :loveu:[/quote]To miło. ;)

Link to comment
Share on other sites

Współczuję tej nauczycielki. :-(
W sumie to mam podobnie. U mnie rok temu nauczycielka poszła na urlop i mieliśmy o wiele lepszą.. super uczyła, wszystko rozumiałam co tłumaczyła, zawsze jakieś żarty itd. No i teraz znów mamy tą, co wcześniej... No, ale jeszcze rok się przeżyje. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Współczuję tej nauczycielki. :-(
W sumie to mam podobnie. U mnie rok temu nauczycielka poszła na urlop i mieliśmy o wiele lepszą.. super uczyła, wszystko rozumiałam co tłumaczyła, zawsze jakieś żarty itd. No i teraz znów mamy tą, co wcześniej... No, ale jeszcze rok się przeżyje. ;)[/quote]
ech... zawsze nauczyciele od matmy są neimili, a ten akurat tafił nam sie taki fajny, było miło a rozumieliśmy wszystko, teraz takie okropne babsko... :shake: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']Oto moje problemy...
nowa pani od matmy:
- niezapowiedziane kartki
- sprawdzanie każdeg zadania domowego, często na ocenę.
- dwa minusy - jedynka, pięć plusów - piątka ( :angryy:)
- nieważne, czy nie rozumiesz ale starasz się, ważne czy coś dobrze zrobiłeś
- 10 prac klasowych (wieeelkich) w roku...
Jej wyraz twarzy szczególnie niemiły itd. itp...

A NAJGORSZY PROBLEM JEST TAKI, że...
mój poprzedni wychowawca porzucił moją klasę :placz::angryy:
dzisiaj mieliśmy lekcję z tą okropną panią, a 6c miała z moim starym wychowawcą :placz: On powrócił do skul bo chyba brakowało naucyciel od matmy ... moja mama nawet mówi, że uczył "na luzie" a uczył bardzo dobrze :placz:
J tak a nim tęsknię, on był taki fajny :placz::-( Smutno mi bardzo, jak moja kol z 6c powiedziała, że mieli matmę z Malczewskim to aż się popłakałam... czemu on nas już nie chce :( Przecież w 4 i 5 klasie mieliśmy najlepszą średnią klasową itd... Boże, ja już naprawdę wolałąbym strzelić sobie kulkę w łeb :placz: Myślałam, że on do nas wróci a ta pani ma tylko chwilowo z nami matmę, ale niestety wygląda na to, że ... :placz::placz: ZNowu mi łzy lecą, będę za matematyką z Malczewskim tęsknić ...
[/quote]
u nas tez sa niezapowiedziane kartki :shake: .
u nas tez...
a u nas mozna miec dwa minusy a za trzecim dostaje sie 1 . i tez 5 plusów to 5 . :shake:
no u mnie to samo!. Ja raz jak bylo zadanie domowe i nie rozumialam to nie zrobilam .. to baba mi wstawila pale! :angryy: . I powiedziala ze niechcialo mi sie a nie ze nie rozumialam! :angryy: . Bo po co tracic czas na lekcji dla jakiegos bachora który nic nie rozumie! :angryy: :roll:
Jezuu!. naszej baby wyraz twrazy to normalnie katastrofa ;/ . a jej glos!. :shake: . Jak ja slyszysz to odrazu ze strachu sie trzesiesz ;/ . :shake: :-(

wiesz .. czesto od nauczycieli niezalezy która klase ucza , tylko od dyra :-( .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martynia&Pusio']u nas tez sa niezapowiedziane kartki :shake: .
u nas tez...
a u nas mozna miec dwa minusy a za trzecim dostaje sie 1 . i tez 5 plusów to 5 . :shake:
no u mnie to samo!. Ja raz jak bylo zadanie domowe i nie rozumialam to nie zrobilam .. to baba mi wstawila pale! :angryy: . I powiedziala ze niechcialo mi sie a nie ze nie rozumialam! :angryy: . Bo po co tracic czas na lekcji dla jakiegos bachora który nic nie rozumie! :angryy: :roll:
Jezuu!. naszej baby wyraz twrazy to normalnie katastrofa ;/ . a jej glos!. :shake: . Jak ja slyszysz to odrazu ze strachu sie trzesiesz ;/ . :shake: :-(

