Jump to content
Dogomania

Nasze gordonowo! Reaktywacja galerii.


Rahl

Recommended Posts

[quote name='Martunia']O jakie fajniutkie zeszyty. :) Ja widziałam też takie fajne z psami, ale trochę inne. :eviltong:
Jaka fajna krzyżówka. :) I śliczny Bardo. :loveu:[/quote]
Dzięki Martuniu ;)
Co tam u ciebie? Jak tam męczarnia :shake:?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martunia']A męczarnia, jak męczarnia. :razz: To dopiero początek, a już mam dosyć tego wszystkiego. Powoli zaczynają coraz więcej rzeczy zadawać... Ale za to.. niedługo weekend! :multi:[/quote]
hehe ;]
[quote name='xxSweetGirl93xx']sliczne zeszyty:D:D
i cudny bardo:loveu:
heh:)[/quote]
:lol:
:loveu:
:)

hi hi :D

Link to comment
Share on other sites

nie wiem zobaczymy... ale nie wiem jak mam zaczac rozmowe .. ale coś czuje ze mi powie ze zwariowałam i w zyciu mnie nie puści..
eh...
zobaczymy... pociągiem albo autokarem wolałabym jechac niz by miała mnie mama wieźć bo to bez sensu jechała by 4 godz by potem wracac spowrotem czy chociazby byc kilka godzin we wrocławiu i potem jechac do domu.. zobaczymy jak to bedzie...
za tydzien sie jej zapytam chyba ze sie zdobede na odwage to moze w ten weekend:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']heh:)
wiesz co ci powiem chciałabym jechac na tą wystawe do was ale nie wiem jak mam a mamą o tym porozmawiać...:([/quote]

[quote name='Martunia']Namów ją! Powiedz, że chcesz się spotkać z koleżankami ze zlotu i z innymi. :)
Musisz ich namówić. ;)[/quote]

[quote name='xxSweetGirl93xx']nie wiem zobaczymy... ale nie wiem jak mam zaczac rozmowe .. ale coś czuje ze mi powie ze zwariowałam i w zyciu mnie nie puści..
eh...
zobaczymy... pociągiem albo autokarem wolałabym jechac niz by miała mnie mama wieźć bo to bez sensu jechała by 4 godz by potem wracac spowrotem czy chociazby byc kilka godzin we wrocławiu i potem jechac do domu.. zobaczymy jak to bedzie...
za tydzien sie jej zapytam chyba ze sie zdobede na odwage to moze w ten weekend:)[/quote]
tak jak pisze Martunia...
Może na rozpoczęciu powiedz
Słuchaj mamo, bardzo chcę się z koleżankami ze zlotu spotkać, jedyna okazja która mi się zdarzy to taka wystawa we Wrocławiu.
potem to jakoś się potoczy :)
[quote name='łapeczek']heyooo
wam dzis ;][/quote]
oglądnięte? :eviltong:

PISZE SIE CROSS-WORD CZY CROSSWORD?

Link to comment
Share on other sites

hehe jakos to bedzie ale nie dzisiaj:)
pogadam potem z mamą:)
ale jak cos i mogła bym byc w oba dni to napewno bede mogła sie asiuniu u ciebie zatrzymac??:) tak tylko spytaj sie mamy ale powiedz ze kolezanka nie wie jeszcze czy napewno przyjedzie tylko jesli pojedzie to czy by mogła sie u was zatrzymac:) kolezanka czyli ja;D
hehe:)

Link to comment
Share on other sites

bry wieczór kochana :loveu::loveu:

Grillka ty chcesz jechać do Wrocka? Sama? Ja na miejscu twojej mamy bałabym się ciebie samą puścić. To ja mam 17 lat, a mama ledwo mnie chce do Warszawy puścić z kumpelą :shake: coś słabo to widzę :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ech pesymistki :shake: :evil_lol:
Może nie bdzie tak źle, gdyyby mama Ady zawiozła ją autem lub pociągiem nie byłoby źle (czasowo bardziej się opłaca ciapągiem bo tylko ponad dwie godz sie jedzie a autem, jak pisałam kiedyś nawet przy naszych polskich droach 4 godziny... ;))... Aaaa Ada, gdyby twoja mama chciała pogadać z moimi rodzicami to mogę dać ci numer na pw ;]

Dobra, mogę przejść do bardziej miłego dla was tematu , pesymistki :evil_lol::evil_lol: xD

Otóż jeśli nowa baba ma mnie uczyć przez cały rok m-a-t-e-m-a-t-y-k-i to chyba lepiej będzie sobie strzelić kulke w łeb :grab: :grab: :grab: :chaos::stupid::tard: :grab::grab:

Link to comment
Share on other sites

eh:) zobaczymy
wiem ze pociągiem szybciej bo sama sprawdzałam nawet jak by bylwyjazd wtedy w sobote ale pociągiem to raczej mama mnie nie pusci:shake::shake:
zobaczymy:):)
hehe:):)

ej no teraz to ty przesadzasz:) dasz rade;) matma znowu nie taka zła... za rok zobaczysz jaka jest fizyka;/ te wszystkie wzory:shake: ale znowu nie jest najgorze przynajmniej dla mnie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...