wiesz .. czesto od nauczycieli niezalezy która klase ucza , tylko od dyra :-( .[/quote]
ech... ale dyra na końcu 4 klasy zrobiła umowę, że Malczewski nas wychowa do końca podstawówki :placz:
[quote name='Martunia']No tak, ale w tamtym roku też mieliśmy bardzo fajną nauczycielkę...[/quote]
cuda się zdarzają :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam w pods bardzo fajną nauczycielkę. Normalnie ideał z niej a nie nauczyciel! Krzyknęła chyba ze dwa razy na całe 3 lata nauki, jesli ktoś nie zrobił zadania, bo NIE ROZUMIAŁ polecenia to ona wytłumaczyła tej osobie i nic nie wstawiła. Jeśli pisaliśmy działania i ktoś samodzielnie zrobił jeden z przykładów na tablicy to do zeszytu nie musiał owego przykładu przepisywać. Dla każdego znalazła czas a stopnie były zasłużone i nie mówiła "Nie wstawię ci 5, bo nie" tylko chciała jak najlepiej. Jedyne co to to, że czasem zadawała za dużo do domu, ale miała też poczucie humoru, więc lekcje szybko mijały. Super było :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justys95']Ja miałam w pods bardzo fajną nauczycielkę. Normalnie ideał z niej a nie nauczyciel! Krzyknęła chyba ze dwa razy na całe 3 lata nauki, jesli ktoś nie zrobił zadania, bo NIE ROZUMIAŁ polecenia to ona wytłumaczyła tej osobie i nic nie wstawiła. Jeśli pisaliśmy działania i ktoś samodzielnie zrobił jeden z przykładów na tablicy to do zeszytu nie musiał owego przykładu przepisywać. Dla każdego znalazła czas a stopnie były zasłużone i nie mówiła "Nie wstawię ci 5, bo nie" tylko chciała jak najlepiej. Jedyne co to to, że czasem zadawała za dużo do domu, ale miała też poczucie humoru, więc lekcje szybko mijały. Super było :)[/quote]
he he, ja dokładnie miałam to samo z malczewskim :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justys95']A jak on wygląda? xD Ona jest dosyć chuda i wysoka w wieku, hmmm...przed 40-tką chyba.[/quote]
buahahaha :evil_lol:
on jakoś po 50-tsce, czy chudy czy gruby to ci nie powiem bo trudno określić :eviltong::eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

asiu mam dla ciebie dobrą wiadomosc:D
najprawdopodobniej przyjede do wrocławia na wystawe:) tyle ze nie wiem czy tylko na sobote czy na niedziele tez bo mama samej mnie nie puści i albo znajde sobie kogos kto pojedzie ze mną albo ona weźmie swoja kolezanka i pojadą razem ze mną:)
hehe:)
dokładniej ci napisze jak bede znac szczegóły:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']asiu mam dla ciebie dobrą wiadomosc:D
najprawdopodobniej przyjede do wrocławia na wystawe:) tyle ze nie wiem czy tylko na sobote czy na niedziele tez bo mama samej mnie nie puści i albo znajde sobie kogos kto pojedzie ze mną albo ona weźmie swoja kolezanka i pojadą razem ze mną:)
hehe:)
dokładniej ci napisze jak bede znac szczegóły:)[/quote]
Świetnieeeeeeee!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi:
Spotkam się z grilem, spotkam sie z grillem :multi:

Cheritko, ja na pewno do Wawy móc nie będę mogła ;)

Link to comment
Share on other sites

No ja tez sie ciesze:D:D:D
hehe:)
zobacze sie z asiulą znowu;D:D
i z martusia:D
mam nadzieje ze jednak mama nie zmieni zdanie i jakos z kims pojede...szkoda ze mnie samej nie pusci:( bo jak pojede z kims to pewnie tylko na jeden dzien... chyba ze mama i jej kolezanka bedą gdzies w hotelu spac albo mają kogos znajomego we wrocłąwiu to wtedy bylo by fajniej:D:D:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...